Laguna armatuuri pirnide vahetus

Üldised probleemid ning näpunäited
Vasta
Hans66
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 23 Nov 2014, 17:10

Laguna armatuuri pirnide vahetus

Postitus Postitas Hans66 » 23 Nov 2014, 17:31

Tere.
Ehk keegi on teinud ja viitsib õpetada. Auto on Laguna I. Vaja oleks armatuurlaua valgustuses paar pirni välja vahetada. Tundus lihtne, keerasin kruvid lahti, tõmbasin kellad väljapoole... aga ei tulnud kaugemale, kui paar sentimeetrit. Tundub, et spido tross ei lase kaugemale tõmmata, kapoti alt on näha, et on pingul. Sisemist otsa lahti lasta ei saa, sest käsi, ega isegi mitte näpud ei mahu vahele. Mõtlesin, et lasen trossi käigukasti poolse otsa lahti. Enne tahaks siiski nõu küsida. Sest loogiliselt võttes ei tohiks paari pirni vahetamine nii keeruline olla, et tuleb mootoriruumi sukelduda. Neid pirnikesi igasugustel autodel ise vahetanud ja alati olen kabiini poolelt sellega hakkama saanud. On äkki Lagunal mõni nõks selle asja juures, mida ma ei tea?

Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Re: Laguna armatuuri pirnide vahetus

Postitus Postitas risto00 » 23 Nov 2014, 23:09

Ei olnud seal mingit spido trossi kui endal lahti võtsin. Seal oli see raam ümber mis tuli kõigepealt ära võtta ja siis mingi nurga alt sai selle välja, ilma rooli eemaldamata. Veits aega võttis aga välja ta tuleb.

EDIT: http://www.renaultforums.co.uk/showthread.php?t=25624 Leidsin mingi õpetuse ka, teispoolse rooliga, aga peegelpildis on sama.
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

Vasta