M: Renault Megane 2003.a 2.0 99Kw Full Options

Autode ost, müük, vahetus, rent jne.
Mõeldud vaid Renault ja Dacia embleemi kandvatele autodele!
Vasta
ToomasR.
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 12 Jaan 2016, 22:37

M: Renault Megane 2003.a 2.0 99Kw Full Options

Postitus Postitas ToomasR. » 12 Jaan 2016, 22:47

Tervist,

Pakkuda siis üks üleliigne 2.0 99Kw manuaal kastiga auto. Auto on siis kõikide lisadega mis tehasest peale pandi.

Hind: 1999€
Asukoht: Pärnu
Tel: 5049810

Väljalaskeaasta - 2003
Keretüüp - Luukpära
Värvus - Sinine
Käigukasti tüüp - Manuaal
Mootori tüüp - 2.0 99Kw
Lisavarustus -
Muu info - Auto seisnud pikemat aega hoovipeal, väga vähe sõidetud. Leidub kerel iluvigu, roostet minimaalselt. Sillas mingi väike loks ja esimesed kettad tuleks ära vahetada. Muu lisavarustus peaks töötama nii nagu peab. Kiiret pole müügiga, lihtsalt tahaks teada kas kellegil üldse huvi on. Võib pakkuda ka vahetust.
Auto24 link: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=fb10" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Re: M: Renault Megane 2003.a 2.0 99Kw Full Options

Postitus Postitas risto00 » 13 Jaan 2016, 18:16

Ja millise põhjusega numbrimärgid ära võetud on? Mina näiteks kerin kohe edasi, kui on numbrid peidetud või soditud Paint'iga. Reg. nr. ja VIN kood laseb ostjal oma silmaga kontrollida mõnda asja, kuna paraku on küll müüjaid, kes skeemitavad igal võimalusel.
Muidu näeb igati kena välja, kuid see makk seal konsoolis on minu arust sobimatu välimusega (arvamus).
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

ToomasR.
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 12 Jaan 2016, 22:37

Re: M: Renault Megane 2003.a 2.0 99Kw Full Options

Postitus Postitas ToomasR. » 13 Jaan 2016, 20:25

risto00 kirjutas:Ja millise põhjusega numbrimärgid ära võetud on? Mina näiteks kerin kohe edasi, kui on numbrid peidetud või soditud Paint'iga. Reg. nr. ja VIN kood laseb ostjal oma silmaga kontrollida mõnda asja, kuna paraku on küll müüjaid, kes skeemitavad igal võimalusel.
Muidu näeb igati kena välja, kuid see makk seal konsoolis on minu arust sobimatu välimusega (arvamus).
Numbrimärk: 006MDA. Auto on hetkel arvelt maas ja ÜV ja kindlustus puuduvad. Kui leidub ostja siis teen autole ÜV ära.( Hetkel ei näe vajadust seisvale autole teha). Kui kellegil tekib küsimusi miks on auto arvelt ajutiselt kustutatud siis võin telefoni teel seda hea meelega selgitada. :) Makk oli juba ostmisest saadik sees, mind ei häiri aga muidugi võiks originaal olla. :D

Vasta