Ettepanekud

Anna teada, mida Sa lehest arvad - mida muuta, mida parandada
Vasta
Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Ettepanekud

Postitus Postitas Rain » 14 Jaan 2010, 13:41

Rahvas, andke teada, mida oleks teie meelest vaja siia foorumile juurde.
Head ideed alati oodatud ja kui liikmetele meeldib siis teeme ära.

Kirjutage!
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

TanelR
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Apr 2010, 20:26
Minu Renault: Renault Captur Intens
Asukoht: Keila

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas TanelR » 30 Apr 2010, 10:39

Selle kasutaja http://club-renault.eu/foorum/memberlis ... file&u=192" onclick="window.open(this.href);return false; taga reaalset inimest pole arvatavasti ja pigem on tegu roboti või botiga, mis foorumites kolab, registreerub ja jaburusi postitab. Tõenäoliselt tasuks registreerimisprotsessi mingi captcha vms lahendus juurde pookida, mis võimaldaks selliste tegelaste vastu võidelda.
Renault Captur Intens, 1,5 dCi 90 EDC, 2019

Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas Rain » 30 Apr 2010, 11:10

TanelR kirjutas:Tõenäoliselt tasuks registreerimisprotsessi mingi captcha vms lahendus juurde pookida, mis võimaldaks selliste tegelaste vastu võidelda.
Tuleb... seni kuni lahendus tuleb killin ... nii kuis jöuan :)
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas siimp » 30 Mai 2010, 23:06

Toonitan siin veelkord, et kellel on probleeme või ettepanekuid seoses foorumiga, siis võtke siin julgelt sõna. Koos saame asjad toimima! :good:

TanelR
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Apr 2010, 20:26
Minu Renault: Renault Captur Intens
Asukoht: Keila

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas TanelR » 01 Juun 2010, 17:48

Väike tähelepanek, et teema teavitused tulevad veel info@club-renault.eu aadressilt. Jäi lihtsalt silma ;)
Renault Captur Intens, 1,5 dCi 90 EDC, 2019

kirst
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 01 Juun 2010, 23:56
Minu Renault: Megane Coupe & Espace
Asukoht: Tallinn/Rapla

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas kirst » 02 Juun 2010, 00:06

Kas vanu kasutajaid üle ei tooda? Hetkel tegin uuesti enda nimelise kasutaja, kuid oleks tore tuua üle vanad postitused ka koos kasutajatega ;)
Renault Megane Coupe III 1,6 MAN
Renault Grand Espace III 2,0 ATM

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas siimp » 02 Juun 2010, 00:19

kirst kirjutas:Kas vanu kasutajaid üle ei tooda? Hetkel tegin uuesti enda nimelise kasutaja, kuid oleks tore tuua üle vanad postitused ka koos kasutajatega ;)
Kuna klubi Juhatus on muutumas ja uus juhatus proovib senises Klubi elus mõned väiksemad muudatused teha (põhikiri muutub natukene jne), siis otsustasime ka kogu andmebaasi uuesti rajada. See tähendab, et kõik endised kasutajad peaksid ennast siia uuesti registreerima (mõned vanad kasutajad olid muutunud mitteaktiivseks ja seega eesmärgiks rajada uus aktiivse liikmeskond). Kasutajate aktiivsus ei jää märkamata ja soovijatel on võimalik moderaatori koht saada. Samuti on Klubil auliikmete süsteem (põhikirjas kehtestatud).

Vanade postituste ja teemade kohapealt nii, et püüame hetkel välja selgitada, millised teemad vääriks vanast foorumist ületoomist. Selle teemaline arutelu toimub SIIN TEEMAS.
Nende teemadega on nii, et laseme need võimalusel teema algatajal uuesti postitada sama sisuga või mõtleme muu lahenduse välja (kõik ettepanekud teretulnud)! Vanas foorumis valitses lõpus piisavalt suur segadus ja püüame siin foorumis seda vältida.

Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas Rain » 02 Juun 2010, 08:52

kirst kirjutas:Kas vanu kasutajaid üle ei tooda? Hetkel tegin uuesti enda nimelise kasutaja, kuid oleks tore tuua üle vanad postitused ka koos kasutajatega ;)
Kuna süsteemid erinevad (uus phpBB ja vana vBulletin) siis kasutajate ja teemade ületoomine oleks olnud väga keerukas ja võimalik, et ka võimatu ülesanne.
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas MavaCX » 07 Juun 2010, 21:22

Samas endine foorumi lehekülg (millel.eu lõpp) ei suuna uuele, muudetud foorumile ega ka alglehele.... teise foorumi aardess jällegu suunab õigele!

TanelR kirjutas:Väike tähelepanek, et teema teavitused tulevad veel info@club-renault.eu aadressilt. Jäi lihtsalt silma ;)
Pilt
V6 RENAULT

Scott
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Juul 2010, 06:56

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas Scott » 09 Juul 2010, 05:17

Küsimus uue liituja privaatsõnumite keelamise kohta - ei leidnud reeglitest selle kohta midagi. Mis tingimused peavad olema täidetud/täitunud, et PS-id lubatud saavad?

Avastasin selle seetõttu, et oleksin mulle saadetud PS-ile paar rida vastuseks kirjutanud. Kahjuks ei saanud.

Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas Rain » 09 Juul 2010, 08:12

Scott kirjutas:Küsimus uue liituja privaatsõnumite keelamise kohta - ei leidnud reeglitest selle kohta midagi. Mis tingimused peavad olema täidetud/täitunud, et PS-id lubatud saavad?
Avastasin selle seetõttu, et oleksin mulle saadetud PS-ile paar rida vastuseks kirjutanud. Kahjuks ei saanud.
Proovi, kas nüüd toimib?
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

Scott
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Juul 2010, 06:56

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas Scott » 10 Juul 2010, 07:19

Jah, toimib. Tänan.

aarne
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 139
Liitunud: 31 Mai 2010, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas aarne » 10 Juul 2010, 07:32

Ettepanek on paigutada kasutaja nimi ja avatar postituse ette (vasakule).
Tel. 5117023

Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas Rain » 14 Juul 2010, 09:40

aarne kirjutas:Ettepanek on paigutada kasutaja nimi ja avatar postituse ette (vasakule).
Ettepanek sai heakskiidu! Töstame nime/avatari postituse ette!
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

viuhh
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Juul 2010, 13:48

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas viuhh » 30 Juul 2010, 12:22

teema ABIVÄGI. tegemist ikkagi tehnikaga. Kui peaks juhtuma et kellelgi huugometsas vaskult kolmanda tamme taga masin rikkis ja peale armastatu pildi midagi kaasas ei ole. Ise võin abiks olla Vääna-jõesuu kandis ehk Harku vald. päris kl. kolm öösel ei vasta aga kui võimalik tulen kohale.
Loodan et keegi vabi ei aja aga kui siis. Mart 55689005

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas Edgar » 02 Aug 2010, 18:12

Kuna me väidetavalt üritame rahvusvahelisel lainel sõpru saada, siis võiks olla ka inglise ja vene keelne automaattõlge. Nagu seda on näiteks Leedu klubil. Antud hetkel ei õigusta ennast Club Renault ära vaid on pigem õige siis Klubi Renault. Olen nüüd ka peale kohtumist mõne leedukaga suhelnud ja mitmed on väitnud, et raske on navigeerida eesti keelses foorumis. Vanal foorumil sai seda funktsiooni alla laadida, kuidas uue süsteemiga on, ma ei tea täpselt.


