Volvo S40 renault automaat kast

Üldised probleemid ning näpunäited
Vasta
renku12
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Mär 2012, 20:27

Volvo S40 renault automaat kast

Postitus Postitas renku12 » 25 Mär 2012, 20:28

Tere,

Oleks siis abi vaja vea tuvastamisele, nimelt on mul volvo s40 1,8 bensiin manuaal ja mure selline et sidur lendas laiali, aga see selleks , sai uus sidur külge kruvitud ja tuli välja et survelaagri tööpinna simmerling vms ka läbi, nii saigi kast lahti võetud ja simmer ka vahetatud, nii ja nüüd nimelt on mu probleem järgmine et kast sai kokku pandud ja alla (lauapeal sai proovitud, käigud toimisid ilusti) ja edaspidi käigud on olemas, aga seda ainult niikaua kuni seest paned tagurpidi ja kõik lükkab 3mnda sisse. kang liigub vabasse asendisse ja tagurpidi käigule . Kui kang on keskel, ehk neutraalis siis on sees 3 käik ja seda välja kuidagi ei saa. peab võtma otsakaane maha ja vardaga välja tõmbama. Et siis minu küsimus oleks sellinne et mis põhjustab selle vea? Puksid on käiguhoovastikul vahetatud. Ja tagatipuks auto sõitis enne sidurivahetust probleemivabalt. kast on käinud 3 korda juba maas ja viga pole suutnud tuvastada.

Äkki on siin kedagi parajalt tarka ja oskab soovitada kust viga otsida või on keegi äkki sellise veaga juba korra kokku puutunud?

Lugupidamisega,
Rene

renku12
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Mär 2012, 20:27

Re: VAJAN ASJAPULKADE ABI :)

Postitus Postitas renku12 » 25 Mär 2012, 20:29

Volvol on originaalis renaulti kast alla monteeritud, sellepärast ka küsimus siia klubisse:)

Vasta