Clio ostuabi

Kust kohast, mis hinnaga, millist autot või detaili soetada?
Suletud
Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Clio ostuabi

Postitus Postitas Rain » 11 Mai 2010, 22:09

Plaanis teiseks masinaks osta Clio. Hetkel silma jäänud kaks isendit.
Clio 95
Clio 03
Mis on ühe vöi teise miinused/plussid... On keegi mönda neist vaatamas käinud?
Või on sootuks midagi paremat pakkuda, mida ma ise ei ole veel märganud?
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Ostaks Clio

Postitus Postitas siimp » 18 Mai 2010, 01:01

Üks on neist masinatest tänaseks läinud ja vanema generatsiooni mudelitest ma sulle natukene juba rääkisin.
Lisaks muidugi selle fakti, et varuosad on väga odavad (toon näiteks sulle antud teemas mainitud vanema Clio müügikuulutuses toodud tagumised piduriklotsid, mis maksid midagi 120kr ringis, esimesed samasse auku).

Kuna vanem Clio alles, siis räägin natukene selle kohta lisa. Müügis olev masin on siis Clio mark 1 phase 2. Natukene "värskendatud" esiosaga ja parema elektrisüsteemiga kui vanem mudel. "Energy" tüübi (1.2 ja 1.4) mootorid on suhteliselt lollikindlad ja suuri vigasid neil eriti ei esine. Olen lugenud piisavalt ülevaateid, kus neile väikestele mootoritele on ikka väga korralikult mitu aastat piitsa antud ja kestavad eduliselt (seda muidugi juhul kui õigel ajal korralised hooldused tehtud). Vedrustus tasub kindlasti üle vaadata ja väike proovisõit teha (taga torsioonvedrustus, see kallis lõbu kui läheb ja esiosa amordid väsivad ära). Endal on 1.4L mootor ja see liigutab seda masinat juba päris korralikult edasi (tühimass 850kg). Seega ei tohiks see 1.2L ka väga hätta jääda ja näiteks linnas liiklemiseks peaks päris korralik aparaat olema. Kui sellest soovitud hinnast mõni tuhat alla saada, siis peaks päris hea diil olema (arvestades seda, ülalpidamiskulud odavad ja kütet ka eriti ei võta). Ise siiamaani enda masinaga väga rahul ja see veel uuem, millel n.ö. "titevead" kõrvaldatud. :good:

Lisa: Teema lukku, kuna teema algataja sai auto ostetud.

Suletud