Teemade ületoomine vanast foorumist

Aegunud või reeglitele mittevastavad teemad
Suletud
siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas siimp » 01 Juun 2010, 09:04

Paluks siin igaühel öelda, millised teemad vääriks tema arvates vanast foorumist sellesse foorumisse ületoomist.
Püüame järgemööda tähtsamad teemad siia üle tuua ja osad teemad nii öelda uues kuues teha. Tahaks just teada, et millised võiks otse üle tuua ja millised teemad peaksid veel olema, mida vanas võibolla üldse polnud või kui oli, siis teistmoodi.

Vana foorum asub arhiivina SIIN.

Üle toodavad asjad:
-soodustused (tegemisel)
-audio ja navigatsioon (enamjaolt üle toodud vajalik)

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas tipm » 03 Juun 2010, 20:29

Ma pakun, et oleks tark kõik üle tuua, kui ruumi on. Muidu juhtub nii, et kahe aasta jutt läheb kõik raisku. Kui kõik üle tuua siis on mõtet foorumi külastajatel ka otsingut kasutada. Jube palju sai lahti seletatud, tüüpvigu jne, ei viitsi uuesti sama jama seletama hakata.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas siimp » 04 Juun 2010, 00:03

tipm kirjutas:Ma pakun, et oleks tark kõik üle tuua, kui ruumi on. Muidu juhtub nii, et kahe aasta jutt läheb kõik raisku. Kui kõik üle tuua siis on mõtet foorumi külastajatel ka otsingut kasutada. Jube palju sai lahti seletatud, tüüpvigu jne, ei viitsi uuesti sama jama seletama hakata.
Kõike kahjuks üle ei hakka tooma. Samas püüan leida sellised teemad kõik ülesse, kus midagi ka teistel foorumikasutajatel oleks võimalik kasutada. Kui oskad mind mingid osas täpsemalt suunata, et millised võiks need eriti tähtsad teemad olla, siis need tõstaksin kiirendatud korras kuidagi siia. Hetkel probleem muidugi ka postitajaga, et ei tahaks kõiki neid kasulikke teemasid siia enda nime alla koguda, et palju on nagu teiste jutt jne. Et kes teab, millised vajalikud ja tema teemad, mida ta siia tahaks, siis andke mulle märku, aitan need üle tuua teie nimele siia foorumisse.

Enda auto teema paluks igaühel siia foorumisse uus teha (vahepeal kindlasti palju muutunud ja saab uue ülevaatlikuma teema)!

andres500
Tõsine huviline
Tõsine huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 03 Mai 2010, 21:15
Minu Renault: 2*Espace II
Asukoht: Tartu

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas andres500 » 04 Juun 2010, 19:54

Kui sa "Siimp" kõike üle ei too, siis mine sa ka tead kuhu. Sellisel juhul on igasugune koostöö üks suur küsimärk.

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas tipm » 04 Juun 2010, 20:42

Mis kuradi pärast ei olnud võimalik nii kokku leppida, et eelmine foorum alles jääb, sa tegid uue foorumi kus kamandad sina ja see ongi kogu sinu tahtmine, see, et inimesed on eelmises foorumis kaks aastat suhelnud ja teadmisi vahetanud, ei koti sind vist eriti. "Hakkame nüüd lugema ülesse tähtsamaid teemasid", oppakas oled või, neid oli vist sadu, kes hakkab nüüd uuesti neid läbi lugema, ma arvan, et muudki teha... minuarust muutub minupoolne koostöö küll mitte enam küsimärgiks vaid kriipsuks( - )
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas Rain » 04 Juun 2010, 22:49

Rahu nüüd... miks nii kurjalt alati asju ajama peab :?:

Teemade ületoomisest nii palju, et ... esiteks puht tehnilistel põhjustel ei saa teemasid otse üle tuua, foorumite süsteemid erinevad. Teiseks kõik teemad kohe kindlasti ei väärigi ületoomist, sest palju on seal ka niisama mula. Ning kolmandaks... vana foorum jääb arhiivina uue kõrval üles nii kui nii vähemalt aastaks, et kaduma ei lähe midagi.
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas tipm » 04 Juun 2010, 23:32

