Scenic II raadio/navi probleem

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
l2m
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 14 Nov 2014, 19:48
Minu Renault: Scenic II`04; Espace 4 3,0 `07
Asukoht: Tallinn

Scenic II raadio/navi probleem

Postitus Postitas l2m » 26 Nov 2014, 23:01

Tervist, ehk siin on keegi kunagi kokku puutunud sellise probleemiga nagu peale mõnda aega aku eemal olekut on ekranil sinine Renault logo ja rohkem nagu ei toimu midagi. Navi nuppude valgus hakkab vilkuma armatuuris umbes 30sec pärast. Igasugustele raadio nuppudele vajutades (ka CD) toimuvad kuuldavad piiksud. Teed pisikese välja lülituse siis peale seda jääb ekraan mustaks aga valgus on sees ning mõni aeg tagasi oli nurgas kell kuid nüüdseks on ka see kadunud. Eelnevatel kordadel olen lihtsalt koodiga pääsenud aga nüüd tundub midagi rohkemat juhtunud.
Ehk on kellelgi soovitusi või ideid probleemile lahenduse leidmiseks. Lihtsam oleks muidugi paigaldada uus süsteem kuid sooviks ikka taastada vana sest meeldib kuuene cd mängia.

Parimat,
Lauri
Omad vitsad peksavad... säästuaeg...
Obadus OÜ: Metallitööd meilt

l2m
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 14 Nov 2014, 19:48
Minu Renault: Scenic II`04; Espace 4 3,0 `07
Asukoht: Tallinn

Re: Scenic II raadio/navi probleem

Postitus Postitas l2m » 30 Nov 2014, 21:37

Tundub, et see teema on kõigile täiesti tundmatu maa või ei ole kunagi kellegi sellist probleemi esinend. Igal juhul olen igasuguse info laekumise ootel. Nii kaua lihtsalt sõidan vaikuses.

Kes muidugi ei näe pilti siin saidil (nagu mina) siis lisasin siia ka eraldi lingi pildile.

Pilt

Head esimest adventi.
Omad vitsad peksavad... säästuaeg...
Obadus OÜ: Metallitööd meilt

l2m
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 14 Nov 2014, 19:48
Minu Renault: Scenic II`04; Espace 4 3,0 `07
Asukoht: Tallinn

Re: Scenic II raadio/navi probleem

Postitus Postitas l2m » 13 Veebr 2015, 16:04

Praeguseks vahetasin ära sama koodiga raadio mis asub tagumise istme all (igaks juhuks) ja süsteemis ikka saama jama. Seega pole probleem raadios vaid ikkagi ühendus blokis. Siis siit küsimus suurele ringile : kas kellelgi ei vedele kuskil blokki RENMCC202-00 tootekoodiga 8200338529. Oleks hea kui saaks kas või proovimiseks ...
Omal üle sarnane blokk RENMCC201-00 tootekoodiga 8200339743 mis ei sobi selle auto süsteemidega kokku.
Igasugune info on tere tulnud selle bloki leidmiseks
Omad vitsad peksavad... säästuaeg...
Obadus OÜ: Metallitööd meilt

Vasta