Laguna 3,0 automaatkasti info 1994

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
puumake
Huviline
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 21 Apr 2010, 22:02
Minu Renault: R19 , Laguna 1gen
Asukoht: Paide
Kontakt:

Laguna 3,0 automaatkasti info 1994

Postitus Postitas puumake » 14 Aug 2010, 21:12

Tere tarkadele ja hästivarustatud inimestele
Kuna ma ei suuda piraatlikult dialogist ja autodatat leida siis äkki keegi valgustab mind
kus kohas asuvad kastil õlitäitmisavad ja kuidas kontrollida taset, samuti mis spetsile õli vastama peab, niipalju tean et filtrit tal sees pole.
Mure selles, et kui kolmanda sisse paneb, siis pööretevahemikul 1700 - 2000 pööret jonksutab, kui poordeid tõsta, toimib normaalselt. Muudel käikudel muresid ei esine.
koik mis ei tapa teeb tugevaks,
elagu V6 ja R19
tegelt soovin R19 cabriot omada
53333036

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Laguna 3,0 automaatkasti info 1994

Postitus Postitas Edgar » 15 Aug 2010, 09:44

Hey, autodata andmetel on vajaminevaks õliks ATF220 mida läheb 4l. Kahjuks puudus info sissevalamiseks ja taseme kontrolliks. Kuna Renault suht sarnase prantsuse loogika järgi ehitatud siis üks variant võib olla selline: Lase vana õli välja. Puhasta korgiümbrus ja keera kork sisse tagasi. Küljepeal ( tuginedes Safrane 3.0 käigukastile ) on kork millest saab uue õli sisse valada. Õlitaseme kontrolli õpetas mulle üks vana info auto meister kes omal ajal tegeles Safranedega. Kui õli on sisse valatud, tuleb käigukastis olev õli ajada 70 kraadini. Kui antud temperatuur on saavutatud siis tuleks keerata lahti sisselaske kork ja sealt voolab üleliigne õli välja. Kork kinni ja ongi õlitase normis. Ma ise omalajal proovisin Kasutades pikka voolikut, lehtreid ja palju mäkaiveri mõttemaailma. Üllataval kombel tuli üleliigne õli välja. Käigukast mul küll tol hetkel paremini tööle ei hakanud kuna viga oli elektrooniline. Kõige lihtsam tuleks õli vahetada ikka mõnes töökojas. Tallinnas soovitan ma selleks Tespera OÜ-d. Oota ka teiste ideed ära sest alati võib olla see, et Safrane ja Laguna on kaks erinevat autot ja see mis ma sulle eelnevalt kirjutasin on täiesti harilik OT.


Edu!
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

Kasutaja avatar
deadmouse
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 36
Liitunud: 08 Juun 2010, 16:21
Minu Renault: Megane Grandtour 1,4 (2005)
Asukoht: Pärnu, Toronto

Re: Laguna 3,0 automaatkasti info 1994

Postitus Postitas deadmouse » 16 Aug 2010, 08:52

Pisut teemast välja, aga õlide jm vedelike kogused ja margid leiab kätte siit http://www.olyslager-lubricants.nl/valv ... fault.aspx. Kuna tegemist on Valvoline'i andmebaasiga, siis pakutakse loomulikult välja ka selle õlitootja tooteid, aga hädavajaliku info saab kätte. Ehk on kellelgi abi.
Mégane

Vasta