Projektiks Espace 2.2 DCi 110kW 2003 aasta

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
mcolav
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Juul 2016, 14:29

Projektiks Espace 2.2 DCi 110kW 2003 aasta

Postitus Postitas mcolav » 03 Juul 2016, 14:50

Tere
Pakun remondimehele projekti.
Nimelt minu Espace 2.2 DCi 110kW 2003 aasta ühest silindrist kukkus rõhk 32-lt 18-ni. Arvatavasti klapiviga, aga kuna tööraha on üüratu ja ise ma sedasorti tööd teha ei oska, siis ei jäägi üle muud, kui panna masin alla turuhinna müüki. Remondimehele, kel tööraha kulub vaid enda aja näol, oleks see hea rahateenimise võimalus. Paar päeva tööd ja kasumiga müüki. Kas siit foorumist leiaks mõne sellise mehe, kes tahab omale projekti saada?
Auto ostsin City Motorsist aastal 2012 ja sellest ajast alates on töid teostanud Pärnu Renault esindus. Päris palju asju on vahetatud nagu roolirist, taastatud turbo läks peale 2013 aastal garantii korras, esitabloo ühendused on paar kuud tagasi üle tinutatud ja ei vilgu enam. Exide aku on tutikas, ostetud jaanuaris 2016. Sarniirid vahetatud 2015 sügisel, samal ajal ka sillastend tehtud. Elektriline käsipidur töötab laitmatult, kuigi tuli on kõik aastad armatuuris põlenud. Ise on kunagi juurde pandud ka püsikiiruse hoidja mis töötab hästi. Istmeid kokku 6.
Esiosas mingid puksid on vaja veel vahetada, aga ülevaatuselt neid tähele ei pandud, vaid esinduses öeldi, et kolksuvad. Oli siiani väga hea, töökindel ja korralik auto, aga mootoriremondiks öeldi mulle tööraha ca 1000€ + jupid mis on ilmselgelt palju. Kahju on loobuda, aga reaalsus käseb.
Kui kellelegi pakub see masin huvi, siis helista mulle 58205901 ning räägime pikemalt. Auto sõidab, aga kõrgetel pööretel. Võimsus kadus ühe linnatiiru jooksul. Kui sõitma hakkasin,oli kõik ok, koju jõudes aga võimsus läinud. Seega midagi hullu katki olla ei tohiks. Asub Pärnus.

Vasta