Club Renault T-Särk (Mõned saadaval)

Eesti Renault Klubi meened
siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Club Renault T-Särk (Tellimine!)

Postitus Postitas siimp » 19 Aug 2011, 20:06

Edgar kirjutas:nägin oma silmaga seda särki ja no andke andeks.... Sellist saasta ei ole ma juba ammu näinud. Kui ma oleksin tahtnud odava välimusega reklaamsärke siis oleksin hinnapommist need tellinud!
Pole kahjuks veel särke näinud ja ei oska veel hetkel kommenteerida. Alles olid probleemid softshellidega, et kvaliteet kehv jne. Sai maad uuritud ja KB.ee kohta räägiti vaid kiidusõnu, seega sai ka otsus vastu võetud, et särgid tellime sealt. Kohe kui särgi kätte saan, oskan täpsemalt kommenteerida. Ei saa aru, et kas eestisse pole ühtegi normaalset reklaamifirmat alles jäänud.

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Club Renault T-Särk (Tellimine!)

Postitus Postitas Edgar » 19 Aug 2011, 20:41

antud juhul kõige hullem on logo suurus. XL särgil on see tekst ja logo nii pisikene, et kaugelt paistab nagu lihtsalt valge laik. Mäletan, et vana klubi ajal ei teinud me särke reklaamifirmas vaid oligi t särgi pood kus said kõike särgile panna mida hing ihaldas. See särk mis minul on tuli omahinnaga 120 krooni ja peale aastaid kandmist ja pesu on siiani ka nagu uus. Peale paari pesu vaatan siis ka selle kvaliteetse siidtrüki kvaliteedi üle.
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Club Renault T-Särk (Tellimine!)

Postitus Postitas siimp » 22 Aug 2011, 13:16

Nii, minul särk käes ja teised särgid tallinnas ERN`i käes (võtke temaga ühendust kätte saamiseks). Suurematel särkidel on tõepoolest ees olev logo natukene väikese võitu. Mõned meie hulgast arvasid, et nemad enda tellitud särke välja ei osta. Pole midagi teha, jäävad klubi varana ülesse kuniks neile leidub ostja. Hetkel siis pakkumises:
Meeste XL (must)
Meeste L (must)
Naiste S (valge)

Palun vaadake ka teised enda tellitud särgid üle ja kui sobib, siis võtke ära (raha palun kanda klubi kontole, sularahaga ei saa arveldada kahjuks). Kui ei sobi, siis palun öelge nii ja jäävad klubi varana ülesse.

Kui jälle 10 särki kokku saame, siis saame uue koguse sama hinnaga tellida, millele siis vigade parandusena suuremad logod teha ja kiri seljale ka natukene suurem. Andke aga teada!

ERN
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 215
Liitunud: 30 Mai 2010, 15:29
Minu Renault: Renault Talisman Intense
Asukoht: Tallinn

Re: Club Renault T-Särk (Tellimine!)

Postitus Postitas ERN » 22 Aug 2011, 13:56

Tallinnlased saavad siis särgid minu käest kätte kui rahad makstud, ühendust siis võtta kas siin foorumis PM teel või helistada tel nr: 53486483
Renault Talisman Intense 160dci 2018
VW Jetta 1.6 56kw 1986 AKA Jutta
Renault R11 1.4 44kW 1983 AKA Tulejutt (RIP)

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Club Renault T-Särk (Mõned saadaval)

Postitus Postitas siimp » 10 Jaan 2013, 19:39

Erinevaid särke veel alles, täpsemat infot saab eelmises postituses mainitud numbrilt. Tehke oma hinnapakkumine, kindlasti saab kokkuleppe ja keegi saab kena särgi!

Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Re: Club Renault T-Särk (Mõned saadaval)

Postitus Postitas risto00 » 01 Dets 2013, 20:03

Kuidas nende särkidega on, ka on veel neid ja on äkki ka pilti reaalsest asjast, niisama või kellegil seljas?
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Club Renault T-Särk (Mõned saadaval)

Postitus Postitas siimp » 02 Dets 2013, 22:11

risto00 kirjutas:Kuidas nende särkidega on, ka on veel neid ja on äkki ka pilti reaalsest asjast, niisama või kellegil seljas?
Mõned vist olid alles aga ma täpselt ei mäleta millised. Kõik said Tallinna kasutaja ERN kätte, nii et võta temaga ühendust, äkki on mõni alles saab pildistada.

Vasta