1. leht 1-st

Windrox-i töö kvaliteet

Postitatud: 10 Aug 2010, 22:36
Postitas stas75
Täna sai siis käitud windrox-is esi klaasi vahetamas ja taga ots toonimas. Esimene üllatus oli et see võttis aega 6 tundi kuid üllatused sellega ei lõppenud. Jõudsin 1km nende töökoa juurest ära sõita läks käsi vastu kojameeste hooba ja üllatus jälle, kojamehed suundusid kaposi suunas( kapotti serval värv maas). Keerasin otsa ringi ja windrox-is taheti mulle selgeks teha et naad töötasidki enne klaasi vahetust niimodi, lõpuks panid naad harja vardad ikka õieti otsa. Poole tee peal tartust põlvase akna piida sise polstrid tulid elevalt otstest lahti. Koju jõudes mõtlesin vaadata kuidas kojameeste plastikud kokku pandud on, avasin kapotti ja jälle üllatus , kruvid mis neid plastikuid kinni hiavad on kõiges pooleni sisse keeratud,(edasi ilmselt ei vitsitud keerata :D ). Nüüd jäeeb loota et see klaas vähemelt vett peab. Vot selline tore 2-ne puhkuse päev oli täna :( . Pole ka ime et naad nii palju reklaami lasevad telekas, kõik kliendid vist laiali jooksnud juba sellise töö kvaliteediga!?

Re: Windrox-i töö kvaliteet

Postitatud: 11 Aug 2010, 02:05
Postitas mr.r9
Endalgi vajadus millalgi esiklaas ära vahetada ja taga ots kergelt toonida.
Aga kui laiskus majas, siis pole see soodukas ka enam kutsuv...

Re: Windrox-i töö kvaliteet

Postitatud: 11 Aug 2010, 07:39
Postitas Rain
mr.r9 kirjutas:Endalgi vajadus millalgi esiklaas ära vahetada ja taga ots kergelt toonida.
Aga kui laiskus majas, siis pole see soodukas ka enam kutsuv...
Mina soovitan Autover Autoklaasi, kus ma ise siiani käinud ja väga rahul teenuse kvaliteediga.

Re: Windrox-i töö kvaliteet

Postitatud: 12 Aug 2010, 09:58
Postitas MavaCX
Minul jällegi väga kurvad kogemused selle Autoveriga, mis Peterburi maanteel Tallinnas. Vahetasin natuke rohkem, kui aasta tagasi esiklaasi ning uurisin selleks välja ka tehase nõudmised antud margile (Avantime). Alguses arvasin, et ehk teevad esinduse mehed töö ära, kuna nemad ju teavad etteantud parameetreid, kuid nad väitsid, et klaasitöö pole esinduse teha. Kui auto klaasitöökojas üle andsin, juhendasin suuliselt ka töö tegijat (ehk lugesin paberilt tehase nõudmised ette, kui kaugel millises ääres ja kui paksult klaasiliimi vaja panna, et tulemus ka veetihe oleks!) ja jätsin need paberid veel töötajale kätte ka. Kui järgi läksin, oli vist ka ligi kuus tundi, siis mainis klienditeenindaja, et kõik on korras ja auto saab kohe kätte. Paar kuud hiljem, sügise algusega ja külmade tulekuga ei osanudki karta, et midagi lahti oleks... kuid kui pidin juhuslikult ühte kaitset plokis vahetama hakkama (autol on kaitsmeplokk kõrvalistuja jalge ees, põrandal) leidsin vaiba alt täitsa selget vett!!!. Kartsin juba, et kusagilt põrandavahelt tuleb tänavalt pritsitud vesi salongi, kuid põhi oli parimas korras seega otsisin põhjust mujalt. Täiesti ootamatult leidsin peale vee kuivatamist ja autopesu järgselt uuesti põrandaaluse vee ja siis selgus ka tõsiasi - Autoveri töötegija polnud just klaasi ülemisse äärde piisavalt (tehase nõudmisel oli ülemise klaasi äärde vaja panna liimi just topelt kogus ja topelt kaugusele!!!) liimi pannud ning salongis olev klaasiäärt kattev polster oligi nagu tavaline vihmavee renn, mis vee katuselt salogi põranda vahele juhtis.... Loomulikult polnud ma töökvaliteediga rahul ning suundusin tagasi töökotta, nemad teigid seal imelikke nägusi ning lubasid vea parandada... Endale jääb arusaamatuks, MIKS peaks keegi teise varaga nii ümber käima, kui oma lohakusest tuleb töö uuesti teha ja veel seda nii, et selle paranduse käigus määriti ja lõhuti salogi päris koledasti:
needsamad klaasiäärsed polstriread EI püsi enam paigal, sest oskamatu töötaja lõhkus kõik kinnitused, mis neid üleval hoidsis (nii vasaku- kui ka parema poole omad) ja liimimistöö uuesti tegmise käigus suutis see töötaja oma mustade liimimisjääkidega sõrmejäljed helebeezile polstrile jäädvustada...
Kurat, kus ikka ajasid vihale!!

Re: Windrox-i töö kvaliteet

Postitatud: 12 Aug 2010, 11:03
Postitas aarne
Mina olen kaks korda Autoveris käinud.
Esimene kord hakkas pool aastat hiljem, talve algul miinuskraadidega
klaasi ja raami vahelt nagisema, ilmselt lohakalt paigaldatud.
Teisel korral klaasipaigaldusest koju jõudes avastasin kapotilt ja ühelt
esitiivalt hulga kriime. "Õnneks" ei olnud kriimud sügavad ja vahatamine
aitas pisut. Esimene juhtum mind eriti ei häirinudki, teisel korral läks
aga närv mustaks küll, lihtsalt pohhuistlik suhtumine.
Kuramus, kas autoomanik peab remonditöökojas kõrval seisma, juhendama
ja kontrollima - kogu aeg oma auto (ja rahakoti) kaitsel olema - et ka lihtsate
asjadega puuse ei pandaks ?