Kas Renault on tõesti nii hirmus?

Renault ja Dacia'ga haakuvad teemad, mis mujale ei sobi
Vasta
snowco
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Jaan 2011, 13:26

Kas Renault on tõesti nii hirmus?

Postitus Postitas snowco » 24 Jaan 2011, 23:38

Tere,

olen äsjane Renault Scenic 2000a omanik. Auto on hästi varustatud ja kahe päevaga probleeme ei ole esinenud. Kõlab naljakalt- aga niikui ma kusagil mainin, et ostsin vabatahtlikult Renaulti siis ei jõua ära kuulata, millise elu suurima vea olen teinud. :( . Kui vaadata Auto Bild aruandeid siis tõepoolest - asi ei tundu lootustandev. Kuid kas on mingeid soovitusi kuidas oma Renaulti eest hoolt kanda nii, et teele ei jääks ja elektrikut kiirklahvi nr 1 alla ei peaks panema. Samuti kas vähemalt siin foorumis on keegi kes ütleks mõne julgustava sõna, sest mujalt ei ole ma neid kuulnud.


Tervitades,

Riho

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Kas Renault on tõesti nii hirmus?

Postitus Postitas siimp » 25 Jaan 2011, 00:22

Ei ole see asi midagi nii hull, valedesse kohtadesse oled lihtsalt sattunud. Probleemseid autosid esineb pea igal tootjal.
Kindlasti on mõned mudelid probleemsemad kui teised aga eks kõik oleneb ikkagi ka sellest, kuidas autot on hooldatud ja kasutatud. Eks need teistele automarkidele pühendunud firmad ikka räägivad seda juttu, et need prantslased ei kõlba mitte kuhugile, aga ise näiteks olen jällegi kokku puutunud väga kapriissete sakslastega. Kui päris aus olla, siis alguses olin samal arvamusel, et ega see Renault kusagile ei kõlba ja Renault omanikuks sain täiesti juhuse tahtel. Pärast seda muidugi muutus arvamus täielikult ja tänaseks on Renaulte juba kaks ning mõtted mõlguvad kolmanda võtmise suunal. Tean, et meil siin foorumis nii mõnigi veel, kellel neid Renaulte kohe päris mitu ja otsib ainult juurde. Loodan, et satud kunagi mõnele meie Klubi kokkutulekule, seal oled kindlasti omade seas ja keegi mingisugusest suurest veast sulle ei räägi, pigem jagatakse muljeid, kuidas autot paremini hooldada ja korras hoida.

Selleks, et teele mitte jääda, tuleks õigetel aegadel hooldused teha. Elektroonika on Renaultil küll selline nõrk pool, kuid paljud vead on tingitud inimese enda lollusest ja teised jällegi meie kliimast (ise olen kokku puutunud vaid oksüdeerunud ühendustega). Kui ise hooldustega toime ei tule, siis tuleks kindlasti külastada pädevaid firmasid. Tallinnas julgen natukene vanematele mudelitele kindlasti soovitada Hitehi Autokeskust.

Tulevik tundub natukene helgem, müüginumbrid näitavad, et inimesed Renault`i enam nii väga ei pelga ja loodame, et suhtumine hakkab koos sellega muutuma.

Kasutaja avatar
Space
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 172
Liitunud: 22 Jaan 2022, 15:54
Minu Renault: Renault

Re: Kas Renault on tõesti nii hirmus?

Postitus Postitas Space » 30 Jaan 2022, 13:28

Renault on kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega auto.
Espace IV 2,2dci

Vasta