M: ´97 Renault Safrane 2.5 ATM

Autode ost, müük, vahetus, rent jne.
Mõeldud vaid Renault ja Dacia embleemi kandvatele autodele!
Vasta
Kasutaja avatar
jyrkaee
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 15
Liitunud: 17 Mär 2011, 23:33
Minu Renault: Safrane

M: ´97 Renault Safrane 2.5 ATM

Postitus Postitas jyrkaee » 16 Juul 2016, 21:27

Kuna tundub, et valdav üldsus kardab osta/omada taolist autot, panen kuulutuse ka siia, õigesse kohta, üles.

Müün siis oma heas korras omaaegset Renault luksusautot. Ostsin ta aasta tagasi sõbra isalt, kes temaga 11 aastat sõitnud oli. Juba ostes oli ta suhteliselt heas korras. Kasutatud heaperemehelikult ning hästi hoitud. Ei töötanud aga minu jaoks kaks kõige põhilisemat mugavusvarustust- püsikiirusehoidja ning kliimaseade. Esimese sain kohe tööle, kui olin segusiibrit liigutavale vaakumtoosile vooliku külge ühendanud ning ka kliima hakkas pärast täitmist külma puhkuma. Nüüd on täitmisest juba aasta möödas ning kuigi ta siiani töötab, siis enam nii teravat külma välja ei suuda puhkuda- ilmselt kusagil mingi väike leke on ning vajaks uut täitmist.
Autol on varustust päris palju. Töötavad nii el. katuseluuk, originaalstereo (isegi kassett mängib väga puhtalt), eelpoolmainitud püsikas ja kliimaseade, elektriaknad (vasaku tagumise omal on mootor kinni), õlitasemenäidik ning vanade prantslaste eripäraks olev kõnega on-board diagnostika (sel autol saksakeelne meeshääl). Kärukonks on ka.
Mootor ja käigukast töötavad kenasti. Lisaks mootoriõli korralisele vahetusele (iga 10000 km järel) olen aasta jooksul teinud käigukastile 4 korda drain/refilli, et õli võimalikult puhas oleks. Märtsikuus toimunud ülevaatusel sain küll korduva (põhjusteks mittetöötav tagumine udutuli, kulunud šarniir, roostetanud piduritorud), kui kõik puudused said likvideeritud ning sõit jätkub siiani. Rehvid on korralikud, sillad ei kolise, pidurikettad/klotsid on eelmise aasta lõpus vahetatud. Hammasrihm koos kõige juurdekuuluvada vahetati eelmise omaniku poolt CityMotorsis 37000 km tagasi.

Nagu siinsed inimesed ilmselt teavad, on tegu päris haruldase masinaga. Eelmise aasta oktoobri seisuga oli sellise kerega Safranesid Eestis arvel ainult 25 tükki! Ilmselt on see tõsi, sest mitte ühtegi samasugust masinat pole minul selle autoga liigeldes 14000 km jooksul vastu tulnud.

Müügikuulutus koos piltide ja kontaktinfoga asub siin: http://www.auto24.ee/used/2202985" onclick="window.open(this.href);return false;
Tingida on võimalik kohale tulles nelja silma all.

Müügi põhjuseks on vajadus universaalkerega auto järgi.

Loodan, et saab hea peremehe.

Vasta