Laguna II probleem mootori pööretega

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
energy
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Juun 2010, 20:01

Laguna II probleem mootori pööretega

Postitus Postitas energy » 18 Nov 2010, 19:45

Tere

Mul mure.....nimelt mure juba aasta olnud...
Nimelt lugu selline nii kui tulevad külmad hakkab mootor tegema imelikke asju. Esmane käivitus hommiku toob kaasa selle, et lambist viskab mootor pöörded 3000 ja 4000 ja hakkab pendeldama. Tabloo viskab ette kirjad foult asp ja fuel injection foult. Nii nagu mootor soe, kaob see nähtus ära....vahest hommikuti kohe seda viga ei löö, vaid saad natukene sõita ja nii kui kiirendad 3000 hakkab sama jama, kusjuures sõidu ajal gaasi andmine on mõttetu...
Palun abc motorsisse mitte saata mind, sest eelmine aasta ei osanud nad midagi öelda.
Mure suur, sest külmaga esmasel käivitamisel 4000 pöörded mootorile hästi ei mõju suvel näiteks probleem puudub ja üks pisikene mure oleks veel, äkki oskab keegi öelda sellist asja et vahetasin hiljuti akut ja peale aku vahetust teeb välis temperatuuri näidik imelikke vigureid näiteks täna hommiku näitas mul - 17 :s
Asjalikke soovitusi ootama jäädes, õnnetu Laguna omanik :s
Ahjaa...tegu siis 2003 aasta Laguna Privileg automaat 2,0 99 kw

(siimp - muutsin pealkirja täpsemaks)

energy
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Juun 2010, 20:01

Re: Laguna II probleem mootori pööretega

Postitus Postitas energy » 19 Nov 2010, 18:56

minu arust sai kontrollitud...ja kontrolliti veel "õhu andur" vabandage minu tehniliste terminite vähene teadmine aga ma usun et saate aru mida ma mõtlen.....igatahes öeldi abc motorsist et nende mõistus on otsas.....
samas ka minu oma....aga sõitta oleks vaja :cry:

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Laguna II probleem mootori pööretega

Postitus Postitas tipm » 19 Nov 2010, 22:04

Tiigrr kirjutas:Külmkäivitus andur on kontrollitud :?:
Misasi see on?
energy kirjutas:minu arust sai kontrollitud...
Ega ei räägitud, et mis vea arvuti välja luges? Ja kas "asp" all mõtlesid äkki ESP-d?
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

energy
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Juun 2010, 20:01

Re: Laguna II probleem mootori pööretega

Postitus Postitas energy » 19 Nov 2010, 23:40

kõige huvitavam ongi see et arvuti viga ei näita ainult juhul kui süttib ka kollane mootori tuli ja seda loeb arvuti kui selle õhu anduri viga samas vahetas abc motors selle õhu anduri ära et teada saada kas selle viga aga see tulemusi ei andnud ikkagi iga hommikune käivitus algas sama moodi......ja jah see ASP on ESP sry veelkord

Vasta