Vel Satis jääb seistes voolu tarbima.

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded muude, tänapäevaste "nimedega" mudelitega
Mattik
Huviline
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 27 Okt 2011, 12:59

Re: Vel Satis jääb seistes voolu tarbima.

Postitus Postitas Mattik » 14 Apr 2014, 15:49

Otsisin akudele kasutusjuhendit ja laidsin garantiitingimused mille kohaselt garantii ei kehti kui:
1)Laadimispinge on nominaalpöörete juures nii kõigi sisselülitatud kui ka välja lülitatud tarbijate korral madalam kui 14,0V või kõrgem kui 14,4V.
2)Lekkevool ületab 0,05A kui signalisatsioon on sisse lülitatud või 0,02A kui signalisatsioon on väljas või puudub. Ei tohi ületada 0,1A töötava tahhograafiga.

Põhimõtteliselt pole sellel autol ühelgi akul garantiid sest esindus lubab lekkevooluks kuni 0,1A (kui ma just ei tõesta et mul on töötav tahhograaf) ja sa tipm väidad et see auto polegi suuteline täiskoormusel 14V välja andma ka uue generaatoriga.

Mattik
Huviline
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 27 Okt 2011, 12:59

Re: Vel Satis jääb seistes voolu tarbima.

Postitus Postitas Mattik » 14 Apr 2014, 22:01

Kuskilt tuli täna mõte et mõõdaks geneka klemmidelt palju genekas välja annab. + klemmile sain pihta aga - oli all peidus ja selle võtsin siis mootori küljest. Täiskoormusel andis 14,0V ja minu tava sõidustiili juures 14,2V. See mure sai siis lähendatud, klemmi otsad puhtaks ja voilaa. 0,1V läheb küll kaduma aga ikkagi üle 14V jõuab tavaolukorras kohale.

renku
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Mär 2018, 14:54

Re: Vel Satis jääb seistes voolu tarbima.

Postitus Postitas renku » 08 Mär 2018, 15:30

Tere.
Küsimus selline, et kus kohas asub Renault Megane Scenic`ul 2005a. elektrilise käsipiduri kaitse? Mingid kaitsmed olen leidnud rooli kõrvalt, väikese sahtli tagant ja mingid kaitsmed on aku kõrval, kuid ei saa päris selle Prantslase mõttekäigust aru kuidas ma nendele kõikidele kaitsmetele seal ligi saan, jäävad kuidagi pooleldi kaitsmete karbi kaane alla!
Olen suht võhik Renault margi suhtes, et kes oskab midagi soovitada, siis ootan huviga vastuseid!

Ettetänades
Raido.

muhlui
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 09 Nov 2015, 01:44

Re: Vel Satis jääb seistes voolu tarbima.

Postitus Postitas muhlui » 08 Mär 2018, 23:17

Olen sama ajastu espace mõõtnud, parim tulemus on 0,075A vähem see auto tuduolekus ei tarbi ja "magama minekuaeg on neil väga pikk.
Kas mingeid järelpaigaldatud asju pole? telefoni HF jne.

joosep5
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Jaan 2016, 23:30

Re: Vel Satis jääb seistes voolu tarbima.

Postitus Postitas joosep5 » 20 Juun 2018, 23:52

Scenicu seisupiduri kaitse on juhi istme all vasakul esimene.

Vasta