O: Modus ´05 juhi akna elektitõstuki

Autoturu arhiiv
Suletud
zilliver
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Juun 2010, 22:12

O: Modus ´05 juhi akna elektitõstuki

Postitus Postitas zilliver » 19 Juun 2010, 22:17

Tervist,

Oleks siis vaja juhi uksele elektriaknatõstukit, või selle plassmass osa, mis ühendab neid trosse.

Kui keegi teab, kust saaks mujalt selle kätte oleks info eest väga tänulik :)

Esinduses on metsikult kallis ja sealt juba uuritud, samuti Keila kanti jäävad romulad läbi käidud ,tulemusteta.


sillu14(at)hotmail.com

56560404

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: O: Modus ´05 juhi akna elektitõstuki

Postitus Postitas MavaCX » 19 Juun 2010, 23:15

Tõenäoliselt on jutt antud asjast, kuigi ma ei tea milline see plastosa on...:
SIIN
Kuid leidsin eBay lehelt sellise (aknatõstuki parandus komplekti), üks pakkuja on Türgist - see on vist Euroopa ühendusest väljas, võib tekkida tollimaksu kohustus.... ja teine müüb täpselt sama asja, kuid Saksamaa lehelt. Mõlemad on usalduväärse taustaga kuid müüvad vaid PayPal vahendusel, see nõuab vastavat registreeringut ...

esimene: SIIN
teine: SIIN
vahe on paar Euri...
Pilt
V6 RENAULT

zilliver
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Juun 2010, 22:12

Re: O: Modus ´05 juhi akna elektitõstuki

Postitus Postitas zilliver » 20 Juun 2010, 13:17

MavaCX kirjutas:Tõenäoliselt on jutt antud asjast, kuigi ma ei tea milline see plastosa on...:
SIIN
Kuid leidsin eBay lehelt sellise (aknatõstuki parandus komplekti), üks pakkuja on Türgist - see on vist Euroopa ühendusest väljas, võib tekkida tollimaksu kohustus.... ja teine müüb täpselt sama asja, kuid Saksamaa lehelt. Mõlemad on usalduväärse taustaga kuid müüvad vaid PayPal vahendusel, see nõuab vastavat registreeringut ...

esimene: SIIN
teine: SIIN
vahe on paar Euri...
Tänud sulle, mul ongi seda rohelist jullat vaja kuna see lendas kolmeks jupiks :D
eBay´st peaks kige soodam ka tulema, nii et läheb järgmine nädal tellimiseks, kui Eestist keegi ei paku :)

E: Tänud sulle abi pakkumise eest, kuid saan ilusti ebayga hakkama, kuna päris tihti sealt asju ostnud :)

Suletud