Ok, kõik õige, aga kui te suutsite eelmise foorumi niiöelda välja lülitada, miks te ei võiks ta lihtsalt üle võtta, pole mingit ületoomist ega midagi, magedad teemad saate lihtsalt ära kustutada ja ongi jokk. Ja ära hakka mulle ajama, et see ei ole tehniliselt või lihtsalt võimalik. Mulle, isiklikult, mõjub SEE foorum üsna magedalt, pole küll uurinud aga arvan, et nii mõnigi mõtleb samuti, eelmine oli kuidagi kobedam(ei tea kas lihtsalt harjumusest, aga siiski). Vabandan otsekohesuse eest.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas siimp » 05 Juun 2010, 00:21

tipm kirjutas:Mis kuradi pärast ei olnud võimalik nii kokku leppida, et eelmine foorum alles jääb, sa tegid uue foorumi kus kamandad sina ja see ongi kogu sinu tahtmine, see, et inimesed on eelmises foorumis kaks aastat suhelnud ja teadmisi vahetanud, ei koti sind vist eriti. "Hakkame nüüd lugema ülesse tähtsamaid teemasid", oppakas oled või, neid oli vist sadu, kes hakkab nüüd uuesti neid läbi lugema, ma arvan, et muudki teha... minuarust muutub minupoolne koostöö küll mitte enam küsimärgiks vaid kriipsuks( - )
Ma vaatan, et sa oled iga asja peale kiire ärrituma. Siiamaani olen sinusse suhtunud väga suure austusega, kuna oled tõesti targa mulje jätnud ja inimestele väärt informatsiooni jaganud. Vaikselt hakkab see arvamus muidugi muutuma. Saan täielikult ka sinust aru, kuna sa ei tea n.ö. "telgitagustest" kahjuks mitte midagi. Muidugi püüan vähemalt viisakaks jääda (opakas nagu ma olen). Minugi pärast võime selle foorumi sulle tagasi lasta ja majanda seal kaua jõuad (s.t. vaata kui atraktiivne ja arengujõuline selline Klubi on, kus mingit korda ei ole ja kõik uued teemad vanadega segiläbi jne. - sina võibolla leiad vajaliku ülesse aga uus kasutaja küll mitte, postitab aga rahus uue teema "aidake", mis on järjekorras kolmekümneneljas samanimeline). Kogu selle Klubiga tegelemise algusest saadik olen kuulnud vaid kiidusõnu ja ettepanekuid kuidagi seda Klubi siin aidata, esimene selline negatiivne tagasiside on just Sinult (muidugi negatiivne tagasiside ajendab tegutsema)! Võibolla on asi tõesti selles, et Eesti inimene on liialt uje ja ei tule sellist asja kohe ütlema. Kui sul oleks natukene KANNATUST, siis sa näeksid, et tõstan kõik need teemad "mingil kujul" siia foorumisse ümber (võiksid vaadata Audio ja navigatsioon teema alt, sealt täna alustasin).
Vana foorum on alles! See on hetkel lahti ja seal võib vabalt kõike kirjutada, nii et keegi pole mingit oma tahtmist kusagile ajanud. Eesti Renault Klubi eestvedajad on mõlemad öelnud, et neil Klubiga tegelemiseks aega pole.

