Moduse (1,5 d) raadio probleem

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded muude, tänapäevaste "nimedega" mudelitega
Vasta
janka
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Aug 2010, 08:19

Moduse (1,5 d) raadio probleem

Postitus Postitas janka » 17 Veebr 2013, 20:54

Mul selline probleem, et kui auto käima panen, siis raadio mängib umbes 5 min. ja pilt kaob. Vahel mängib ka natuke pikemalt. Näha on, et vool on see,sest tuli jääb põlema. Kui nuppe vajutan, siis piiksub aga midagi muud ei tee. Ekraanilt kaob ka raadiokanali näitamine ära. Mulle tundub nagu probleem oleks autokompuutris. Kas kellegil on veel olnud sellist probleemi ja mida sellega ette võtta?

Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Re: Moduse (1,5 d) raadio probleem

Postitus Postitas risto00 » 18 Veebr 2013, 09:33

Mul ühe korra oli ühe tavalise makiga niimoodi, et pildi võttis ette ja piiksus nuppe vajutades aga kanalit otsida ei lasknud ja pooled nupud ei töödanud. Parandusse viisin siis sealt tagasi sain siis ütles et töötab kõik ju... panin autosse.. ikka. Läksin siis tagasi ja ütlesin et no ei tööta ja seisin kõrval ja vaatasin et milles viga. Tema pani plussi pistikust nagu ikka aga massi raadio korpuse külge, nii töötas. Ütlesin et paneks selle ka pistikust ja siis oligi nii, et pistikust minev massi juhe oli otsad andnud. Et äkki sul tagant kah pistik ei anna ühendust või miskit. :-D
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

janka
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Aug 2010, 08:19

Re: Moduse (1,5 d) raadio probleem

Postitus Postitas janka » 18 Veebr 2013, 21:17

Ma vaatasin kõik juhtmed tagant üle ja tundus korras olevat. Mul on originaal makk sees. Kuulsin, et kui teine panna, siis ei saa rooli küljest juhtida enam. Välismaa foorumitest sain teada, et osadel läks probleem ära kui akult klemm maha võtta. Homme proovin :) Täna mängis ainult ühe minuti :(

Vasta