Gremylux sooduspakkumine

Erinevad sooduspakkumised firmadelt ERK liikmetele
Vasta
siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Gremylux sooduspakkumine

Postitus Postitas siimp » 16 Okt 2013, 16:28

Gremylux pakub soodustusi erinevatelt firmalt pakutavatelt teenustelt.
Näiteks 15% soodustus klaasivahetuselt. Lõplik hind toonimisele 72 € sedaan (2 tagaust ja tagaklaas) ja 80 € universaal (tagaosa, uksed) ja seda kaheaastase garantiiga (hind ei sisalda km).
Klaasivahetuse hinnaks 35 € (töö + materjalid) + klaasi hind, mis sõltub tootjast. Samuti soodustused autokiletamiselt, värvivahetusest, ülekleepimisest ja salongi nahatamiselt.

Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Re: Gremylux sooduspakkumine

Postitus Postitas risto00 » 21 Nov 2013, 13:32

Soodustus kehtiv tavaliikmetele ka või klubikaardi omanikele? Endal just vahetus ees ühel autodest ning sealt pakkumine esiklaasile soodustusega väga odav.
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Gremylux sooduspakkumine

Postitus Postitas siimp » 23 Nov 2013, 21:13

risto00 kirjutas:Soodustus kehtiv tavaliikmetele ka või klubikaardi omanikele? Endal just vahetus ees ühel autodest ning sealt pakkumine esiklaasile soodustusega väga odav.
Kuna selle aasta algusest sai klubiliikmete süsteem ajutiselt peatatud (need kes olid kaardiomanikud, on seda endiselt, aga uusi hetkel juurde ei tule), siis kehtib soodustus kõigile klubi foorumis registreeritud kasutajatele (ehk Club Renault huvilistele). Kui esineb probleeme, andke sellest teada klubi juhatusele.

Vasta