Originaal maki asemele järelturu makk.

Audio, videotehnika ja navigatsiooniseadmetega seonduv
Vasta
t2rn
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Juun 2012, 11:52
Minu Renault: Renault Laguna Grandtour

Originaal maki asemele järelturu makk.

Postitus Postitas t2rn » 11 Juun 2012, 12:19

Tere!

Küsimus siis selline, et kui meganil vahetada Originaal makk, järelturu maki vastu, kas siis roolilt juhtimine ja armatuuri info diplay toimib?
Järelturu makiks PIONEER DEH3300UB, manuali järgi peaks toetama roolilt juhtimist...
Renault Laguna Grandtour

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Originaal maki asemele järelturu makk.

Postitus Postitas siimp » 11 Juun 2012, 13:52

Üldiselt tuleb ikkagi vastavalt automudelile üks juhtmeosa lisaks osta, millega saab siis roolilt juhtimise tööle. Armatuuri display jääb küll tööle, aga ei näita lihtsalt enam raadio asju (temp. ja muid asju peaks endiselt näitama).

t2rn
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Juun 2012, 11:52
Minu Renault: Renault Laguna Grandtour

Re: Originaal maki asemele järelturu makk.

Postitus Postitas t2rn » 11 Juun 2012, 22:41

Tänan!

Kas on võimalik pardakompuutri info maki displayle kuvama panna.(kui makk ära vahetada)
või on muid ideid kuidas orig. kasseti raadiole ühendada bassikõlarit ja saada kasvõi aux väljund juhet maki tagant, praegu kasutan seda juhtmega kassetti aga pole just kõige ilusam variant kui mingi juhe kasseti avast välja ripub:D
Renault Laguna Grandtour

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Originaal maki asemele järelturu makk.

Postitus Postitas siimp » 12 Juun 2012, 00:36

Usun, et seda pardakompuutri infot sa maki displayle ei kuva. Võibolla mõnu uuem 2-din multimeediakeskus midagi kuvab, aga need maksavad ka kusagil 400-1000 €. Originaalstereole võimendi lisamisest olen isegi eraldi teema siia teinud - http://club-renault.ee/foorum/viewtopic.php?f=14&t=280" onclick="window.open(this.href);return false;
Võimalik, et mõni elektroonik võtab sul selle AUX`i ka sealt välja aga see kvaliteet jääb nendel tehasestereodel nagunii allapoole arvestust, nii et kui hea helipilt tähtis on, siis oleks targem ikkagi korralik aftermarket stereo muretseda ja kõlarid ära vahetada.
t2rn kirjutas:Tänan!

Kas on võimalik pardakompuutri info maki displayle kuvama panna.(kui makk ära vahetada)
või on muid ideid kuidas orig. kasseti raadiole ühendada bassikõlarit ja saada kasvõi aux väljund juhet maki tagant, praegu kasutan seda juhtmega kassetti aga pole just kõige ilusam variant kui mingi juhe kasseti avast välja ripub:D

Vasta