Espace IV seisuküte

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
ml0230e
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Mär 2017, 10:52

Espace IV seisuküte

Postitus Postitas ml0230e » 22 Okt 2017, 00:44

Paljudel autodel olen märganud salongis nuppu REST ehk siis seisuküte. Kas oskab mõni Espace omanik öelda, kas üldse mõnel mudelil selline asi küljes on või saab seda sisse lülitada? Kui tol korral ostsin 2012 aasta mudeli, oli muidugi Auto24-s see nimistus kirjas, kuid jah sinna võib kirjutada mida iganes. Samas esindusest ei osatud mulle midagi öelda selle kohta, kui vaid seda, et kütmiseks on 1200W soojendusblokk olemas, mida nad arvasid, et see võiks olla selle jaoks, kuid samas nuppu salongis nagu REST ei ole olemas, nagu seda on paljudes diisel autodes. Kas selle sisselülitamine võiks käija kuskilt mujalt või on see tegelikkuses häma ja seda süsteemi ei eksisteeri üheski IV põlvkonna mudelites.

yeekim
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 242
Liitunud: 10 Juun 2015, 15:56

Re: Espace IV seisuküte

Postitus Postitas yeekim » 22 Okt 2017, 10:20

Hoi!

Ilmselt on see gen IV facelift'i eri.
Enda '05 aasta masinal seda pole AGA vähemalt diislitel on 1,1kW el. soojendus, mis siis salongi kiiremini soojaks kütab.

edu

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Espace IV seisuküte

Postitus Postitas tipm » 22 Okt 2017, 19:14

Misasi see seisuküte on? Või, õigemini, mida pead sina silmas sellise nimetuse all nagu "seisuküte"?
Palun too üks näide, üks automudel, millel paneb kliimapaneelil olev REST nupp tööle nn "seisukütte".
Niipalju kui mina tean, lülitab REST nupp kliimasüsteemis välja kliimakompressori, muud ei tee midagi... Võibolla olen ma millestki valesti aru saanud? :s

ml0230e kirjutas:Paljudel autodel olen märganud salongis nuppu REST ehk siis seisuküte. Kas oskab mõni Espace omanik öelda, kas üldse mõnel mudelil selline asi küljes on või saab seda sisse lülitada? Kui tol korral ostsin 2012 aasta mudeli, oli muidugi Auto24-s see nimistus kirjas, kuid jah sinna võib kirjutada mida iganes. Samas esindusest ei osatud mulle midagi öelda selle kohta, kui vaid seda, et kütmiseks on 1200W soojendusblokk olemas, mida nad arvasid, et see võiks olla selle jaoks, kuid samas nuppu salongis nagu REST ei ole olemas, nagu seda on paljudes diisel autodes. Kas selle sisselülitamine võiks käija kuskilt mujalt või on see tegelikkuses häma ja seda süsteemi ei eksisteeri üheski IV põlvkonna mudelites.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

muhlui
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 09 Nov 2015, 01:44

Re: Espace IV seisuküte

Postitus Postitas muhlui » 29 Okt 2017, 17:19

Mercedestel on selline nupp nagu "rest" Olenevalt mudelist lülitab see mitte töötava mootoriga sisse kliima ja tsirkulatsiooni pumba.
Köetakse soojaks sõidetud mootori arvelt, jahtub mootor maha, lülitatakse küte välja.
Renaultil pole kohanud.

Kasutaja avatar
Space
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 172
Liitunud: 22 Jaan 2022, 15:54
Minu Renault: Renault

Re: Espace IV seisuküte

Postitus Postitas Space » 31 Jaan 2022, 11:25

Enda Espace IV sellist nuppu küll ei ole näinud, võibolla siiski ainult facelifti teema ?
Espace IV 2,2dci

Vasta