Natukene sulle "telgitagustest": hetkel tegeleme põhikirja täieliku ümberkirjutamisega, mille valmimisel läheb see ka siia foorumisse ülesse (teile lugemiseks, et te teaksite, millega tegu üldse). Eelmise põhikirja alusel oli näiteks Klubiliikmetele Renaulti omamine kohustuslikuks tehtud ja noorliikmed ei pidanud põhikirja alusel üldse liikmemaksu maksma, ometigi kasseeriti noorliikmelt mingi raha sisse (kui Klubi tahab trahve maksta, siis palun väga). Majandusaruannetest ja asjadest puudub siiani ülevaade (rahadest pole midagi teada)! Sinu jaoks (ma eeldan tegelikult, et paljude jaoks) on oluline, et foorum üleval oleks (keegi peab serveritasud ka maksma) ja foorum toimiks. Minu eesmärgiks on tagada see, et see foorum üleval oleks ja lisaks veel, et Klubi juriidiline pool korrektne oleks ja et me siin veel kaua rääkida saaks ja et see Eesti Renault Klubi kasutajate hulk pidevalt kasvaks! Ja teadmiseks veel, et siin ei kehti mingi Minu Monarhia, vaid tegemist on täiesti Demokraatliku Klubiga (vahepeal toimus isegi hääletamine kui sa veel ei tea), ma ei küsiks siin kui ma teiste arvamust teada ei tahaks ja kõik omamoodi teeks. Kui sa natukene minevikku vaatad, siis Mina tulin siia Klubisse algselt üle rahulolematuse tõttu. Teises foorumis mind keegi kuulda ei võtnud (kinnises juhatuse teemas) ja areng oli suur ümmargune null. Siia poleks ma elusees tulnud kui poleks ees olnud sellist inimest, kes tõesti tahab asja eest vedada ja hoolib Klubi eesmärkidest (ei olnud just lihtne otsus). Me jõudsime selle Klubi kahe nädalaga koos kaugemale ajada kui teine klubi siiani oli jõudnud 2 aastaga! Põhikiri on valmis, logo olemas, reklaam olemas, kõik ühele arenevale Klubile vajalik on olemas! Ja kui keegi veel tähele pole pannud, siis see vana foorumi server, kuhu hetkel selle foorumi üle tõime, on pehmelt öeldes ebameeldiv (koguaeg mingi connection reset ja piisavalt aeglane ka kui korraliku püsiühenduse taga oled). Kui saame asjad korraldatud, siis vahetame Kindlasti serverit (aadress jääb samaks)!

Kui sa oleksid eelistanud sellist lõpptulemust, et sa lõpuks seal "vanas foorumis" üksinda räägid ja mõtteid jagad, siis palun väga. Klubi eesmärk peaks olema siiski Areng ja paigas mingid Eesmärgid, kus suunas liikuda! (mainin siinkohal veelkord, et server ei maksa enda eest ise ja mingi Klubi peaks seega eksisteerima).

Ja ma palun, et sa korra vaataks veel teise foorumisse ja ütleks siis uuesti, et neid asjalikke teemasid oli seal "SADU"! Enamused teemad on seal täielikult ilma vastusteta ja kui seal foorumis oleks olnud aktiivne moderaator, kes teemasid liigutab ja kustutab, siis oleks seal nendest "SADADEST" tühjadest ilma sisuta teemadest võibolla kümme alles. Minu eesmärk oli selle teemaga sealt need SISUKAD teemad välja noppida ja siia üle tuua. Aga aitähh ei millegi eest, eks ma otsin neid ise nagu ma täna päeval juba algust tegin (mõned aga tahavad enne sõimu jagada ja siis neid "SADU" teemasid vaadata"). Ja sellise negatiivse ja ründava suhtumisega ei saagi koostööd teha. Koostööks on vaja asjad rahulikult läbi vaadata ja osapooltele ettepanekuid teha.

KOKKUVÕTE (kes lugeda ei viitsi): Kas need kõik "Tere" ja "Veider küsimus ja veider mõte" teemad peaks siis teie arvates üle tooma? Minu eesmärk on tuua üle teemad, mis omavad sisu ja mida saab tulevikus kasutada. Teised (n.ö. tered ja veidrad mõtted) jääksid vanasse foorumisse arhiivi, et kes tahab ka neid lugeda, see need sealt leiab. Väga ründav suhtumine on kuidagi. Nagu pikemas tekstis mainisin, siis ei ole üldse probleem vana põhikirja alusel vanas serveris vanas foorumis jätkata ja oodata, kuniks foorum hääbub (meie võime probleemitult oma asja ajada) - kõigepealt aga soovitan teil seda vana põhikirja lugeda ja mõelda... Aga andke andeks, et ma üldse uurisin, millised võiksid olla need sisukamad teemad, mis vajaksid üle toomist. Ja ma lähen ka sinna Andres500 mainitud "ma ei tea kuhu" kui te tõesti arvate, et igasuguse teema pealkirjaga "Kiire!" samasuguse nimega ja sisuga siia üle peaks tooma! Teemal peab esiteks olema PEALKIRI ja teiseks SISU, et seda üldse edaspidi siit foorumist leida (otsida) oleks võimalik (võtke seda kui eelmises foorumis tegemata jäänud tööd). Andke andeks, kui me püüame siin kõike korralikult ja vigadeta teha!

