Suvepäevad 2010 arutelu

Aegunud või reeglitele mittevastavad teemad
kuurberg
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Mai 2010, 21:07
Minu Renault: Megane 2000
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Suvepäevad 2010 arutelu

Postitus Postitas kuurberg » 31 Mai 2010, 10:16

Tere!

Mida arvate,kui sellel aastal teeksime esimesed suvepäevad Renault klubiga. Kuna kaks klubi on nüüd ühinenud, siis võiks ühe koos istumise teha.

Välja tuleks valida aeg ja siis ka koht. Pakuksin välja ka mõned kuupäevad, ehk siis on kergem valida:

Juuni lõpp 25-27.06
Juuli lõpp 23-25.07
Augusti lõpp 27-29.08

Samas võite ka ise välja pakkuda aja.

Palun administraatoril selle ürituse info ka inimeste e-mailile panna!

Kas kellegil on soovitusi koha poolest?

Võimalikud tulijad:
siimp + 1
Arx + 1
radarist + 2
r66murull1 + 2
kuurberg
puumake + 1 või rohkem
Renault
Viimati muutis kuurberg, 01 Juun 2010, 11:14, muudetud 1 kord kokku.
55610240

puumake
Huviline
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 21 Apr 2010, 22:02
Minu Renault: R19 , Laguna 1gen
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas puumake » 31 Mai 2010, 12:29

no juuli lõpp oleks ehk meeldiivam. juunis peale jaani on kuidagi liiga kiire ja töine ja plaanid praeguseks tehtud juba.
juuli lõpus rohkem aega ja saab plaanida - august on liiga hiline.

koha poolest parim oleks kuskil Siin minu kandis keskel aga siin pole eriti huvitavaid kohti. endale pole takistuseks ka idavirtusse voi lõunaregioonidesse soita. kasvõi metsavenna tallu valgamaal.
koik mis ei tapa teeb tugevaks,
elagu V6 ja R19
tegelt soovin R19 cabriot omada
53333036

Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Rain » 31 Mai 2010, 12:31

Pakuks ka, et Suvepäevad võiks jääda juuli lõppu või augusti algusesse (7-8 august).
Kuupäeva paika saab siis saab hakata edasi kohta valima :)
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

kuurberg
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Mai 2010, 21:07
Minu Renault: Megane 2000
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas kuurberg » 31 Mai 2010, 12:56

Suvepäevade kohaks pakuksin ise välja Aegviidu puhkebaasi.

Mõtlesin ka mõned üritused välja.

Autoorienteerumine - lääne-virumaa etapp
Võrkpalli turniir liival.
Mälumäng renault ajaloo kohta.
Alko seiklusretk

Kõikidest aladest teeme kokku ühe pisikese turniiri ja selgitame välja parima multispordi võitja.

Toitlustamisega tekkis mul ka küsimus, et kas teeme kõik söögikorrad ühis söömise või soovite kõik eraldi söömist?
Hetkel koostan ka väikest söögimenüüd koos kalkulatsiooniga.
Viimati muutis kuurberg, 31 Mai 2010, 14:47, muudetud 1 kord kokku.
55610240

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas siimp » 31 Mai 2010, 13:01

Aegviidu tundub enamvähem, seal mingi vette mineku võimalus ka on?
Omalt poolt pakuks välja näiteks suurema kolvi heitmise võistluse (naistele ja meestele siis eraldi klassid).
See autoorienteerumine on päris põnev! Tartus mõnest etapist osa võtnud ja päris hea mulje jäänud. Kujutan ette, et linnast väljas võib see veelgi huvitavam olla!
Mingid söögikorrad võiks ju iseenesest olla.

Kasutaja avatar
kratt
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Mai 2010, 13:52
Minu Renault: Renault Twingo 1,2 GT Turbo
Asukoht: Tallinn

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas kratt » 31 Mai 2010, 14:40

