Espace II 2.2 bens/gaas ostuabi

Kust kohast, mis hinnaga, millist autot või detaili soetada?
Vasta
Khubic
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 15 Jaan 2011, 18:27

Espace II 2.2 bens/gaas ostuabi

Postitus Postitas Khubic » 15 Jaan 2011, 18:33

Tere sooviks rohkemat teada saada Renault Espace 2 kohta, isendil 2.2 bensiin/gaas mootor.

Kere ja raami kohapealt olen ennast saanud suhtlesiselt kurssi viia, mida peaks teadma mootori poole pealt?

Kuidas on kütusekuluga reaalselt? ütleme, et sõidad normaalselt, mitte ökolt aga mitte ka päris lapats pidevalt põhjas.

Kas tudnlikud kohad on mootoripadjad nagu on kuskilt kõrva jäänud?

Või mida peaks lisaks tavalisele nö autovaatamisele lisaks vaatama?

On kindlaid kohti mida peaks jälgima?

Konkreetne isend on 92 aasta.

Link autole: http://motors24.ee/vehicles/317686-Rena ... &sort=paid" onclick="window.open(this.href);return false;

et ehk keegi oskab ka kontkreetselt sellest isendist midagi rääkida?

9gtl
Renault kodanik
Renault kodanik
Postitusi: 100
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:19
Minu Renault: Laguna 1.9dci 88kw 2003a.

Re: Espace II 2.2 bens/gaas ostuabi

Postitus Postitas 9gtl » 15 Jaan 2011, 23:33

Kere tal vist suht plastikust kui ma ei eksi? Kui auto reaalselt kohe "mõnusat" rahasüsti ei vaja siis paistab täitsa kobe olevat vähemalt piltide järgi. Tühimass võiks tal kuhugi 1500kg kanti jääda ja kui seda peab edasi liigutama 79kw bensiinimootor siis ega sellisest autost nüüd mingit ökopilli pole küll loota ei tasuks, pakun et linnas võiks jääda kulu 12-13L kanti. Siin foorumis vist sellise kerega espace kellegil ei ole. Gaasiseade on tegelikult igati hea alternatiiv bensiinile kuid niipalju kui mina autosid olen näinud, millel gaasisead peal, on kõigil mingi jama sellega olnud. Tasub kontrollimist kas reaalselt ka töötab või on lihsalt välja toodud, et kunagi töötas ka see auto gaasiga. Eestikeelset info arvan, et leida väga minimaalselt sellise auto kohta.
Prantsuse tehnika küüsis 1998 aastast

andres500
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 03 Mai 2010, 21:15
Minu Renault: 2*Espace II
Asukoht: Tartu

Re: Espace II 2.2 bens/gaas ostuabi

Postitus Postitas andres500 » 17 Jaan 2011, 20:07

Oman kahte Espace II -te. Kere on peaaegu raamil ning väga hästi tsingitud. Tegelikult on masin siiski plekist kuid seda plekki katavad seest ja väljast komposiitplastikust kihid. Kui kuskilt see plastik maha peaks tulema on häda käes-plekk hakkab kohe roostetama. Hetkel tundub, et kapott on 100% metallivaba :). Masina suur pluss on see, et tema vanused masinad roostetavad kuid Espace II seda muret ei ole. Siiski, bensiinipaagi luuk on metallist ning see roostetab korralikult. Sellel sinisel masinal on seda luuki ka värvitud (ilma lihtsalt ei saa). Kütuse kulu on suvel keskmiselt 10 l/100km, talvel 12. Kiirusel üle 120 aga 15 l/100km, samuti tenthaagisega. Nii vanal masinal peaks olema nüüdseks juba kogu veermik uus-kui mitte, siis on uuel omanikul võimalus seda teha :)

Vasta