Selleks püüangi ma otsida välja vajalikud teemad ja neid foorumi kiirust silmas pidades (k.a. otsingu mugavust, kasutajasõbralikkust) võimalikult palju ühte kohta koondada. Näiteks kui on teema "megane salongifilter" ja "clio salongifilter", siis võiks vabalt siia foorumisse teha tehnika alla teema "Salongifiltrid" ja kõigi öeldud informatsiooni erinevate mudelite kohta sinna ühte kohta kokku koondada, et kui tuleb uus inimene foorumisse, siis ta leiab selle kohe kerge vaevaga ja kui tal probleem salongifiltri paigaldamisega, saab ta seal samas teemas seda küsida, mitte ei pea tegema uut teemat "kus asub ja kuidas paigaldada megane salongifiltrit".

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas Edgar » 05 Juun 2010, 11:09

igatahes, kui nüüd oleks uues foorumis ka üks moderaator kes selle ot jutu kustutaks siis ma näeks mingit arengut!

Teema juurde tagasi tulles...


Ümber tõstmisega ei jõua sa kuhugi kuna alati on keegi kes väidab, et näe see teema oli ka tähtis miks seda pole ümber tõstetud. Pigem jätagi siis vana foorum otseviitega arhiivina alles, et inimene saaks kasvõi guugeldades leida probleemile vastuse. Kuigi sinu arvamus võib erineda siiski on vanas foorumis palju kasulikku infot. Teinekord kasvõi suvalise möla vahel on üks postitus millest võib inimesele abi olla. Eriti fun oleks (ei tea kas tehniliselt võimalik) kui oleks siin näiteks otsingumootor mis otsiks teksti arhiivist ehk vanast foourmist. Kuna ma sain aru, et esilehel on plaanis teha ka nurgake renault klubi ajaloost siis seal võiks olla näiteks pildid esimesesest kohtumisest kus siis otsustati klubi algus kuupäev ( vanas foorumis on see postitus millegipärast aegunud või reeglitele mittevastavad teemad all ) Samast kaustast leidsin ka esimese sünnipäeva pildid millegipärast. Ümber võiks tõsta kindlasti meie autod all oleva tehnikavara sest ka seal on palju tarku küsimusi ja veel targemaid vastuseid. Jään ka ootama (ilmselt ka paljud teised) uue esilehe kujundust millest on kogu aeg juttu. Selleks korraks kõik, kui keegi tahab veel vaielda siis mu msn on Deilegium@msn.com vaidleks seal või siis foorumis vaba teema all edasi. Antud hetkel on see vastuolus foorumi reeglitega ja antud postitused kuuluvad kustutamisele või siis eraldi aknasse ( näiteks reeglitele mittevastavad postitused ) kus on viide mis teemast on postitus pärit, et ei oleks arusaamatu ja oleks kõigile hea lugeda näha !
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas siimp » 05 Juun 2010, 11:26

Deilegium kirjutas:igatahes, kui nüüd oleks uues foorumis ka üks moderaator kes selle ot jutu kustutaks siis ma näeks mingit arengut!

Teema juurde tagasi tulles...


Ümber tõstmisega ei jõua sa kuhugi kuna alati on keegi kes väidab, et näe see teema oli ka tähtis miks seda pole ümber tõstetud. Pigem jätagi siis vana foorum otseviitega arhiivina alles, et inimene saaks kasvõi guugeldades leida probleemile vastuse. Kuigi sinu arvamus võib erineda siiski on vanas foorumis palju kasulikku infot. Teinekord kasvõi suvalise möla vahel on üks postitus millest võib inimesele abi olla. Eriti fun oleks (ei tea kas tehniliselt võimalik) kui oleks siin näiteks otsingumootor mis otsiks teksti arhiivist ehk vanast foourmist. Kuna ma sain aru, et esilehel on plaanis teha ka nurgake renault klubi ajaloost siis seal võiks olla näiteks pildid esimesesest kohtumisest kus siis otsustati klubi algus kuupäev ( vanas foorumis on see postitus millegipärast aegunud või reeglitele mittevastavad teemad all ) Samast kaustast leidsin ka esimese sünnipäeva pildid millegipärast. Ümber võiks tõsta kindlasti meie autod all oleva tehnikavara sest ka seal on palju tarku küsimusi ja veel targemaid vastuseid. Jään ka ootama (ilmselt ka paljud teised) uue esilehe kujundust millest on kogu aeg juttu. Selleks korraks kõik, kui keegi tahab veel vaielda siis mu msn on Deilegium@msn.com vaidleks seal või siis foorumis vaba teema all edasi. Antud hetkel on see vastuolus foorumi reeglitega ja antud postitused kuuluvad kustutamisele või siis eraldi aknasse ( näiteks reeglitele mittevastavad postitused ) kus on viide mis teemast on postitus pärit, et ei oleks arusaamatu ja oleks kõigile hea lugeda näha !
Kustutasin teemavälise jutu! Kui soovid, siis salvestasin jutu arvutisse ja võin panna selle vaba teema alla, kuid ise arvan, et ega keegi sealt palju targemaks ei saa.

