Espace MK4 elektrisüsteemi rike.

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
Espacer
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 05 Mär 2018, 21:43

Espace MK4 elektrisüsteemi rike.

Postitus Postitas Espacer » 05 Mär 2018, 22:06

Tere!

Nimelt mure selline,et ka minu Espacei tabloo hakkas vilkuma ja viskas igasugu huvitavaid tulukesi ette,mis vilkusid kui uhke jõulupuu. Natukese aja pärast kadus vilkumine ja auto armatuur laual seisis juba täiesti teistsugune pilt,nimelt mu manuaalkastiga auto tabloo näitab,et on automaatkastiga tegu ja uhkelt ülevalt alla reas P,R,N,D.Auto pole kunagi automaat olnud varem. Järgmine probleem on selles,et menüü oli varem inglise keelne,aga nüüd prantsuse keelne ees.Veel ei toimi enam parema kangi nupp,mis näitas kütusekulu jne. Ära kadus ka auto reaalne läbisõit ja selle asemel mingi sõna mis pole eriti selge ,tundub just kui vene keelne olevat.Ja tekkis ka selline tuluke armatuuri,tähis nagu ruut ja siksak kriips läbi.
Olen lasknud teha ka dignosti aga ei pidavat eriti juurde pääsema. Ma küll homme joodan üle võimalikud vigased kohad tabloo kiibil ja kontrollin pistiku voolu,aga kui ka see aita siis ei oska enam midagi peale hakata. Kas oleks võimalik ka masinale täielik reset teha?
Kas keegi on taolise probleemiga kokku puutunud? Oleks väga tänulik kui keegi oskaks aidata või soovitada midagi.

Kasutaja avatar
Space
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 172
Liitunud: 22 Jaan 2022, 15:54
Minu Renault: Renault

Re: Espace MK4 elektrisüsteemi rike.

Postitus Postitas Space » 30 Jaan 2022, 20:06

Hei
Said mingit abi ?
Espace IV 2,2dci

Vasta