Scenic - 3 lihtsat küsimust

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
ReijoK
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 30 Apr 2012, 02:28
Minu Renault: Renault Megane Scenic
Asukoht: Tallinn

Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas ReijoK » 15 Mai 2012, 22:57

1. Paisupaagi, aku ja releekarbi vahel mingi punane nupuke? Mis see on või mis olla võiks?
2. Mida näitab armatuuris punane jahutusvedeliku tuli? Mul tuli põleb, kuid vigadeks on üle maksimumi vesi ja ilmselt aegunud vesi. Mida näitab - üle maksimumi?
3. Jahutusvedeliku seier armatuuris näitamas, et vesi keeb. Isegi sõitu alustades?! Vedeliku andur vigane?

Renault´i el vigade jutt veidi ära ehmatanud ja ei taha katse-eksitus meetodil igaks juhuks kõike näppida - seepärast ka küsin vb natuke liiga lihtsaid küsimusi :)

tanelll
Huviline
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 11 Juul 2010, 11:26
Minu Renault: clio II 1,5 dci
Asukoht: Paide

Re: Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas tanelll » 16 Mai 2012, 07:10

1. See on bensiinipumba löögiandur-avarii korral blokeerib bensiinipumba töö.
2. Arvata võib, et paisupaagi andur vigane.
3.Ka andur arvatavalt, aga võimalik et ka kellades viga.
Varuosad prantslastele, tel. 5658808

ReijoK
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 30 Apr 2012, 02:28
Minu Renault: Renault Megane Scenic
Asukoht: Tallinn

Re: Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas ReijoK » 16 Mai 2012, 10:35

ok, 3nda lõpp ei meeldinud :) , kuid kas tõesti võib selline asi (kellad) niimoodi päeva pealt lõppeda?

olev
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Mär 2011, 13:28

Re: Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas olev » 16 Mai 2012, 16:34

Näitab, et vesi on. Tosool peab olema, vat sellepärast põlebki :cool:

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas tipm » 16 Mai 2012, 19:24

olev kirjutas:Näitab, et vesi on. Tosool peab olema, vat sellepärast põlebki :cool:
:D :D :D mis seal paisupaagis on siis? Mingi maitsmisandur või? Ei tea mis siis juhtub, kui jahutusvedeliku asemele põit lasta, lähevad kelladel kõik tuled põlema, vist? :good:

Ei ole mingit vahet kas vesi või tosool, kui tase on paigas peab kõik toimima. Alusta sellest temperatuurinäidust (arvatavasti anduri viga, vaevalt, et kellades häda - kui just kellad higistama pole hakanud ;) ), pärast vaata kas see tasemetuli kaob ära või mitte.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

olev
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Mär 2011, 13:28

Re: Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas olev » 17 Mai 2012, 18:32

ReijoK kirjutas:ok, 3nda lõpp ei meeldinud :) , kuid kas tõesti võib selline asi (kellad) niimoodi päeva pealt lõppeda?
Ei kellad lõppe ealeski. Tegelt tuleks kontrollida juhet mis andurisse läheb, no et see poleks sama lühike kui nupp.
:-D

ReijoK
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 30 Apr 2012, 02:28
Minu Renault: Renault Megane Scenic
Asukoht: Tallinn

Re: Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas ReijoK » 31 Mai 2012, 13:05

OK, tänaseks olen selgeks teinud, et viga ilmselt anduris pole....kas pistik või juhtmestik, kuid aru ei saa....masendav. Liigutad juhet, asi töötab...sõidad natuke, kaob tagant ära.
Sealt küsimus: kuidas prantlastel anduri juhtmestik - kui pistik lahti, siis kukub nulli ja kui juhtmed kokku, siis armatuuris nõel pühja või vastupidi? Ehk kas otsin lühist või katket

olev
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Mär 2011, 13:28

Re: Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas olev » 31 Mai 2012, 20:31

ReijoK kirjutas:OK, tänaseks olen selgeks teinud, et viga ilmselt anduris pole....kas pistik või juhtmestik, kuid aru ei saa....masendav. Liigutad juhet, asi töötab...sõidad natuke, kaob tagant ära.
Sealt küsimus: kuidas prantlastel anduri juhtmestik - kui pistik lahti, siis kukub nulli ja kui juhtmed kokku, siis armatuuris nõel pühja või vastupidi? Ehk kas otsin lühist või katket
Aga võta anduri ots lahti ja vaata kuhu seier liigub. Lahtine ots on katkestus, kui rikke ajal seier liigub samas suunas, siis otsid katkestust. Nii saadki teada, mida otsid.

ReijoK
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 30 Apr 2012, 02:28
Minu Renault: Renault Megane Scenic
Asukoht: Tallinn

Re: Scenic - 3 lihtsat küsimust

Postitus Postitas ReijoK » 31 Mai 2012, 20:46

Pole eriti töö kõrvalt aega teha ja seekord ainult laupäev aega autoga tegeleda....enne seda üritan maksimaalse info kokku endale ajju sebida

Vasta