Võib-olla juuli lõpp oleks see aeg, millal teha.
Sain aru, et suvepäevad on perekesksed - kõik klubiliikmed on oodatud koos perega.
Sel juhul peaks ka lastele midagi välja mõtlema - mängud, võistlused jne.
Tekib ka küsimus, kes oleks klubiliikmete seast see eestvedaja -> lastele mängudejuht ja kes tegeleks nendega ning samas on ka täiskasvanud osalejatele niinimetatud õhtujuhti vaja, kes kogu rahvast kaasa veab ja üritust sisustab.
Iga klubiliige peab maksma iseenda + oma pere eest osavõtutasu.
Hetkel me veel ei tea, palju oleks osalejaid, et me ei jääks oma suvepäevade korraldamisega miinustesse ja maksaks peale. See ka, et kes konkreetselt klubiliikmetest oleksid nõus olema ainult korraldusmeeskonnas, sest kuna on tegemist pereüritusega, siis iga sihtrühm - lapsed, naised, mehed peaks olema tõenäoliselt eestveetud, mitte kulgema isepäi.
Igal juhul on vaja head korraldusmeeskonda, kui me nii suurelt asja ette võtame.
meil tuleb mõelda ka sellele, et kui klubilisi koos pereliikmetega tuleb väga vähe, võib-olla 10-30 inimest kokku, et mis laadi suvepäevi me siis teeme.
Söömisi peaks olema päevas 3 korda - hommik - lõuna - õhtu.
Hommikul siis kas pajas puder kõigile osalejatele või siis võtab iga osalejapere ise kaasa.
Lõunasöök võiks olla kas näiteks griilimine või mingi suures pajas tehtud supp. Suvel armastab rahvas grilli, seega kes oleks see grillmeister, kes suurele rahvahulgale grillib ?
Õhtusöök grillimine, kui päeval süüakse suppi.
Tuleb arvestada, et lapsi on vanuses ca 0-15 a. (oleneb kui vanad on meie klubiliikmed), seega viinerid peaksid kindlasti olema, sest grillvinkud on kindel söök, mida lapsed söövad.
Joogid, nii alkovabad kui alkohoolsed võiks igaüks ise omale kaasa võtta, sest igal ühel oma maitse ja tarbimise kogus.
Ööbimine kämpingutes, telkides või puhkemajas, hostelis jne.? Samas lastega tulles oleks hea, kui on küljealune kuiv, mitte niiske jne. Pesemisvõimalus peaks olema.

Need olid siis hetkel kiirelt pähe tulnud minu mõtted. :)
Renault Twingo 1,2 GT Turbo (2008)

Arx
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 298
Liitunud: 06 Mai 2010, 21:54
Minu Renault: Renault 19
Asukoht: Pärnu & Pärnumaa

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Arx » 31 Mai 2010, 14:46

Mina omalt poolt saan öelda vaid niipalju, et arvesse tuleks võtta ka seda, et paljudel mat. seis just kiita praegustel hetkedel ei ole. Seega võiks seda ka arvesse võtta ja kulude poolest asja mitte päris taevasse kergitada.
Et peaks mingisuguse normaalse summa kokku leppima selleks osalustasuks.
näpud õlised, püksid kulunud, juuksed sorakil...tel 56338981

radarist
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Apr 2010, 12:49
Minu Renault: Renault Megane '05
Asukoht: Tartu

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas radarist » 31 Mai 2010, 15:12

kaaluks ka tulemist, aga vot juuli lõpp ei taha kuidagi sobida. Nii et isiklikult eelistaksin samuti kas varasemat aega või nagu siin eespool pakutud augusti alguse kuupäevi.
Renault Megane '05

Arx
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 298
Liitunud: 06 Mai 2010, 21:54
Minu Renault: Renault 19
Asukoht: Pärnu & Pärnumaa

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Arx » 31 Mai 2010, 15:17

et katsuks alustada sellest, et paneks mingid kindlad summad numbrites paika ja vaataks kuidas sobib.
näpud õlised, püksid kulunud, juuksed sorakil...tel 56338981

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas siimp » 31 Mai 2010, 15:19

Arx kirjutas:et katsuks alustada sellest, et paneks mingid kindlad summad numbrites paika ja vaataks kuidas sobib.
Selleks, et summasid paika panna, on kõigepealt vaja teada umbkaudne tulijate hulk.
Peaks vast koostama mingisuguse nimekirja ja mõned päevad ootama ning vaatama, et kui paljud üldse tulemas oleksid.
Sellest lähtuvalt saaks siis teha kohavaliku ja paika panna mingisuguse maksumuse.

