Helisüsteemi probleem (võimendi)

Audio, videotehnika ja navigatsiooniseadmetega seonduv
Vasta
r66murull1
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 30 Mai 2010, 18:37
Minu Renault: Renault Nevada 21 GTS 1.7 65kw

Helisüsteemi probleem (võimendi)

Postitus Postitas r66murull1 » 03 Juun 2010, 02:14

Nimelt kui võimule tahan voolujuhet ühendada, hakkab voolujuhtme ots särtsuma kohe kui klemme puutub. Ühendasin kõik lahti ja kui ainult voolujuhe panna, siis saab ühendada. Ühendasin uuesti kõik lahti ja nüüd kinnitasin ainult maanduse ja siis proovisin voolijuhet ühendada, hakkas särtsuma ühendamisel. Ühe korra on juba kaitsme läbi löönud. Praegu täitsa ilma võimuta. Kontrollisin ühendused üle ja juhtmed. Kõik on nagu korras. Aga ma ei tea milles on probleem?

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Helisüsteemi probleem

Postitus Postitas siimp » 03 Juun 2010, 11:50

r66murull1 kirjutas:Nimelt kui võimule tahan voolujuhet ühendada, hakkab voolujuhtme ots särtsuma kohe kui klemme puutub. Ühendasin kõik lahti ja kui ainult voolujuhe panna, siis saab ühendada. Ühendasin uuesti kõik lahti ja nüüd kinnitasin ainult maanduse ja siis proovisin voolijuhet ühendada, hakkas särtsuma ühendamisel. Ühe korra on juba kaitsme läbi löönud. Praegu täitsa ilma võimuta. Kontrollisin ühendused üle ja juhtmed. Kõik on nagu korras. Aga ma ei tea milles on probleem?
Võimendi toitejuhtmel ikka kaitse on vahel eraldi (kui jah, siis mitme amprine)? Ise kunagi ühendasin samamoodi otse oma kogenematusest. Tegelikkuses peab ikkagi toitejuhtmel ühendamise ajal kaitsme välja võtma vahelt (kui seda pole, siis kindlasti osta see kaitsmepesa ja kaitse sinna, kui tolle läbi lööb, siis näed kohe ära, et toiteahelas kusagil viga). Kasutaja puumake äkki räägib sulle natukene sellest särtsumisest. Müüsin talle oma võimendi mingiaeg ja tal esines sarnane probleem. Kuidagi ta selle lahendas ja rääkisime ka sellest kuid peast ei mäleta enam. Mingi teema oli massiga igatahes. Et proovi hetkel see mass(maandus) mujalt võtta.

r66murull1
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 30 Mai 2010, 18:37
Minu Renault: Renault Nevada 21 GTS 1.7 65kw

Re: Helisüsteemi probleem (võimendi)

Postitus Postitas r66murull1 » 03 Juun 2010, 17:16

kaitse on olemas küll ja päris priske :D
algul töötas kõik hästi ....aga nüüd oli vaja võtta korraks võim maha ja nüüd ei taha tööle hakata.

Vasta