M: Renault Can Clip diagnostikaseade [MÜÜDUD]

Autoturu arhiiv
Suletud
paavo7303
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Mär 2013, 12:35

M: Renault Can Clip diagnostikaseade [MÜÜDUD]

Postitus Postitas paavo7303 » 21 Mär 2013, 12:52

Tere!

Müüa Renault Can Clip diagnostikaseade. Ma arvan, et Renault mehed teavad ise selle funktsioone ja parameetreid, mina konkreetse automargi võimalustest teadllik ei ole.
Tellisin endale ebay-st Volvo Vida Dice seadme, aga kogemata saadeti mulle Renault Can Clip. Paraku ei ole selle seadmega mul midagi teha.
Võimalus oleks tagasi saata, aga see toimuks minu enda kulude ja kirjadega. Kuna tulnud seade on Volvo seadmest pea palju kallim, siis vb keegi tahab seda endale soetada hea hinna eest.

Seadet mina kasutanud ei ole (tarkvara ei tööta win 7 proffessionali peal, keele platformi konfliktid tekivad). Samuti ei ole tuttavatel Renault sõidukeid, kus proovida saaksin.

Seade on uus, tuleb kaasa kõik mis minule tuli, seade, kaablid ja tarkvara (versioon Clip 124).

Asub seade Tallinnas, Mustamäel. Vajadusel saan ka postiga saaja kulul saata (sel juhul ettemaks 100%+postitasu)

Hinda tahan 150€ (ei kuulu tingimisele) tellides maksab seade ca 200$ + transport ~30$, niiet hind peaks olema OK, ostja tuleb ise järele.

Kontakt: paavo.brauer@gmail.com või 56 681 371

Juhul kui huvi ei ole, saadan seadme Hiina tagasi järgmise nädala algul.

Parimat

Paavo

Pilt

Pilt

Pilt

Suletud