ÄA: Renault R19 16v varuosad.

Varuosade, tuuningujubinate jms. ost-müük-vahetus
Vasta
Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

ÄA: Renault R19 16v varuosad.

Postitus Postitas Edgar » 28 Apr 2018, 16:31

Nii sõbrad ja seltsimehed!

On aeg reaalsusele vastu vaadata ja hakata aastatega kokku korjatud kola laiali jagama. Info auto kohta ja saadaval olevate uute juppide nimekiri on ilmselt lihtsaim vaadata siit: http://club-renault.ee/foorum/viewtopic.php?f=4&t=1379" onclick="window.open(this.href);return false;

Saada on kogu auto. Masin ise on poolenisti tühjaks tehtud. Plaan oli kerel paar roostekohta ära teha. Kriitilises seisus on küljekarbid. Plastikud, tuled ja viled on alles. Ees on uued amordipüstakud. Uued tagaamordid on pakendis alles. Veovõllid jne. Auto on seisnud umbses ja niiskes maa aluses garaazis. Korrosioon on teinud oma töö kuidas olukord lootusetu pole. Lisaks 16v masinale on endiselt saada 5 ukseline ph2 klaasiring, esi-taga tuled, katuseluuke nii mehaanilisi kui ka üks elektriline. 3 erinevat käigukasti ja igast peenemat pudi keskluku mootorite ja kojameeste hoovastiku näol. Kuna ma olen enamuse ajast ise sõidus siis lihtsalt puudub füüsiline aeg asjaga tegelemiseks.

PS! Mootor on ainus mida tasuta ei anna. Mootor on teises kohas kuivas ja jahedas. Sai talle tehtud plokikaane tihendi vahetus ja klapid-klapipesad korda. Mootori eest küsin sümboolse 250.- ehk siis pool remondirahast mis mootorisse sisse läks.

Kontakt:
Kiireim viis on ilmselt +3725517068 (sms, viber, whatsapp, imessage)
FB Messenger (ainult messenger aktiivset kontot pole) Edgar Mets
E-Mail: emets29@gmail.com

Päikest!
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

Vasta