Megane 2 aku

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
divex
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 42
Liitunud: 08 Juun 2010, 18:31

Megane 2 aku

Postitus Postitas divex » 13 Okt 2010, 12:50

Tere!
Teema järgmine: sõidan jõuluks Eesti ja auto jääb siia, umbes kuuks ajaks. Kas ma peaksin aku lahti ühendama ja mis sellega kaasneb peale selle, et pean raadio koodi uuesti sisendama? Kas ma üldse peaksin aku maha võtma? Mis üllatused mind veel võiksid oodata? Aku vanus 4+ aastat ja siiani toiminud ideaalselt, pole kunagi eraldi laadinud. Ootaks just kellegi kogemusi, mitte lihtsalt arvamusi. Endal uuemate autode puhul selline kogemus lihtsalt puudub ja väldiks ebameeldivaid tagajärgi. Tänan kui keegi viitsib vastata!

Arx
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 298
Liitunud: 06 Mai 2010, 21:54
Minu Renault: Renault 19
Asukoht: Pärnu & Pärnumaa

Re: Megane 2 aku

Postitus Postitas Arx » 13 Okt 2010, 12:54

Arvestada sellega tuleks, et külmaga aku end mingil määral tühjaks laeb.
Infost lugedes, siis akul vanust ka üle 4 aasta. Sõltub kuidas kasutatud on.
Muidugi oleks kena kui oleks igaks juhuks varu aku olemas, et jätaks antud aku peale ja siis ka teada endal, et kuidas aku vastu pidas jne.
näpud õlised, püksid kulunud, juuksed sorakil...tel 56338981

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Megane 2 aku

Postitus Postitas tipm » 13 Okt 2010, 19:42

Kui sul raadikood olemas siis võta muidugi akuklemm maha, muidu peadki tagasijõudas laadima.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

divex
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 42
Liitunud: 08 Juun 2010, 18:31

Re: Megane 2 aku

Postitus Postitas divex » 13 Okt 2010, 19:54

raadio kood olemas ikka, kunagi olin hädas, sest teeninduses oli akuklemm lihtsalt peale visatud ja siis ühes maalilises kohas oli üllatus suur kui auto järsku pime oli. Aga õnneks tabasin hammustasin asja läbi siis. Pole küll proovind, aga ega tehase signal arvatavalt mingit lisaakut vist pole või? Et kui aku maas kas puldist lukustus töötab. Auto jääb kyll garaazi ja vargamuret pole kui uksed lahti jäävad.

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Megane 2 aku

Postitus Postitas tipm » 14 Okt 2010, 12:34

Loomulikult, ei tööta ilma akuta kesklukk, kui tahad uksed igaksjuhuks lukk jätta, siis jäta kapott lahti, pane uksed puldist lukku, võta akuklemm maha ja löö kapott kinni, siis kui tahad jälle ust lahti, siis kasutad juhiukse jaoks mõeldud võtit. Akupasunat org. alarmil tavaliselt ei ole, muidugi võib olla ka erandeid.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

Vasta