Renault Clio IV Grandtour

Kust kohast, mis hinnaga, millist autot või detaili soetada?
Vasta
Meganeeger
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 25
Liitunud: 04 Sept 2013, 10:01

Renault Clio IV Grandtour

Postitus Postitas Meganeeger » 14 Jaan 2015, 21:05

Mida arvate sellest isendist ja kellel on kogemusi plusside ja miinuste osas?

Kasutaja avatar
saalemaa
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Juun 2010, 17:13
Minu Renault: Renault Laguna 3 ja Clio 4
Asukoht: pärnu

Re: Renault Clio IV Grandtour

Postitus Postitas saalemaa » 27 Jaan 2015, 05:20

Siis kui olen selle lähiajal kätte saanud,võin anda esmase ülevaate kuidas auto on.

[ Postitatud mobiililt ]
Renault @ Renault.

Meganeeger
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 25
Liitunud: 04 Sept 2013, 10:01

Re: Renault Clio IV Grandtour

Postitus Postitas Meganeeger » 23 Veebr 2015, 23:44

Sai ka ühe diisel-masinaga proovisõitu tehtud. Plusside poole pealt kindlasti hea "minek", stiilne nii seest kui väljast ja üsna soodne hind. Pakiruum vist ajab ka enamikul juhul asjad ära, kui just suurt lapsevankrit pole vaja vedada. Hea vaikne sõit ja vähene müra salongis. Küllalt ökonoomne.

Miinustest tundus olevat peamine ikkagi õlgadest pigistamine suurel mehel. Megane on märksa ruumikam salongi osas. Kehva loetavusega olid ka "kellad" armatuuril. Umbes 7 klõpsuga sai teada nt. välistemperatuuri, ehkki enamikel autodel on see pidevalt nähtav. Pardakompuutri näidik oli pisike. Tegelikult selliseid pisikesi asju oli veel, aga no mis sa tahad kui see ongi kõige odavam universaal kui logani mcv välja arvata, mis on pmts mosse. Häda on selles, et kui on odav auto, siis on standardvarustus ka miinimumini viidud, kui hakata lisasid ostma, tekib küsimus, et milleks siis üldse see mudel. Karta on muidugi, et 13000€ saab viie aastaga 4000€ auto väärtuse osas. Aga milleks mulle suur displei keskkonsoolis, kui selle asemele võiks panna nt. kliimaautomaatiku. Seega, kui 100% auto ei meeldi, võiks vaadata paar tuhat kallima megane poole, või siis hoopis kasutatud auto poole. Arvan mina.

Kasutaja avatar
saalemaa
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Juun 2010, 17:13
Minu Renault: Renault Laguna 3 ja Clio 4
Asukoht: pärnu

Re: Renault Clio IV Grandtour

Postitus Postitas saalemaa » 03 Jaan 2016, 23:04

Olen sõitnud clioga aastakese ja peab ütlema ,et ma pole täielikult rahul. Ostsin täisvarustuses clio 4 grandtour intens 0,9 Tce. See väike mootor veab autot küll hästi edasi, aga kütusekulu on väike pettumus. Ikka sinna 8 liitri kanti ja üle sellegi. Aga ega ma väga ökosõitu tee ka. Elektrilised küljepeeglid on kokkuklapitavad vaid manuaalselt nuppu keerates. Arvasin et tänapäeval ikka käib see automaatselt kui uksed lukku lähevad. Tagaistmel võiks ka natuke rohkem pülveruumi olla. Aga kui ees väga ei laiuta siis elab üle. Salongis on valgustus ainuld ees, vöiks taga ka olla, sest pimedal ajal kehva kui ei näe. Navikatsioonisüsteem on ka uimane ja ei leia paljusid kohti. Käisin suvel lõuna eestis ja lihtsam ja kiirem oli oma telefoniga navigeerida. R link on minuarust poolik toode. Suurt midagi pole sellega peale hakata, aga kuna ma tahtsin tagurduskaamerat siis pidin ka r lingi nimelise süsteemi juurde võtma. Kuigi taga on trummelpidurid siis ei ole põhjust karta et halvasti pidurdab. Tagumised ukselingid on siis peidetud ülesse, maitse asi, aga kui on väiksemad lapsed siis nad ei ulata ust ise avama. Lähitulede valgus on nõrgavõitu. Aga muidu igati tubli auto, millega kannatab ka pikemaid otsi sõita.
Renault @ Renault.

Vasta