ClioSport.net

Renault ja Dacia'ga haakuvad teemad, mis mujale ei sobi
Vasta
siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

ClioSport.net

Postitus Postitas siimp » 21 Apr 2010, 18:27

Pilt

ClioSport.net

ClioSport on Renault Clio mudelile pühendunud klubi. Seda klubi juhitakse Clio entusiastide poolt Clio entusiastide jaoks ja on avatud kõigile.

See klubi on tohutu Clio kommuun ja me kasutame seda läbirääkimiste pidamiseks erinevate allahindluste saamiseks, suurte kogunemist läbiviimiseks, näitustel platside saamiseks ja suure teabeallika loomisel, kuhu on koondatud kõigi meie liikmete teadmised. Meil on suur hulk vabatahtlike, kes on pühendanud end selle klubi edu säilimisele.

ClioSport klubi on kõigile Cliodele. Pole vahet, kas sul on 1991 aasta 1.2 või 2008 aasta RenaultSport 197 Clio. ClioSport võtab vastu kõiki.


Tegu siis inglismaa ja ühtlasi maailma ühe suurema Clio mudeli omanikke koondava foorumiga. Sealt kaudu saab kiiresti väga asjalikku abi ja vajadusel leiab kiirelt kõik Clio mudeliga seonduva. Eriti kasulik on antud foorum ClioSport mudeli omanikele. Leheküljel on koos üle maailma eripaikades asuvaid ClioSport omanikke. Esindatud on ClioSport alates Williams mudelist ja lõpetades kõige uuemaga - ClioSport 200. Siiamaani saanud vastused väga paljudele spetsiifilistele küsimustele ja julgen ka teistele soovitada. Hea ja lihtne otsingusüsteem aitab kiirelt leida vastuse paljudele keerulisele probleemile ja küsimustele. :good:
(NB! lehekülg on inglise keeles).

Vasta