M: Renault Scenic 2004

Autode ost, müük, vahetus, rent jne.
Mõeldud vaid Renault ja Dacia embleemi kandvatele autodele!
Vasta
korrepoiss
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 31 Mai 2010, 21:32

M: Renault Scenic 2004

Postitus Postitas korrepoiss » 14 Dets 2012, 15:41

Tere,

Müün siis enda käes pikalt olnud Renault Scenic 2004 a. Ostetud 5a. tagasi City Motorsist kasutatud autona. Hetkel spido näitab 192 000 läbisõitu. Enamus kõik lisad peal ja mind hästi teeninud. Alles vahetatud kogu piduri jooks - klotsid/kettad, tagumised kettad siis koos laagritega. Ka sai vahetatud hammasihm koos nukkvõlli rattaga + kõik vajalikud hooldused selle käigus ehk siis filtrid, õlid jne. Mõni aeg tagasi sai vahetatud ka elektriline roolivarras. Auto suht aktiivses kasutuse olnud, kuid nüüd firma andis auto ja kahe autoga pole midagi peale hakata. Vead siis ka - kerel on paaris kohas natuke roostet tekkinud, üks tagumine ukse silm ei tööta ja el. aken samuti . Kesklukk läheb ilusti koos signaga peale aga kuskil on mingi kala elektriga. Juhipoolsel peeglil ei tööta el soendus. Kõrval istuja kojamehel läks ühe varda laager pilbasteks ja hetkel otsin uut kojamehe süsteem romulatest. Talverehvid on all ja suht korralikud veel, et peaksid paar talve vastu pidama küll. Suve rehvid on suht slikid . Tallinna/ Harjumaa piires olen nõus tulema Teie poolt valitud ülevaatusele või remondi firmasse autot näitama. Mujal Eestis kokkuleppel.

Siin veel infot siis: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1194145" onclick="window.open(this.href);return false;

Hind hetkel 3700.- ja sel teema saate ka oma kauplemis oskust minu peal arendada.

Minu kontaktid: Janek Kõrs; 50 353 76; janek@vekra.ee

Vasta