Vel Satis kliima siseõhule

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded muude, tänapäevaste "nimedega" mudelitega
Vasta
Mattik
Huviline
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 27 Okt 2011, 12:59

Vel Satis kliima siseõhule

Postitus Postitas Mattik » 09 Sept 2017, 21:21

Kas on võimalik et kliima hakkaks automaatselt võtma ainult siseõhku? Talv pole enam kaugel ja varsti peab jälle webastot kasutama hakkam aga mind häirib et kliimat ei saa lukustada siseõhule. Iga kord kui auto käima panna või siis webasto selle tööle paneb siis ta liigub edasi välisõhule. Siseõhku kasutades saaks ventilaatori ühe astme võrra madalamale panna ja ma arvan et salong läheks kiiremini soojaks kui ta ei pea väljast seda külma õhku soojendama.

Mattik
Huviline
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 27 Okt 2011, 12:59

Re: Vel Satis kliima siseõhule

Postitus Postitas Mattik » 19 Sept 2017, 22:05

Käisin täna Pärnu esindusest uurimas ja seal arvati et pole võimalik muuta.
Kas keegi arvutiga pole proovinud kas ei saa kliimale ligi et seal seda muuta?

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Vel Satis kliima siseõhule

Postitus Postitas tipm » 20 Sept 2017, 19:18

Esinduse meestel tuline õigus, seda ei saa muuta. Proovisin enda auto peal.
Kas sa ise oled üldse proovinud hommikul jääs akendega webasto käima panna ja siis siseõhule lülitada? Arvan, et tulemus on selline, et klaasid on seest nii udused, et rajale minna ei saagi... kaob webasto effekt ära... ;)
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

Mattik
Huviline
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 27 Okt 2011, 12:59

Re: Vel Satis kliima siseõhule

Postitus Postitas Mattik » 21 Sept 2017, 16:27

Seoses kolimisega eelmine talv, tekkis vajadus last hommikutti autoga lasteaeda viia. Eelmine talv polnud suurem asi talv ja üldiselt lasingi ainult mootorit soojaks sest paarsada meetrit majast on vaja 70km/h kiirendada kohe. Ma olen teinud küll et panen webasto tööle ja 5min pärast käin autos ja lükkan siseõhule ringi ja ei mäleta küll et oleks uduga probleeme olnud. Kui ise autosse minna ja sõitma hakata siis on vaja muidugi ringi vahetada jälle.

muhlui
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 09 Nov 2015, 01:44

Re: Vel Satis kliima siseõhule

Postitus Postitas muhlui » 07 Okt 2017, 22:15

Milleks? Kas aku on nii vilets, et ei vea välja kui ventikas kiiremini töötab? Vaheta ära. Kui pole, siis ära muretse ja kasuta, normaalne ahi kütab auto soojaks.

Mattik
Huviline
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 27 Okt 2011, 12:59

Re: Vel Satis kliima siseõhule

Postitus Postitas Mattik » 11 Okt 2017, 22:04

Muidugi kütab soojaks. Ahi on võetud ikka varuga ja selles pole probleemi, aga mul nii lühikesed linna otsad sõita et auto ei jõua akut uuesti täis laadida. Selle pärast ma uurisingi kas võimalik vähem akut piinata.

Vasta