Liikmemaksu arutelu 2012

Aegunud või reeglitele mittevastavad teemad
Suletud
siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Liikmemaksu arutelu 2012

Postitus Postitas siimp » 26 Jaan 2012, 23:27

Tere Eesti Renault Klubi liikmed ja huvilised!

Kuna hetkel on uue töökoha ja hobide tõttu elutempo väga kiire olnud, siis on Club Renault 2012 aasta liikmemaksu teema päris pikalt venima jäänud. Igatahes olen päris pikalt mõelnud selle liikmemaksu teema peale ja üldselt on meil kolm võimalust:

1) ühekordne liikmemaks, mis tagab eluaegse liikmestaatuse
2) iga aastane liikmemaks, mille tasumine tagab aastase liikmestaatuse
3) ühekordne liikmemaks ja iga aastane väiksem liikmemaks

Ise kaldun hetkel pigem selle kolmanda variandi poole. Näiteks ühekordne liikmemaks 20 €, mille eest saab siis Club Renault brošüüri koos liikmekaardi ja kleebisega ning siis iga aasta väiksem, näiteks 10 € liikmemaks. Brošüürid laseks teha ja seal peal oleks siis olemad kõik meie klubile pakutavad soodustused ja muud huvitavat (näiteks lühike ajalugu või ülevaade klubist). Mida arvate teie? On kellelgi mingeid omapoolseid pakkumisi? Tahaks veebruari alguseks midagi ära otsustada kuna olen saanud kahe uue liikmeks sooviva inimese avaldused.

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Liikmemaksu arutelu 2012

Postitus Postitas Edgar » 27 Jaan 2012, 10:12

Kolmas variant kõlab üsnagi mõistlikult :)
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Liikmemaksu arutelu 2012

Postitus Postitas siimp » 30 Jaan 2012, 19:17

Kuna rohkem vastukaja ei paista tulevat ja asjaga juba kiire, siis ma arvan, et jääb 3. variant. Küll aga ma arvan, et muudab seda aastast liikmemaksu juba liikmestaatust omavatele isikutele veelgi odavamaks (7€ oleks nagu hea), kuna serveritasud väga suured ei ole ja mingeid väga suuri väljaminekuid hetkel klubil ka ei ole. Seega hetke plaan siis 20 € uuele klubiliikmele (see sisaldab siis klubikaarti, sellega kaasnevaid kõiki soodustusi, klubikleebist ja tulevikuplaanis ka brošüüri) ning 7 € aastas liikmemaksu (esimesel korral on see selle 20 € sees).

Nagu siiani kombeks on olnud, siis klubi aastast liikmetasu ei pea maksma klubi juhatuses olevad klubi liikmed.

Samuti teen ettepaneku, et klubi aastasest liikmetasust oleksid vabastatud klubi auliikmed, kelleks siis oleksid isikud, tänu kellele Eesti Renault Klubi tänasel päeval sellisel kujul üldse eksisteerib.

Siinkohal teeks ettepanku nimetada klubi auliikmeteks järgmised klubiliikmed:

Rain - tänu temale tekkis eestis MTÜ Club Renault ja tänu tema jõupingutustele on meil tänasel päeval väga hea foorum ning kodulehekülg.

Deilegium aka. Edgar - Eesti esimese Renault Klubi üks eestvedajatest, tänu kellele sai võimalikuks kahe kõrvuti eksisteerinud klubi, MTÜ Club Renault ja MTÜ Eesti Renault Klubi, ühinemine ja samuti on ta aidanud kaasa palju ühinenud Eesti Renault Klubi arengule.

Ootan vastukaja ja arvamusi.

divex
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 42
Liitunud: 08 Juun 2010, 18:31

Re: Liikmemaksu arutelu 2012

Postitus Postitas divex » 30 Jaan 2012, 21:57

Selline variant peaks olema igati sobiv. :good:

Suletud