Artikkel "Eesti Renault`-fännid omavahel tülis" (Minut.ee)

Aegunud või reeglitele mittevastavad teemad
Suletud
Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Artikkel "Eesti Renault`-fännid omavahel tülis" (Minut.ee)

Postitus Postitas Edgar » 24 Apr 2010, 08:02

http://www.minut.ee/article.pl?sid=10/0 ... ode=nested" onclick="window.open(this.href);return false;

Kuna juba kirjutatakse kahest klubist, siis ma loodan, et me jõuame ikka üksmeelele :)


Eesti Renault'-fännid omavahel tülis

J-Georg - 22 Aprill, 2010
Eesti Renault Klubi või Renault Eesti Klubi — võta nüüd kinni, kumb on see "õige"? Esimese juhatuse nimel esinev Eduard Gavaljan (juhatuse tegelik liige on Natalja Gavaljan) kommenteerib: "Mul on üks Klubi teistel on teine, inimesed teevad seda mis tahavad." (kapitalisatsioon muutmata, toim.) Toetudes nimetatud klubi foorumi pikaaegse moderaatori ja nüüd Renault Eesti Klubi (see teine, toim.) ühe eestvedaja Siim Pettai kommentaaridele, tundub Gavaljani tahteks olevat aga vaid liikmetelt 300-kroonise aastamaksu kogumine, mille eest jagatakse tasunutule klubi kleebiseid. Üksteist süüdistatakse ka koostööettepanekutele mitte vastamises. Eesti Renault Klubi (esimene, kus ka Gavaljanid, toim.) asutaja ja juhatuse liige Edgar Mets sedastab: "Renault'd sa kas armastad või mitte."
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: artikkel meie klubist

Postitus Postitas siimp » 24 Apr 2010, 11:41

Ei tahtnud ise seda artiklit siia lisada, kuna autor on selle väärinfole tuginedes kirjutanud (mainisin selle ka sealsetes kommentaarides ära). Püüan siinkohal ära tuua natukene selgust sellesse teemasse.
Antud artikkel on üldse ülesse ehitatud kuidagi väga süüdistaval toonil (kellelgi idee vist intriige kududa).

Minu kommentaar sealses keskkonnas:
Muidugi antud artikkel on natukene mööda kirjutatud, kuna mina isiklikult kusagil ei maininud, et keegi kelleltki ainult raha tahab võtta. Ütlesin vaid, et minu ettepanekuks oli praegune liikmemaks langetada 100 kroonini, millega saaks kõik vajalikud kulutused kaetud ja liitujaid oleks tunduvalt rohkem - tulemuseks win-win situatsioon. Peamine probleem seisnes selles, et vanem ja hetkel suurem klubi ei suutnud mitme aasta vältel omale isegi kindlat logo kinnitada. Samas oli eriti kiire MTÜ loomisega, kuigi logo polnud kusagil foorumis ametlikult kinnitust leidnud. Hetkel suurem olev foorum on hetkel tegutsenud praktiliselt 4-5 aastat ja oleks imelik eeldada, kui uus klubi aastaga omale sama kasutajaskonna leiaks (mäletan, et algselt oli ka teisel klubil 1 postitus võibolla iga 2 päeva tagant). Lihtsalt kui on olemas aktiivsed eestvedajad, siis on võimalik asi tööle saada. Hetkel on reklaam veel olematu ja tegeleme sellega jõudsalt. Artiklist võib välja lugeda, et kaks klubi on tülis. Tegelikult on asi tülist kaugel, lihtsalt mõlemad ajavad sama asja erineval viisil ja eesmärk on ühine - Renault maine edendamine Eestis. Loo autor lubas küll seda muuta, aga pole siiani seda teinud...

Minu teine kiri loo autorile:
Tere taas,
muidu kõik tore ja ilus, aga üks väär fakt on sisse sattunud.
Nimelt kui avate minu eelneva ekirja, siis kusagilt pole võimalik välja
lugeda teie poolt justkui viitena kirjapandud lauset,
tsiteerin "...ühe eestvedaja Siim P. kommentaaridele, tundub Gavaljani
tahteks olevat aga vaid liikmetelt 300-kroonise aastamaksu kogumine, mille
eest jagatakse tasunutule klubi kleebiseid".
Mainisin nimelt oma kirjas vaid, et see on suur ja pakkusin omaltpoolt klubi
juhtkonnale välja selle muutmise väiksemaks. Kellegi tahtest pole täpsemalt
rääkinud.
Kuna meil teise klubi juhtkonnaga tülisid pole ja neid ka ei plaani, siis
äkki oleks võimalik antud väärinfo sellest artiklist eemaldada.
Teie mõistvale suhtumisele lootma jäädes,
Siim P.


Muidugi lubas autor lugu muuta, ja tema vastus oli selline:
Tere Siim!
Noh, kuidas võtta... Antud kohas andsin ma enda hinnangu ja kuskil
polegi öeldud, et tegu on tsitaadiga.
Ma mõtlen, kuidas seda teisiti sõnastada.

(Siiani pole aga kahjuks mingit muutust sealses artiklis toimunud...)

Nagu näha võib, on selle artikli puhul peamiselt tegu temapoolse arvamusega, mitte minu jutuga.
Nagu ma mainisin, siis tülisid pole ja eesmärk on mõlemal klubil sama - Renault maine parandamine Eestis!

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Artikkel "Eesti Renault`-fännid omavahel tülis" (Minut.ee)

Postitus Postitas Edgar » 24 Apr 2010, 13:15

Lisan siis mulle saadetud kirja

Tere!


Sain siis oma tüki valmis.

Kirjutasin ehk pisut õelas võtmes, ent loodan, et jõuate ikkagi
üksmeelele ja liidate oma foorumid ja ka kogukonnad.

Endal mul ka Renault -- küll Kangoo. Kahjuks pean ütlema, et ilmselt
järgmiseks autoks Renault enam ei saa olema, kuna vaid 4-aastase
sõiduki remondi peale läheb juba liigagi palju raha.



Tervitustega,
--
Joosep-Georg
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

Suletud