Erinevad hoolduse kohad

Kogemuste jagamine autoteeninduste- hoolduse remondikohtadest
Vasta
Ranet
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 16 Dets 2010, 18:08

Erinevad hoolduse kohad

Postitus Postitas Ranet » 16 Dets 2010, 18:24

Tervitused Renaulti rahvale, saan aru et siin peaksid olema konkreetsed kogemused konkreetsete teenendustega, kuid postitan siiski siia oma küsimused, kui ei sobi eks kustutage või liigutage teemat. Kas keegi oskaks soovitada Tallinnas peale ametlike esinduste (city&ABC) ka mõnda muud hoolduskohta kes oleks Renault Clio hingeeluga kursis ? Tean et paljudel automarkidel on olemas nn. mitteametlikud esindused.
Nimelt oleks tarvis teostada Clio II 100 k. hooldus, ilmselt koos kõigi rihmade, õlide, veepumba jne. vahetusega. Mida üldse täpsemalt vahetada tuleks ? Kas on kusagil ka netist võimalik leida hooldus/remondi juhendit.
Oleks tarvis ka valmistada üks varuvõti (olemas üks võti), kas peale esinduste ja lukuabi ka suudab immo ja puldiga võtit teha ?
Kustkohast oleks mõistlik üleüldse varuosasid (näiteks aku) osta? Seni olen leidnud et autoosad.ee ja acar.ee on ühed soodsamad.

Ette tänades
Ranet

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Erinevad hoolduse kohad

Postitus Postitas siimp » 16 Dets 2010, 21:07

Tere tulemast Eesti Renault Klubisse! :)
Päris palju asjalikke küsimusi on siia kokku saanud ja püüan nendele mingisuguse vastuse anda.
Tallinnas on Clio`de hingeeluga päris hästi kursis Hiteh Autoteenindus, millel on Clio II mudeliga päris suured kokkupuuted. Nimelt hooldavad nad Eesti Posti masinaparki, kuhu kuulub päris mitmeid Clio mudeleid ja samuti pakuvad nad rendiautona Clio teist generatsiooni. Selle tõttu on meil Klubile sealt ka päris korralik kehtiv soodustus Klubikaardi ettenäitamisel. Usun, et kui selle 100k hoolduse jutuga sinna pöördud, siis teavad nad täpselt, mida ja kuidas vahetada. ;)
Võtme osa on natukene keerulisem. Soovitan igasuguseid soss-seppasid vältida ja kasutada näiteks Lukuabi teenust. Võimalik on muidugi neid võtme toorikuid igaltpoolt netiavarustest tellida, aga kui hiljem midagi ei tööta ja auto uksed enam kusagil kauge kandi metsavahel lahti ei tule, siis pole kedagi peale iseenda süüdistada.
Oman ka ise kahte Clio`t ja leian, et siiani tuleb kõige odavam võtta varuosasid Acar`ist, kuna Klubile on sealt korralik soodustus (huvilisele -10% ja liikmele -15%). Arvestades sealseid niigi odavaid hindasid, siis olen päris mitmed asjad poolmuidu kätte saanud ja kvaliteet on ka korralik. Muidugi varuosasid tasuks küsida ka Hiteh Autoteenindusest, ei oma isiklikult veel nendega varuosade ja tööde kohapealt kokkupuudet, kuid mõned meie Klubi Tallinna liikmed on antud firmast päris heade sõnadega rääkinud. Aku kohapealt soovitan siiski mõnda akukeskust, kuna seal on neil vajalikud kataloogid kõik olemas ja mõne soodustuse ajal võid päris hea hinnaga korraliku aku kätte saada.
Kõike head ja ootame sind Eesti Renault Klubi liikmete ridadesse. :cool:

Kasutaja avatar
Space
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 172
Liitunud: 22 Jaan 2022, 15:54
Minu Renault: Renault

Re: Erinevad hoolduse kohad

Postitus Postitas Space » 30 Jaan 2022, 21:08

Tartus kedagi pakkuda ?
Espace IV 2,2dci

Vasta