Klubi liikmelisuse ja liikmetasu arutelu

Aegunud või reeglitele mittevastavad teemad
Suletud
puumake
Huviline
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 21 Apr 2010, 22:02
Minu Renault: R19 , Laguna 1gen
Asukoht: Paide
Kontakt:

Klubi liikmelisuse ja liikmetasu arutelu

Postitus Postitas puumake » 02 Juun 2010, 00:12

Tõstataks teema üles, et nagu liikmelisus ja raha.
Pole nagu teemat leidnud ja msn ei võetud ka teemat üles. Mingitest asjadest tuleb ju klubivaimu üleval hoida ja nännikaupa tellida ja igasuguseid tasusid ja asju hallata.
Palgapaevad tulemas ja raha taskus hakkab sügelema.
Et tähtsamad ninad võtavad ehk teema üle või ehk vabatahtlik toetamine klubile :) vahemalt tunneks end osalisena :)
koik mis ei tapa teeb tugevaks,
elagu V6 ja R19
tegelt soovin R19 cabriot omada
53333036

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Klubi liikmelisuse ja liikmetasu arutelu

Postitus Postitas siimp » 02 Juun 2010, 00:35

Kõigepealt tänan sellise teema algatamise eest (see näitab, et Klubivaim on juba päris hää)! :good:

Pole ise sellist teemat hetkel veel teinud mitme asja tõttu (aga hea, et keegi minust nüüd ette jõudis). ;)
Nimelt on hetkel vana juhtkond asendumas uuega (endised juhatuse liikmed plaanivad uutele eestvedajatele MTÜ Eesti Renault Klubi täielikku üleandmist). Kindlasti on plaanis teha veel üks koosolek (nüüd enamuste kontaktid kenasti olemas), mille päevakorda ma juba vaikselt koostan. Teen mingiaeg siia koosoleku teema ka, kuhu panen päevakorra ülesse ja siis kasutajad saavad ise sinna veel välja pakkuda, et mida võiksime arutada ja otsustada.

Tegelikult on see liikmesüsteem MTÜ jaoks täiesti hädavajalik. Olen sellest pikemalt juttu teinud meie Klubi PLAANIDE teemas. Eelmises foorumis tegutsenutele peaks teada olema, et seal selline liikmesüsteem juba toimis. Kui saame Klubi põhikirja muudetud ja uue juhatuse kinnitatud (lähipäevil), siis tekitame siia kohe ka liikmesüsteemi. Pidime saama eelmise juhtkonna käest Klubi pangakonto ja kõik andmed seniste liikmemaksude laekumise kohta. Ehk siis see tähendab seda, et need kes ennemuistse maksid selle suure summa, ei pea hakkama kohe uuesti raha välja laduma. Teeme ühe aastase liikmemaksu ja selle summa saab olema kusagil 100-150kr (kui saame ka korralikud Klubikaardid tehtud, siis võib see summa mõnekümne krooni võrra suureneda).

Kindlasti hakkame nüüd tihedamalt koosolekuid korraldama (see msn messengeri vahendusel toimunud esimene koosolek läks päris hästi kui see 3.aastane üksiküritaja välja jätta :D ). Seda kõike selleks, et Klubi liikmed ja kasutajad saaksid Klubi tegevuses rohkem kaasa rääkida. Alati enne koosolekut paneme ülesse päevakorra ja siis koos paika koosoleku toimumise aja.

Liikmesüsteem tuleb kindlasti! Peame veel uue juhatuse hulgast valima laekuri, kes liikmesüsteemiga tegelema hakkab ja kõikide laekumiste kohta arvet peab. Nagu ma juba plaanide all mainisin, siis plaanis teha n.ö. jooksev eelarve, kus kõigil liikmetel võimalik jälgida, kuidas ja mis eesmärkidel Klubi raha kasutatakse.

Muidugi on siin samas teemas kõik soovitused ja ettepanekud oodatud!

Tänaseks on siis liikmelisus ja sellega kaasnev Klubikaart olemas, seega teema lukku!

Suletud