Teine ettepanek oleks ära lõpetada igasugused Sõprusklubitamised muude margiklubidega. See, et Renault kontsern tegi liidu Nissaniga ei tähenda, et me peaks suured sõbrad olema. Autod on ikkagi erinevad. Kui see on vajalik teha ühisüritusi, siis peaks ju ka Lada klubi ja ka Volvo klubi kutsuma Paunkülla sest ka nendel on Renaultiga liit. Kuna mul on nii uunikum autod juba mõlemad, siis ongi minu jaoks pointless teha Nissani klubiga suur alliance. Lugesin Nissani foorumist ka samalaadse porina välja seega ma pole ainus. Seda enam, et mis on meil siis ühist ccg-ga?? Samal lainel jätkates võiks ka siis rolleriklubi ja Eesti harrastuskalurite liidu ja kepikõnniklubi Kullerkupu kutsuda oma sõbraks. Visioon hakkab nagu ära hajuma. Tegemist on Eesti Renault Klubiga, seega võiks sõprusklubid ja muud sulelised olla rohkem Renaultiga seotud kui miskine Liit kus Nissan hakkas kasutama Renaulti mootoreid.


Ja kolmandaks, meie esilehel on olemas Nissani ja ccg logod aga nende saidil pole kõssigi meist. Kas on nende laiskus või me lihtsalt üritame houmid olla ja äkki nad kunagi lisavad meie logo ka !
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas siimp » 02 Aug 2010, 21:23

Deilegium kirjutas:Kuna me väidetavalt üritame rahvusvahelisel lainel sõpru saada, siis võiks olla ka inglise ja vene keelne automaattõlge. Nagu seda on näiteks Leedu klubil. Antud hetkel ei õigusta ennast Club Renault ära vaid on pigem õige siis Klubi Renault. Olen nüüd ka peale kohtumist mõne leedukaga suhelnud ja mitmed on väitnud, et raske on navigeerida eesti keelses foorumis. Vanal foorumil sai seda funktsiooni alla laadida, kuidas uue süsteemiga on, ma ei tea täpselt.

Teine ettepanek oleks ära lõpetada igasugused Sõprusklubitamised muude margiklubidega. See, et Renault kontsern tegi liidu Nissaniga ei tähenda, et me peaks suured sõbrad olema. Autod on ikkagi erinevad. Kui see on vajalik teha ühisüritusi, siis peaks ju ka Lada klubi ja ka Volvo klubi kutsuma Paunkülla sest ka nendel on Renaultiga liit. Kuna mul on nii uunikum autod juba mõlemad, siis ongi minu jaoks pointless teha Nissani klubiga suur alliance. Lugesin Nissani foorumist ka samalaadse porina välja seega ma pole ainus. Seda enam, et mis on meil siis ühist ccg-ga?? Samal lainel jätkates võiks ka siis rolleriklubi ja Eesti harrastuskalurite liidu ja kepikõnniklubi Kullerkupu kutsuda oma sõbraks. Visioon hakkab nagu ära hajuma. Tegemist on Eesti Renault Klubiga, seega võiks sõprusklubid ja muud sulelised olla rohkem Renaultiga seotud kui miskine Liit kus Nissan hakkas kasutama Renaulti mootoreid.

Ja kolmandaks, meie esilehel on olemas Nissani ja ccg logod aga nende saidil pole kõssigi meist. Kas on nende laiskus või me lihtsalt üritame houmid olla ja äkki nad kunagi lisavad meie logo ka !
1) Automaattõlke osas vastab midagi äkki Rain, ise selles valdkonnas nii pädev pole... Usun, et midagi kannatab tulevikus leiutada, aga nagu öeldakse "anna aega atra seada" - kuna põhimõtteliselt esimene aasta alles, siis isegi väga palju tehtud ja sellised ettepanekud kindlasti leiavad arutlust.