Arx
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 298
Liitunud: 06 Mai 2010, 21:54
Minu Renault: Renault 19
Asukoht: Pärnu & Pärnumaa

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Arx » 31 Mai 2010, 15:23

siimp kirjutas:
Arx kirjutas:et katsuks alustada sellest, et paneks mingid kindlad summad numbrites paika ja vaataks kuidas sobib.
Selleks, et summasid paika panna, on kõigepealt vaja teada umbkaudne tulijate hulk.
Peaks vast koostama mingisuguse nimekirja ja mõned päevad ootama ning vaatama, et kui paljud üldse tulemas oleksid.
Sellest lähtuvalt saaks siis teha kohavaliku ja paika panna mingisuguse maksumuse.
Et veeinimene nagu olen, siis ei tohiks ehk koht veekogust väga kaugel asuda. Aga pole määrav see :D
Ausaltöeldes ei oska miskit pakkuda.
omal mõned kohad kus suviti saab telkimas käidud jne.
ning grillimiseks jne olnud tavaliselt oma kodukoht
näpud õlised, püksid kulunud, juuksed sorakil...tel 56338981

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas siimp » 31 Mai 2010, 15:27

Pakuks siinkohal välja idee, et kõik kes vähegi huvitatud Eesti Renault Klubi Suvepäevade toimumisest, ütleksid kui paljukesi nad kohale tuleksid. Nii saaksime aimu, et kui palju üldse rahvast oleks tulemas ja sellest lähtuvalt koha paika panna.
Teen teema esimesse postitusse nimekirja võimalikest tulijatest. Märkige ära ka teiega kaasa tulevad isikud (numbriliselt).
Näiteks: siimp + 1.

Arx
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 298
Liitunud: 06 Mai 2010, 21:54
Minu Renault: Renault 19
Asukoht: Pärnu & Pärnumaa

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Arx » 31 Mai 2010, 15:29

Arx +1 (100%kindlalt ei saa öelda osalemist aga teen mis saan)
näpud õlised, püksid kulunud, juuksed sorakil...tel 56338981

radarist
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Apr 2010, 12:49
Minu Renault: Renault Megane '05
Asukoht: Tartu

Re: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas radarist » 31 Mai 2010, 15:30

radarist +2 (kui kuupäevad sobivad)
Renault Megane '05

r66murull1
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 30 Mai 2010, 18:37
Minu Renault: Renault Nevada 21 GTS 1.7 65kw

Re: Suvepäevad 2010 arutelu

Postitus Postitas r66murull1 » 31 Mai 2010, 17:02

r66murull1+2

juuli lõpp oleks norm ..või siis juuni lõpp aga mitte 25...muidu asi läheb liiga kiireks

kuurberg
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Mai 2010, 21:07
Minu Renault: Megane 2000
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suvepäevad 2010 arutelu

Postitus Postitas kuurberg » 01 Juun 2010, 11:16

ise arvan, et üle 500.- ei tule ürituse maksumus. Selle sees oleks siis: reede 1 x õhtu, laup. 3 x söök, pühap 1 x hommik. Telkimisala, mängud ja muud jooksvad kulud.

See on hetkeline hinnang, kuid eks rahvaarvu järgi saab veel ümberkorraldusi teha.
55610240

puumake
Huviline
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 21 Apr 2010, 22:02
Minu Renault: R19 , Laguna 1gen
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Suvepäevad 2010 arutelu

Postitus Postitas puumake » 01 Juun 2010, 23:01

puumake pluss 1 voi rohkem, oleneb kohast, ajast ja maksumusest :)
pealegi oleneb rahvast voib asi piirduda ka laupaeva ja puhapaevaga, reede voib valja jaada, see minu isiklik arvamus :)
vordlusena toon paari aasta taguse minivani klubilise kokkusaamise mis oli uldse ainult paevane. kujutas endast kanuutamist ahja joel ja parast kerget grilliohtut ja ohtul oli iga roju oma koju, aga noh minivani mehed on ju vaesemad kah ,enamusel 3,8 liitrised mootrid :) kui esialgu oleks tulijaid olnud mingi 20 autot siis lopuks jai kuskil 10 masinat vist.
vaike naide, on kull teemavaline aga ehk annate andeks
Pilt
Viimati muutis puumake, 01 Juun 2010, 23:05, muudetud 1 kord kokku.
koik mis ei tapa teeb tugevaks,
elagu V6 ja R19
tegelt soovin R19 cabriot omada
53333036

Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suvepäevad 2010 arutelu

Postitus Postitas Rain » 01 Juun 2010, 23:04

No kui teha siis jah L ja P ehk kahepäevane. Et alustaks L hommiku ja löpetaks P pärastlöunal. Reede siuke tööpäeva ja läheb kiireks... Igaljuhul ise olen kohal kus iganes see üritus ka ei toimuks :)
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

