Renault Clio Sport 2.0 16v 124kW

Kust kohast, mis hinnaga, millist autot või detaili soetada?
Vasta
bumm
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 09 Nov 2011, 20:17

Renault Clio Sport 2.0 16v 124kW

Postitus Postitas bumm » 09 Nov 2011, 20:38

Tere! Jäi silma selline auto nagu http://www.auto24.ee/used/809432" onclick="window.open(this.href);return false; oskab keegi selle auto kohta midagi rääkida?

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Renault Clio Sport 2.0 16v 124kW

Postitus Postitas siimp » 09 Nov 2011, 20:48

ca. 2 aastat omasin sellist mudelit. Päris käre putukas. Enda oma sai muidugi totaalselt ümber ehitatud kiirenduse ja ringraja suunitlusega (teema hetkel mul tehtud nähtavaks ainult klubi liikmetele, aga kui huvi on, siis võin sulle mõneks hetkeks privileegid anda ja saad lugeda kõikide asjade kohta, mida ma olen selle autoga läbi elanud). Selle hinna eest on autot enam kui küll, teeb kõigile Golf GTI ja VR6 mudelitele silmad ette. Astub originaalseades samasse auku vanema Civic Type-r`iga, uuemast on kiirem. Kui tänavamasinana kasutad, siis on suhteliselt odav üleval pidada ja sõita (maanteel võtab tehasekastiga umbes 6,7l/100km, linnas umbes 8l/100km, olenevalt jalast). Rajale tehasekonditsioonis ei kõlba, samuti ei soovita väga kiirelt kurve võtta. Pooltelje käigukasti külge kinnitus on tehtud seibide abil ja need kipuvad ära painduma ja välja hüppama (päris kallid ka, kuna saab ainult esindusest). Renault ise mõistis viga ja parandas vea juba poolteist aastat pärast selle mudeli tootmise algust (eBays pakutakse komplekte, millega saab selle "probleemi" kergelt kõrvaldada). Tasub muidugi uurida, et kui tehasekonditsioonis antud masin on (tehasest oli esimestel mudelitel, k.a. sellel, alumiiniumist kapott ja salongis shiftlight tuluke). Jäärajale ei soovita samuti minna, kuna esimesed tiivad on plastikust ja tavalisest Clio mudelist kokku 20mm laiemad, seega neid koos stangega põhimõtteliselt saada pole või kui on, siis maksavad samapalju kui auto. Kui mingeid konkreetseid küsimusi, siis küsi julgelt. Võid ka helistada (53 486 366).

(Minu masina kuulutus - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=44db )

KaKurvits
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 140
Liitunud: 05 Mai 2010, 23:27

Re: Renault Clio Sport 2.0 16v 124kW

Postitus Postitas KaKurvits » 19 Nov 2011, 03:29

Endal ka hetkel siuke masin aint sinist värvi(teema ka siin foorumis auto kohta). väga hea auto,kiire ja samas ökonoomne.
peab vastu hästi.
Soovitan osta.

Clio sport juppe vaja mingeid siis pakkuda igast detaile pm.
näiteks pakkuda clio sport esistange ja esitiibu kui peaks vaja minema, igast elektri värke ja muid detaile.

Enda masin ka hetkel müügis ja täna(laupäeval tuleb üks huviline kui sobib läheb diiliks)

Vasta