Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Üldised probleemid ning näpunäited
Vasta
jay0064
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:43
Asukoht: Tallinn

Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas jay0064 » 25 Mär 2011, 12:13

Otsin siis kedagi, kedagi. kes normaalse summa eest suudaks Renault Vel satis 3.0d-lt veakoodid kätte saada ja vajadusle ka kustutada. Kuna auto ei liigu siis otsingi siit inimest, kes saaks kohale tulla, et jääks see treila peal mööda linna ühest kohast teise vedamine ära.


Ette tänades.

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin kedagi kes teeks daignostikat

Postitus Postitas Edgar » 25 Mär 2011, 12:55

ja mis linn see oleks mida mööda sa treilaga sõita ei taha?
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

jay0064
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:43
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin kedagi kes teeks daignostikat

Postitus Postitas jay0064 » 25 Mär 2011, 15:02

Tegu siis Tallinnaga

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas tipm » 25 Mär 2011, 20:56

Palju oleks siis see nn normaalne hind kohaletulemise ja diagnostika eest? Ja veel kuhukanti Tallinnasse ja arvatavasti auto vedeleb õues ja tühja akuga?
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

jay0064
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:43
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas jay0064 » 25 Mär 2011, 22:00

ja mis sunnib sind arvama et tegu on ARVATAVASTI täis debiilikuga? Tõesti arvad, et eeldan, et diagnostik tuleb oma akuga v? Või et ma ei oska akut laadida? Kui tahad lükkan auto õue lumehange ja lasen aku ka tühjaks?...veidi üleolev suhtumine pole v?

Asub Tallinna külje all harkus garaasis. ( tahad äkki garaasi temperatuuri? õhuniiskust? kõrgust maapinnast? baromeetrilist rõhku ka? Ütlen kohe ära et põrandasoojendust pole ja niiskust on rohkem kui õues arvatavasti aga see eest on kitsas ja pime)

Hind oleneb sellest, kas diagnostik saab ühenduse või ei, suured "diagnostikud" ala mul on obd 2 juhe ja läpakas teen ära nendega väga ei viitsi üldse aega raiskama hakata.


Kui mõni koma jäi panematta siis komak*******le palun siin nad on ,,,,,, pange ise paika ;)

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas siimp » 25 Mär 2011, 22:30

Pigem näitab sinu viimane lause üleolevat suhtumist kogu foorumi ja selle kasutajate suhtes.
Meil pole siiani keegi siin veel mingeid komakohtasid taga ajanud.

Ja inimene, kes on siin foorumis väga paljusid aidanud, esitas küsimuse ja sina kohe ärritud, milleks?
Ta on päris pädev inimene nendes asjades, nii et mina pigem kuulaks mis ta asjast arvab. Äkki tuleb ja vaatab üle ning saate masina käima.

aarne
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 139
Liitunud: 31 Mai 2010, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas aarne » 25 Mär 2011, 22:58

Mehed, võtke rahulikult, ilma solvumisteta.
Arusaadav, kui masinaga on probleeme, on ka närv must.
Tel. 5117023

jay0064
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:43
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas jay0064 » 25 Mär 2011, 23:03

nu sorri aga kui inimene esimese asjana hakkab kohe eeldama midagi siis näitab see tema üleolevat suhtumist...ja siis ei viitsi ka mina tema suhtes mingit tolerantsi üles näidata! Sama hästi oleksin võinud talle vastata ju, et mis sinul sellest sa ju Lään-Virumaalt....samaoodi eeldusi pildudes....Ja siiani on jäänud nii mõningaid teemasi lugedes silma, et selles foorumis pööratakse rohkem rõhku lauseehituse kirumisele, kui probleemi enda lahendamisele olgugi, et tegu võib vahel olla inimesega, kes ei valda eesti keelt perfektselt.


* masina koha pealt olen ma juba väga zen, kuna ei suuda seda izusu jama enam kiruda aga lihtsalt üleolevat suhtumist ei kannata silmaotsaski

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas siimp » 25 Mär 2011, 23:08

Üks selline lause ülesehitust puudutav juhus on tõesti olnud. Seal oli probleem pigem selles, et puudusid igasugused kirjavahemärgid ja mitte midagi ei saanud aru, et kus lause algab, kus on küsimus ja mida üldse öelda tahetakse. Muudan kõik pisemad vead isiklikult teemades ära, seega pole kusagil mujal mingit probleemi olnud. Kõike muidugi seda parema foorumi nimel, et tulevikus oleks teisel hädasolijal võimalik lihtsamalt vajalik teema ülesse leida.

Igatahes teemasse ka. Äkki hüppad Tallinnas Hitehi teenindusest läbi ja uurid, kas Heiki on tööl. Tal peaks seal vastavad seadmed olemas olema. Võibolla on tal aega ja hüppab läbi ning vaatab masina üle.

jay0064
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:43
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas jay0064 » 25 Mär 2011, 23:09

tänud esimeses asjaliku vatuse eest!

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas tipm » 26 Mär 2011, 19:08

Ok, see oli küll hästi pandud... :good: jube, kus läks käima... ei tea, kas käed ka värisesid? :)
Mis puudutab Lääne-Virumaad, siis ma elan seal kuid tegutsen nii seal kui Tallinnas(muidu poleks ma mingeid küsimusi esitama hakanud).
Tahtsin küsida igaksjuhuks asjaolude kohta. Mul on küll juhtunud selliseid hädalisi - alles hiljuti paluti abi(diagnostikat) üks sõbra sõber... läksin kohale kuskile põld, põld, mets, mets, lumi jne., panin diagnostikaseadme sappa, keeran süüte sisse, kuid mida pole on elekter, siis selgub, et ta pole autot kaks nädalat puutunud ja viimane kord sai aku kellaks lastud, siis otsiti laadijat, krokkodille jne. tulemuseks oli ümmargune "0", külmad käed ja rikutud õhtu(ja see hädaline ei tundunud küll mingi debiilik olema, juhtub ka paremates peredes).

Nii, et kui sul kõik korras, siis palju õnne, solvuda ja mind solvata ei ole sul küll põhjust.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Otsin kedagi, kes teeks Renaultile daignostikat

Postitus Postitas MavaCX » 26 Mär 2011, 23:18

Ja Heiki, kes on seal meister, peaks olema Lasnamäe Hiteh-is tööl...
siimp kirjutas: Igatahes teemasse ka. Äkki hüppad Tallinnas Hitehi teenindusest läbi ja uurid, kas Heiki on tööl. Tal peaks seal vastavad seadmed olemas olema. Võibolla on tal aega ja hüppab läbi ning vaatab masina üle.
Pilt
V6 RENAULT

Vasta