M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initiale

Varuosade, tuuningujubinate jms. ost-müük-vahetus
Vasta
Gustaf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Veebr 2014, 23:49
Minu Renault: Renault Laguna II V6 Initale

M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initiale

Postitus Postitas Gustaf » 29 Mär 2014, 18:54

Kuna enda Renault Laguna 2-le igasugu iluvidinaid ja mõnda tehnilist detaili vaja on, siis sai toodud Inglismaalt teine auto doonoriks. Doonoril on veel kehtiv ülevaatuski ja kõik pudinad ja vidinad väga heas korras. Autol on Initiale pakett ehk originaal navi, nahksisu, kahes osas avanev pagasiluuk, kliima, elektriliselt kokkuklapitavad peeglid, vihmasensor, kiirusehoidja, 4 el.akent, istmemälu, tagaakendel kardinad, katuseluuk jne.
Enda autole tõstan ümber nii mõnedki vidinad, kuid sealt peaks jätkuma asju ka teistele autodele.
Kel huvi, see kirjutagu.

Doonorlust harrastan Tallinnas, kuid juppe saab ka postitada.
Tuttav postitas internetiavarustesse (auto24) ka auto varuosaks müümise kuulutuse. Sealt saab tema kontakti ja ta aitab mind ning võimalikke ostuhuvilisi nii kuidas parasjagu oskab.

Pildid all pool olevas postituses
Viimati muutis Gustaf, 06 Mai 2014, 10:12, muudetud 6 korda kokku.

Gustaf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Veebr 2014, 23:49
Minu Renault: Renault Laguna II V6 Initale

Re: M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initi

Postitus Postitas Gustaf » 05 Apr 2014, 00:32

Nagu pealkirjaks kirjas, on tegu 2001 aasta Laguna 2-ga, mis evib 3,0 V6 bensiinimootorit ja automaatkasti. Küsimused palun püstitada siia teemasse või saata kusty14@hotmail.com

[ Postitatud mobiililt ]

Gustaf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Veebr 2014, 23:49
Minu Renault: Renault Laguna II V6 Initale

Re: M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initi

Postitus Postitas Gustaf » 07 Apr 2014, 10:53

Nahksisu on heledama poolne hall. Esiistmed on elektriliselt reguleeritavad ja nendel on soojendused. Lisan pildid lähipäevil.

Hinnaks võiks istmetele olla 150 eur. Kui uksepolstreid juurde soovite, siis natuke rohkem.

cavari24
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 26 Sept 2012, 14:10

Re: M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initi

Postitus Postitas cavari24 » 28 Apr 2014, 22:19

mis käigukast seal on (kood)?
palju võiks maksta hüdrotrafo (või kuidas see eesti keeles on - pütt, mis on hoorattaga koos)

Gustaf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Veebr 2014, 23:49
Minu Renault: Renault Laguna II V6 Initale

Re: M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initi

Postitus Postitas Gustaf » 06 Mai 2014, 09:59

Vabandan kõigi ees, kes mingeid juppe on küsinud, kuid ei ole neid veel kätte saanud.
Kuna autol on dokumendid mai lõpuni korras, siis otsustasin selle auto lammutamise asemel hoopis remonditöökotta viia ja enne lammutamist hoopis ehitada, et sellega siis mõnda aega ise liigelda. Kuna mootor pisut jukerdas ja jättis vahele, siis sai ostetud ja vahetatud süütepoolid ja küünlad ning veel mõned nipet-näpet asjad üle vaadatud.
Et miks ehitada, kui nii kui nii lammutamisele läheb? Sest mu oma nö. päris Laguna (vasakpoolse rooliga) on minu jaoks osaliselt hobiauto nii mõnegi teise auto kõrval ning kogu see teema ei ole raha teenimiseks. Oleks hea kui hobi toob mõne sendi sisse, kuid see ei ole eesmärk oma ette. Siin kohal olgu selgitatud ka, et kui minult juppidele hindasid küsitakse, siis ma ei oska vastata - ma ei tea kõikvõimalike juppide täpseid hindasid. Hea oleks kui potensiaalsed kliendid oskaksid ise hindasid pakkuda.
Kui keegi väidab, et parema poolse rooliga autoga on Eesti teedel ja liikluses võimatu liigelda, siis väidan vastu, et päris nii see ei ole. Tegelikult mulle see isegi meeldib. Nüüdseks olen selle autoga sõitnud umbes 1000km ja olen endiselt Lagunas üllatunud. Sõita on väga mõnus ja kuna enamus elektrilised lisaseadmed töötavad, siis ka väga mugav. Ei taha kedagi ärritada, kuid julgen siiski väita, et Laguna 2 Initale V6 on nii mõnestki nö. noobelmargist mugavam.

Kuna liigun töö-, spordi- ja puhkusteasjus Eestist aeg-ajalt väljas, siis kel huvi andku selle nädala jooksul enne reedet endast märku - saaksin Tallinnas ja selle lähiümbruses tulla autot näitama.
Ehk ma ei tea, mis markeeringuga selle auto kägukast on - seal on mitu kleepsu kõikvõimalike kirjadega - kui soovid, siis tulen näitama.
Kes tundis huvi nahksisu vastu - kui soovid, siis tulen näitama ja ehk leiame kompromissi.
Kes tunneb huvi muude asjade vastu - kirjutage.
Olen saadaval selle nädala (nädal 19 2014) reedeni ning peale seda Eestis tagasi kuu lõpus.

Nädalavahetusel pesin auto seest ja väljast puhtaks ning tegin ka mõned fotod.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Gustaf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Veebr 2014, 23:49
Minu Renault: Renault Laguna II V6 Initale

Re: M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initi

Postitus Postitas Gustaf » 06 Mai 2014, 10:09

Unustasin lisada, et ma ei hakanud tegema eraldi teemat lugejate või huviliste autode alla. Kui adminid arvavad, et eelnev postitus võiks kuuluda osaliselt sellesse teemasse, siis palun copy´ge see sinna ja ma võin siis sinna lisaks kirjutada kuidas selle autoga Eestis sõita on või muid selle auto omapärasid.

trummar
Huviline
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 22 Apr 2010, 18:01
Minu Renault: Renault Clio Sport 182

Re: M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initi

Postitus Postitas trummar » 06 Jaan 2015, 17:18

Tere! K
Kui auto on endiselt varuosadeks saadaval, siis mind huvitab mootor. Palun võimalikult kiiret vastust näiteks e-postkasti ivar.puusepp@mail.ee või mobiitelefonile 53498484. Tänan!

Gustaf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Veebr 2014, 23:49
Minu Renault: Renault Laguna II V6 Initale

Re: M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initi

Postitus Postitas Gustaf » 16 Jaan 2015, 20:00

Trummar ostis mootori ära ning sellega seoses sai auto küljest ka enamus asju eemaldatud, mis kapoti alla jäi ning samuti ka esisild. Ehk nüüd on riiulist kohe võtta käigukast, kliima pump, generaator jne.

Muidugi võib küsida ka muid asju, sest see doonor on väljast vaadatuna täiesti terve auto - kõik jubinad alles.
Seest on eemaldatud vaid pisidetaile enamus sisustus on samuti alles.

Gustaf
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Veebr 2014, 23:49
Minu Renault: Renault Laguna II V6 Initale

Re: M: osadeks Renault Laguna 2 universaal 2001 V6 3,0 Initi

Postitus Postitas Gustaf » 15 Mär 2017, 19:49

Vahepeal on palju vett merre voolanud, kuid endiselt on nii palju asju alles, et doonor on veel auto kujuga.

Vasta