2) Sõprusklubid on arengu seisukohalt väga olulised. Esimese olulise punktina tooks välja n.ö. tasuta reklaami (alles see oli kui üks Rapidi omanik meie Klubi läbi Nissani Klubi ülesse leidis ja võibolla on neid juhtumisi veel, lihtsalt me pole nendest teadlikud). Teise punktina mainiks ära suurema rahvahulga, mis on vajalik ürituste korraldamiseks. Üritused on aga järjekordne reklaam meie Klubile ja võrdub omakorda rohkem uusi kasutajaid ja aktiivsem Klubi (s.t tulevikus saame äkki ise juba suuremaid üritusi korraldada).
See mida Nissani Klubist lugesid oli arutelu luua ühtne Nissani ja Renaulti foorum. Selle mõtte laidan ka mina maha. Igaüks võiks ikkagi oma liiskude juurde jääda. Aga ma ei saa aru, kuidas sõbrad Eesti Renault Klubi visiooni häirivad? Visioon väljendub pigem Klubi üldises tegevuses kui sõprusklubide valikus (sellisel juhul saaks Klubi visiooni kadumisest aru kui me kusagile Nissani alateema teeks ja seal siis Renault`ist ja Nissanist rääkima hakkaksime).
Sõprusklubi ei tähenda automaatselt mingisugust ülisuurt liitu, tegemist on pigem lihtsalt sõbradega (näiteks on mõned meist teistes Klubides ka tegevad ja siis on võimalik teisigi kutsuda ühistele üritustele ja rääkida võimalikest tegemistest - tulemuseks suuremad ja rohkemad valikud, mis muudavad Klubi ahvatlevamaks ka võimalikele uutele tulijatele). Tulevikus võime koostööd teha ka teiste Klubidega ja miks mitte neidki sellisel juhul sõpradeks kutsuda? Ja kui me hakkaksime vaatama selliseid Renaultiga "seonduvaid" võimalikke sõprasid, siis me siit Eestist vist ühtegi ei leiagi.
Kuna Klubi on hetkel veel väike ja sa oled arvatavasti ise teadlik kui raske on ilma vahenditeta mingit üritust korraldada, siis ainukese võimaliku lahendusena tuligi sõprusklubide variant kasutusele võtta. Ma arvan, et meie Suvepäevad 2010 oleks siiamaani vaid arutelu faasis, kui me poleks suutnud organiseerida sellist kolme Klubi ühisüritust. Sama lugu on tegelikult enamuste üritustega. Ennem kui meil pole piisavalt liikmeid, pole võimalik ka midagi üksinda korraldada. Püüame küll karikaetapi ära teha, aga eks see näha ole kuidas see meil välja tuleb...
Vastan su küsimusele ka, et mis meil on ühist CCG-ga? Võimalik, et seal Klubis sõidab mõni naine Renault`iga (või mitu, kuna teada on, et Renaulti müüginumbrid on viimastel aastatel suurenenud). Kui ta autoga hätta jääb, siis ma arvan, et ta pöördub siia abi küsima ja kui me oleme piisavalt pädevad, et teda abistada, siis oleme ühe rahuloleva kasutaja/liikme võrra suurem Klubi.

3) CCG-ga läbirääkimised veel käivad (kõigest täpsemalt suvepäevadel). Nissani Klubi andis meile võimaluse enda Klubi ära mainida nende foorumis, mis on päris suure kasutajaskonnaga. Tulevikus kindlasti lisavad ka pealeheküljele, lihtsalt seda ei uuendata nii tihti. ECCTuningu pealeheküljel on meie reklaam olemas.

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas siimp » 05 Aug 2010, 13:30

viuhh kirjutas:teema ABIVÄGI. tegemist ikkagi tehnikaga. Kui peaks juhtuma et kellelgi huugometsas vaskult kolmanda tamme taga masin rikkis ja peale armastatu pildi midagi kaasas ei ole. Ise võin abiks olla Vääna-jõesuu kandis ehk Harku vald. päris kl. kolm öösel ei vasta aga kui võimalik tulen kohale.
Loodan et keegi vabi ei aja aga kui siis. Mart 55689005
Tegin ettapanekuna välja pakutud teema SIIA. Loodan, et sobib ja ühtib sinu nägemusega asjast. ;)

espacee
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 9
Liitunud: 01 Juun 2011, 11:44

Re: Ettepanekud

Postitus Postitas espacee » 22 Juun 2011, 11:13

Ostu-müügi foorumis võiks ikka teema algataja saada ära kustutad aoma postituse kui asi on ostetud või müüdud. Võiks kuskil olla teema tööriistade riba, et kustuta või sulge teema.

Vasta