Selge! Vana foorum jääb viitena alles! (Kas hetkel olev viide on sobilik või peaks kuidagi teistmoodi tegema?) Ma usun, et selle vanast foorumist otsimise mootori kannatab isegi teha!? (peab Rainiga nõu pidama ja uurima).

See Klubi ajalugu muideks oligi plaanis nii teha, et kõik pildid ja jutud juurde, suhteliselt põhjalikult - kindlasti pean nõu sinuga, et sa tead kindlasti algusajast päris palju rääkida (aitähh viitamast, et kus pildid asuvad, ise ükskord otsisin ja google kaudu kuidagi leidsin lõpuks ülesse).

Pealehekülje tegemine jäi hetkel selle taha, et korralik kujundus maksab ja otsustasime ennem MTÜ asja selgeks teha (kui sa tead rääkida midagi, kas aruanded on igal aastal esitatud jne, siis seda informatsiooni ootan privaatsõnumina või msnis - juuni lõpuks peab olema esitatud kui varem pole esitatud, muidu trahvid).

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas tipm » 05 Juun 2010, 17:08

Vabandust, kui minu jutt paistis rünnakuna, see ei olnud minu eesmärk aga "kergesti ärritujaks" ei ole vaja mind tembeldada, olen lihtsalt kõvema ütlemisega.
Kui Sa suudad ühendada uue ja vana foorumi nii, et otsinguga oleks võimalik leida teemasid nii siit kui sealt, siis oleks minuarust "ülikõva". Mingit teemade ületoomist poleks ju üldse vaja, või mis?
Selle kohapealt, et vanas foorumis olid paljud teemad halvasti pealkirjastatud, sorteerimatta, muidu möla jne, on Sul tuline õigus, pole mõtet üldse serverit teatud saastaga koormata, kuid siin on Teil võimalus õieti teha.
Eks ma jään ka siis huviga ootama uut ja huvitavamat. Jõudu
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Teemade ületoomine vanast foorumist

Postitus Postitas siimp » 05 Juun 2010, 21:31

tipm kirjutas:Vabandust, kui minu jutt paistis rünnakuna, see ei olnud minu eesmärk aga "kergesti ärritujaks" ei ole vaja mind tembeldada, olen lihtsalt kõvema ütlemisega.
Kui Sa suudad ühendada uue ja vana foorumi nii, et otsinguga oleks võimalik leida teemasid nii siit kui sealt, siis oleks minuarust "ülikõva". Mingit teemade ületoomist poleks ju üldse vaja, või mis?
Selle kohapealt, et vanas foorumis olid paljud teemad halvasti pealkirjastatud, sorteerimatta, muidu möla jne, on Sul tuline õigus, pole mõtet üldse serverit teatud saastaga koormata, kuid siin on Teil võimalus õieti teha.
Eks ma jään ka siis huviga ootama uut ja huvitavamat. Jõudu
Tean, et sa kõva ütlemisega, aga otsekohesust on ka vahel vaja, nii et pole midagi! Mingi ületoomise võiks nagu ikkagi teha ma arvan, mingid tähtsamad teemad koondada ühte (kasvõi selline salongifiltri näide, nagu ma ennem rääkisin). Proovime selle otsingusüsteemi ka ära teha, peame uurima, mis moodi see võimalik on. Selliseid häid mõtteid vaja ongi!

Suletud