Renault Laguna I gen. 1994a. 3.0 ostuabi

Kust kohast, mis hinnaga, millist autot või detaili soetada?
Suletud
puumake
Huviline
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 21 Apr 2010, 22:02
Minu Renault: R19 , Laguna 1gen
Asukoht: Paide
Kontakt:

Renault Laguna I gen. 1994a. 3.0 ostuabi

Postitus Postitas puumake » 17 Mai 2010, 23:39

Silmapiiril selline tore aparaat, 3 liitrine automaat ja täis elekter.

Jutu järgi külmalt ei toimi kast hästi, hoiab sees 3. käiku, kui käib soojaks siis hakkab kast toimima. Õli vahetati, aga filtrit mitte (kas tal on üldse filter käimaris), tühikäigu pöörded kohapeal käies 1100 p/min, mis minu arust palju, mootor muidu töötab ilusti, ainult kondipumba rullik möliseb ja sumpa läriseb.
Juhiiste elektriline ja ei toimi. Kas on üldse motet seda autot rohkem uurida?
Kont kah ei toota, pidi tühi olema.
Jahutussusteemis vesi sees.
Linnas 50 sõites pöörded 2500 peal, kah kuidagi kõrged - samas käike vahetas soojana ilusti.
koik mis ei tapa teeb tugevaks,
elagu V6 ja R19
tegelt soovin R19 cabriot omada
53333036

andres500
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 03 Mai 2010, 21:15
Minu Renault: 2*Espace II
Asukoht: Tartu

Re: renault laguna I gen 1994 3L v6

Postitus Postitas andres500 » 18 Mai 2010, 00:02

Kui piisavalt kaua seda lauset lugeda : "kas on üldse mõtet seda autot rohkem uurida?", siis võib siit õige vastuse välja lugeda.
Mina isiklikult ei ostaks.

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Renault Laguna I gen. 1994a. 3.0L v6

Postitus Postitas siimp » 18 Mai 2010, 11:04

Nii palju kui väljamaistes Renault foorumites lugenud olen ja autode ülevaateid sirvinud, siis need vanema põlvkonna Renault automaatkastid ei pidanud just kõige töökindlamad olema (ja parandus maksab hingehinda). Muidugi eelpool rääkinud Andresel on automaatkastiga kogemused olemas ja eks ta teab, mis räägib. Seega kui juba mingine probleem selle kastiga on, siis eriti ei soovita, muidu matad varsti teise autohinna selle kasti paranduse alla.
Kütet võtab see 3.0L ka meeletult ja see automaatkast peaks päris uimaseks selle sõidu tegema.

edit: Panin teema lukku, kuna see auto osteti siis meie Klubisse ära. Edasise kohta saab lugeda Meie autod teemast.

Suletud