Klubikaart / Sümboolika

Ametlik info ERK klubi ja foorumi kohta
Vasta
Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Klubikaart / Sümboolika

Postitus Postitas Rain » 02 Aug 2010, 09:06

CLUB RENAULT KLUBIKAART

Pilt

Club Renault klubikaart on Eesti Renault Klubi sooduskaart, mille võib omandada iga Renault huviline. Kaart on ka samas Club Renault liikmekaart. Klubiliikme staatusega kaasnev:
  • * KLUBIKAART annab soodustusi osadel klubi korraldatavatel üritustel.
    * KLUBIKAART annab soodustusi partnerite juures. Partnerite pakkumised leiate siit ja siit.
    * Klubiliikme staatus tagab juurdepääsud Klubiliikmetele mõeldud alale.
    * KLUBIKAARDI omanikul on võimalus soetada klubi sümboolikaga tooteid, mida avalikult ei turustata või soetada soodushinnaga avalikult müüdavaid meeneid.
    * Osaleda eriüritustel mida korraldatakse vaid klubiliikmetele.
    * TASUTA @club-renault.ee mailikonto.
CLUB RENAULT liikmeks astumise avalduse leiad siit.


SÜMBOOLIKA

CLUB RENAULT logo on alates 01. Juuni 2010.a. MTÜ CLUB RENAULT nimel ja seda võib käsitleda kui kaubamärki. Seega selle igasugune ilma loata kasutamine on rangelt keelatud. Klubi sümboolika kasutamist kordineerib klubi juhatus.

----

MTÜ Club Renault sümboolika kasutamise reeglid

1. Sümboolika
MTÜ CLUB RENAULT sümboolikaks on CLUB RENAULT logo, sõnaühendid "CLUB RENAULT", "CLUB-RENAULT.EE", CLUB-RENAULT.EU ja "EESTI RENAULT KLUBI või lühend ERK.
Samuti loetakse sümboolikaks kõik esemed, mis kannavad ülalnimetatud logo või tekstilist materjali, näiteks kleebised, numbrialused, näidikute taustad, riideesemed, lipp jms.

2. Sümboolika tootmine
Sümboolika tootmist korraldab MTÜ CLUB RENAULT juhatus. Juhatus on kohustatud kaaluma klubiliikmete ettepanekuid erinevat tüüpi Sümboolika tootmiseks, samuti klubiliikmete ettepanekuid Sümboolikaga esemete hinnapakkumiste ja kujustuse osas. Juhatusega kooskõlastamata Sümboolika (Sümboolikat kandvate esemete) tootmine on rangelt keelatud ja toob kaasa seadusest tuleneva karistuse!

3. Sümboolika väljastamine
Sümboolika väljastamist teostab Juhatus. Sümboolikat väljastatakse ainult CLUB RENAULT liikmetele, kes omavad kehtivat klubikaarti ja juurdepääsu klubiliikmetele mõeldud alale. Juhatusel on õigus keelduda igasuguse Sümboolika väljastamisest liikmetele, kelle suhtes eksisteerib põhjendatud kahtlus, et nad ei järgi käesoleva Eeskirja punktis 4. sätestatud Sümboolika kasutamise reegleid, millest tulenevalt võidakse kahjustada Club Renault või selle liikmete mainet ja huvisid.

Juhatuse poolt jagatava Sümboolika hinnad on lõplikud ja ei ole kaubeldavad. Sümboolika võõrandamisest saadav tulu läheb Klubi kassasse.

4. Sümboolika kasutamine
Klubiliikmel kellele on väljastatud Sümboolikat mistahes vormis on keelatud Sümboolika juuresolekul rikkuda avalikku korda ning ühiskonna hea käitumistava üldpõhimõtteid, samuti toimida viisil, mis võib avaldada negatiivset mõju Club Renault või selle liikmete mainele.
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

puumake
Huviline
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 21 Apr 2010, 22:02
Minu Renault: R19 , Laguna 1gen
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Klubikaart / Sümboolika

Postitus Postitas puumake » 02 Aug 2010, 11:06

nii nagu ma aru sain siis seeaasta on liikmemaks 150.- eeku kuna on juba 1 august?
selle kandsin igatahes üle ära.
koik mis ei tapa teeb tugevaks,
elagu V6 ja R19
tegelt soovin R19 cabriot omada
53333036

Duster4x4
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 43
Liitunud: 06 Juul 2010, 00:37
Minu Renault: DaciaDuster 4x4 1,5dCi 10/2010

Re: Klubikaart / Sümboolika

Postitus Postitas Duster4x4 » 03 Aug 2010, 23:18

Ülekanne tehtud ja olen nüüd õnnelik renoo klubi liige :)
Subaru OB 08/2012

Vasta