Vaikus foorumis

Kommentaarid, arvamused, soovid, unistused, naljad jne.
Vasta
hommikutydruk

Vaikus foorumis

Postitus Postitas hommikutydruk » 05 Apr 2011, 21:40

Ma ei mõista miks siin foorumis üldse midagi ei toimu. Alati kui käin siin, on tühjus aga siiski on 24 tunni jooksul käinud x arv inimesi.

aarne
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 139
Liitunud: 31 Mai 2010, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Vaikus foorumis

Postitus Postitas aarne » 05 Apr 2011, 22:07

Kuidas see nüüd oligi .... vaikimine kuld :)
Ei ole hullu midagi, nii nagu on, nii ongi normaalne, külastajaid on siiski vähe ja ei saa ju eeldada (nõuda), et igaüks kord päevas midagi kirjutaks, eriti kui veel otsest põhjust kirjutamiseks ei leia.
Aga üldiselt võiks inimesed julgemad olla küll, ei maksa karta teadmatusest midagi võibolla rumalat küsida.
Tel. 5117023

hommikutydruk

Re: Vaikus foorumis

Postitus Postitas hommikutydruk » 05 Apr 2011, 22:51

Näed sa siis, sa ka tunnistad et siin on vaikne. Kuigi ma arvan, et siin on inimesi, kes tuleks ja jutustaks. Mitte ei jutustaks msni ja ei tea veel mis kaudu. OLGE AKTIIVSEMAD. Milleks siis tehti jutukas, ma arvan ikka, et selleks et saaks juttu ajada. Tulge kapist välja. Kord kuus võiksid ju tallinna Renault kokku saada ja juttu ajada, on neid palju on.
Mina, kes ma olen siin uustulnuk, sooviksin ka lähemalt tuttavaks saada foorumlastega. :-D

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Vaikus foorumis

Postitus Postitas siimp » 06 Apr 2011, 12:28

Kindlasti oleks Tallinnas kokkusaajaid, lihtsalt keegi peaks asja natukene eest vedama. Kirjuta aga SIIA (Põhja-Eesti klubiliste kokkusaamised), et teeks Tallinnas mõne kokkusaamise ja paku samuti välja aeg/koht. Usun, et kohale tuleb rahvast kindlasti. Varsti peaksime selle aasta esimese fotosessiooni ka Tallinnas korraldama, siis on kindlasti kõigil põhjust kohale tulemiseks. :)

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikus foorumis

Postitus Postitas Edgar » 06 Apr 2011, 12:38

hommikutydruk kirjutas:Näed sa siis, sa ka tunnistad et siin on vaikne. Kuigi ma arvan, et siin on inimesi, kes tuleks ja jutustaks. Mitte ei jutustaks msni ja ei tea veel mis kaudu. OLGE AKTIIVSEMAD. Milleks siis tehti jutukas, ma arvan ikka, et selleks et saaks juttu ajada. Tulge kapist välja. Kord kuus võiksid ju tallinna Renault kokku saada ja juttu ajada, on neid palju on.
Mina, kes ma olen siin uustulnuk, sooviksin ka lähemalt tuttavaks saada foorumlastega. :-D

tõmba teema üles ja kui ma tööl sellel päeval pole siis olen kohal :)
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

Arx
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 298
Liitunud: 06 Mai 2010, 21:54
Minu Renault: Renault 19
Asukoht: Pärnu & Pärnumaa

Re: Vaikus foorumis

Postitus Postitas Arx » 06 Apr 2011, 13:25

Renaulti küll enam pole, aga....eks tiksun kah veel foorumis edasi kuniks saab :D
näpud õlised, püksid kulunud, juuksed sorakil...tel 56338981

ERN
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 215
Liitunud: 30 Mai 2010, 15:29
Minu Renault: Renault Talisman Intense
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikus foorumis

Postitus Postitas ERN » 16 Apr 2011, 01:26

Vaikuse põhjus on suht lihtne, need kel uuemad autod, neil pole midagi eriti vast kirjutada, kuna autod on korras ja vastupidavamad, need kel mõned vanemad masinad, neil pole ka mõtet kirjutada, kuna neid uuemate mudelite omajaid lihtsalt ei huvita või ei oska kahjuks kaasa rääkida sel teemal,(ärge võtke südamesse, aga nii on :) )
Renault Talisman Intense 160dci 2018
VW Jetta 1.6 56kw 1986 AKA Jutta
Renault R11 1.4 44kW 1983 AKA Tulejutt (RIP)

Kasutaja avatar
Space
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 172
Liitunud: 22 Jaan 2022, 15:54
Minu Renault: Renault

Re: Vaikus foorumis

Postitus Postitas Space » 28 Jaan 2022, 17:21

Uutest autodest saab ju ka pilte teha ja kirjutada erinevatest tegemistest nt. kasvõi garantiikorras juppide vahetusest. :good:
Espace IV 2,2dci

Vasta