Diagram
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 06 Mai 2010, 17:05

Re: Suvepäevad 2010 arutelu

Postitus Postitas Diagram » 02 Juun 2010, 00:40

aegviidus on suht palju ujumis kohti kui aus olla :D,Ise eelmine suvi suht tihti olin seal kuna sõbrad elavad seal aga ma võin sõpradelt uurida mis seal aegviidu puhkebaasis toimub et äkki kellegil kuskil käpp sees ning äkki saab mingit soodukat sealt ning kui hästi läheb oleks ise ka tulija mingi juuli lõpu poole aga kindlalt midagi lubada ei oska.

kirst
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 01 Juun 2010, 23:56
Minu Renault: Megane Coupe & Espace
Asukoht: Tallinn/Rapla

Re: Suvepäevad 2010 arutelu

Postitus Postitas kirst » 04 Juun 2010, 23:05

NiMu kiri võib tunduda veidi sarkastiline, kuid seda see ei ole, vaid pigemini on see konkreetne oma arvamuse välja ütlemine oma kogemuste põhjal. Seega, ma loodan, et keegi ei pane mu otsekohesust pahaks.
Kõigepealt üldistavamalt:

Esiteks, ma arvan, et hullult eri sihtrühmadele eri päevajuhte pole siiski tarvis, vaid kõik võtavad osa kõikidest mängudest (ka lapsed (lihtsustatud korras)). Seda seepärast, et kõik tahavad suvepäevi pidada ning ei ole aus panna kedagi justkui tööle. Asi peab olema siiski meelelahutuslikus vormis kõigile. Jah, eks korraldajatel on tõesti tegemist ja päris vabalt ei tunta end sest tegemist vajavaid asju mitmeid, kuid siiski. Olen suvepäevi autoklubile korraldanud juba mitu aastat ning ma arvan, et on siiski võimalik korraldada ka ilma nn õhtujuhita.

Siis koht, kus seda teha. Rendipindadest tuleb suu puhtaks pühkida, sest need kallid ja teevad osalemise kalliks inimese jaoks. Seega, kui kellegil on endal mingi suur maalapp kus saaks asja korraldada või teab head üldkasutatavad kohta, siis oleks info teretulnud. Paraku hotellid/motellid on samuti kallid. Kui kellegil on erisoovid, siis nende täitmisega peaks küll igaüks ise hakkama saama. Selle all mõtlen, et kui kellegile ei sobi telk, siis paraku tuleb ise endale hotell leida.

Siis oli söögist juttu eelnevalt. Kuna me aga rendipinda ei saa lubada endale, siis soojast pudrust tuleb samuti suu puhtaks pühkida meil. Pigemini on toidud lihtsalt valmistatavad - hommikuks võileivad ja lõkkel keedetud veega tehtud kohv/tee, lõunaks grill toorsalatiga ja õhtuks samuti grill (erinevaid võimalusi grilliks on palju, seega tülgastust tekkida ei tohiks ning supi keetmine lõkkel keeruline) Pliiti pole looduses kuskilt võtta ju :( Seega kui meil raha maja rendiks või cateringi jaoks pole peame leppima sellise lihtsa menüüga, sest see on rahakotile sõbralikum :D Pealegi suvi ongi grilliks mõeldud). Mis puutub siis grillimeistrisse, siis kõik kohalolijad peaksid käed külge lööma ja aitama miskit teha. Või on keegi vabatahtlik kokk, kes millegi muuga ei tegele suvepäevadel ja teeb vaid kõigile süüa? Vaevalt.

Ja siis reede ei lähe mitte, sest paljduel töö jne. Ikka L ja P jäävad toimumise aegadeks.

Nüüd siis minu silmis veidi konkreetsemalt suvekate pidamisest:
Minu pakutav aeg oleks 24-25 juuli.
Koha suhtes ootaks ettepanekuid (kellel omal suur koht kus pidada saaks või kes teab üldkasutatavat kohta ning veekogu oleks teretulnud, kasvõi tiik, peaasi et jahutada saab). Siiani oleme sedasi ühte teise klubiga saanud asjad aetud :D
Minu silmis hinda üle 300 kruvida ei tohiks, sest sellisel juhul läheks asi kirveks paljudele meist (selle sees oleks siis söögid ning auhinnad ja muud jooksvad kulud, alko tuleks igalühel endal panustada eraldi ja muud erisoovid samuti)

Palju sellistel tingimustel rahvast tulemas oleks või sellised tingimused ei ole vastuvõetavad?
Palun siis arvamusi (koos selgitustega, kui miski ei meeldi) ning igaüks võiks panna kirja, kas ja mitmekesi siis sellistel tingimustel osaleda tahaks.

Kuuma ilma ;)
Renault Megane Coupe III 1,6 MAN
Renault Grand Espace III 2,0 ATM

Suletud