Reeglid - loe enne kui postitad!

Erinevad sooduspakkumised firmadelt ERK liikmetele
Suletud
Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Reeglid - loe enne kui postitad!

Postitus Postitas Rain » 15 Jaan 2010, 11:04

- Firmade sooduspakkumised teemasse võib postitada ainult firma (äriühing), mis peab olema suuteline andma oma kaubale/teenusele kehtiva tseki/arve ja garantii.
- Postitus peab kindlasti sisaldama firma kontaktandmeid - aadressi ja telefoninumbrit.
- Firmade sooduspakkumised alla võib müügile panna/reklaamida ainult tooteid, kaupu, teenuseid, mis on klubiliikmetele soodushinnaga.
- Klubiliikmetele tehtav soodustus peab olema minimaalselt 10%.
- Sooduskaup/teenused ei pea piirduma Renault ja Daciale mõeldud toodete/teenustega.
- Iga toote/teenusepakkumine peab olema korralikult vormistatud ja võimalikult inforohke. Pakkumise hind peab olema märgitud!
- Iga firma võib teha ainult ühe teema, mille all hakkab kajastama enda pakutavaid sooduskaupu/teenuseid.
- Firma enda teemas on kunstlik teematõstatamine keelatud!
- Viimane ja lõplik sõna jääb moderaatoritele, kellel on õigus ilma põhjenduseta (soovitav siiski teemaalgatajale teatamisega) teema kustutada, muuta või muul viisil redigeerida.
- Lugejatel paluks mitte postitada kommentaare, kui selle idee ei ole lisainfo hankimine. Postitused "oleks mul raha, ma ostaks kohe" kustutakse viivitamatult ilma selgituseta.

Suletud