Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Üldised probleemid ning näpunäited
Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas tipm » 28 Veebr 2011, 19:02

tipm kirjutas:
tipm kirjutas:2000 aasta on natuke kahtlane aeg, kuna siis oli neid Scenicuid kahte varjanti. Proovi ära kas sul kesklukk toimib salongist lukustusnuppu vaiutades. Kui toimib siis proovi autole sisestada see kood mis sul olemas pidi olema selle sama Laguna juhendi 2. punkti järgi. Kui see tulemusi ei anna, või kui sul isegi kesklukk ei toimi, siis on arvatavasti viga kuskil mujal.
Kuuekohalise kohta ei tea, pin peaks olema ikka 4 kohaline.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

Roheline
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Veebr 2011, 14:14

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas Roheline » 28 Veebr 2011, 19:23

Juhendis 2 kirjas, et vajuta lukustusnuppu, siis LED tuli hakkab aeglaselt vilkuma, aga proovisin, ei hakka ja kood algab 0-iga. On kusagil keegi, kes tuleks ka kohapeale seda korda tegema? Olen linnadest kaugel.

Jahhh Mina olen Renaulti uus kasutaja ja roheline
Club liikmed ikka targemad ja palun ikka abi kuidas auto saada korda
Olen teadlik et paljudel probleeme sellega olnud Eestis ja ka mujal
Kas keegi ka konkreetselt sellega seotud olnud, netist saab jahhh materjale nagu paljude muude assjadega aga praktikuid kus kohast neid leida Andke teada ja siis ikka ka CLUB RENAULT kasu Kaunist kevadet

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas siimp » 28 Veebr 2011, 20:20

Esiteks ütleks, et komad, punktid ja muud kirjavahemärgid ei ole sinu vaenlased ja kui neid rohkem kasutada, siis on ka teistel sinu tekstist lihtsam aru saada (parandasin küll sinu teksti, aga kohati oli väga raske aru saada, et kus kohas üks lause algab ja teine lõppeb ning millal oli üldse küsimus püstitatud).

Igatahes teemasse ka. Tegin natukene uurimistööd RenaultForums.co.uk leheküljel ja sain natukene küll informatsiooni, kuid keegi ei garanteeri, et see tõele vastab.

Kui ma õigesti aru sain, siis võtme patarei vahetamisel on üksnes 15 sekundit aega, et see suunata vastuvõtjani, muidu kustub sellel olev informatsioon ja see vajab uuesti programmeerimist. Seega pärast seda tahab auto teada 4 kohalist pin-koodi, mis ei tulnud tegelikkuses mõnede autodega isegi ostes kaasa. Foorumis viidatakse sellele, et Renault edasimüüja peaks selle mingisuguse tasu eest sulle ütlema kui õiged dokumendid olemas on. Üldiselt pidi neil vaja minema auto reg.numbrit ja VIN koodi, mille alusel saavad nad teada võtme sees oleva numbri, mille alusel omakorda öeldakse see 4 kohaline kood.

Pakun seega, et kõige mõistlikum oleks pöörduda kõige lähemas linnas asuvasse Renault esindusse ja oma mure seal neile ära rääkida.

Hetkel ei saanud täpselt aru, milles sinu masinal probleem seisneb? Kas selles, et ei ole seda koodi enam kusagile võimalik sisestada või pult üldse ei tööta? Jaga rohkem informatsiooni, teistel lihtsam aidata ;)

Roheline
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Veebr 2011, 14:14

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas Roheline » 28 Veebr 2011, 21:33

Jahh kui siis alustada. Algul oli see et avasin auto uksed, kraade oli siis miinus 20. Ja uksed tulid lahti, proovisin mootorit käivitada, aga ei toiminud ja aku kolmel korral andis otsa. Siis proovisime vedada, kuid siis sain aru et tuli vilgub ja IMMO ei lase seda.
Ja mis siis muud, olen proovinud koode sisestada aga tulemust ei anna.

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas tipm » 28 Veebr 2011, 23:16

Tähendab, nii, et kui sul selles koodis on "0" sees, siis ei ole see kohe kindlasti õige kood, ära näegi sellega rohkem vaeva. Vihjasin ka sellele, et kontrolliksid kas kesklukk toimib salongis asuvast nupust - kontrolli see ära, lisaks kas toimivad suunatuled ja kojameeste intervall, ära küsi "miks?" seda oleks vaja lihtsalt teada.
Ise olen olnud Renaultidega tihedalt seotud, kuid sinu segase jutu järgi "Algul oli see et avasin auti uksed kraade oli siis miinus 20 . Ja uksed tulid lahti" ei oska mingeid konkreetseid soovitusi anda - kuidas avasid? kirvega, puldiga, võtmega? Ma olen seda sult juba küsinud... või mis?
Kui sa asud kuskil linnadest eemal, siis vaevalt, et keegi sulle sinna appi jookseb, pead ikkagi ise inffi hankima või siis auto kuhugi lohistama. Kuskandis siis täpsemalt auto asub?
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

kuurberg
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Mai 2010, 21:07
Minu Renault: Megane 2000
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas kuurberg » 02 Mär 2011, 11:03

Tervist!
Autoks siis Megane 2000 a.

Üks hommik enam puldist vajutades uksed lahti ei tulnud...Otsisin välja teise võtme, kuid mitte midagi...Käisin RP gruppis, kus öeldi et originaalvõti,kus pult sees ei saa ühendust autoga ehk siis on võtmed ära unustanud, kuid mulle jääb selgusetuks kuidas ühel hetkel mõlemad puldid ära unustab ja kas keegi oskab soovitada kohta kus see korda tehakse?

Ettetäandes, kuurberg
55610240

olev
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 137
Liitunud: 02 Mär 2011, 13:28

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas olev » 02 Mär 2011, 13:41

tere spetsid,
ostsin naisele 2002 Laguna millel ka kolme nupuga pult.
ei toimi see kolmenupulise kaardi süsteem mis
autost eemaldusdes uksed sulgeb ja lähenedes avab.
sama pult vaid avab uksed nupule vajutades,ei sulge
nupule vajutades ja puudub kolmas(täisautom)funktsioon.
kõik muu toimib,ka punane tuluke kaardil süttib kui vajutada.
andke mõtteid.

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas tipm » 02 Mär 2011, 21:12

kuurberg kirjutas:Tervist!
Autoks siis Megane 2000 a.

Üks hommik enam puldist vajutades uksed lahti ei tulnud...Otsisin välja teise võtme, kuid mitte midagi...Käisin RP gruppis, kus öeldi et originaalvõti,kus pult sees ei saa ühendust autoga ehk siis on võtmed ära unustanud, kuid mulle jääb selgusetuks kuidas ühel hetkel mõlemad puldid ära unustab ja kas keegi oskab soovitada kohta kus see korda tehakse?

Ettetäandes, kuurberg
Kindlasti võib selle korda teha esindus. Võiksin ise ka kuid ei asu Tallinnas.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas tipm » 02 Mär 2011, 21:16

olev kirjutas:tere spetsid,
ostsin naisele 2002 Laguna millel ka kolme nupuga pult.
ei toimi see kolmenupulise kaardi süsteem mis
autost eemaldusdes uksed sulgeb ja lähenedes avab.
sama pult vaid avab uksed nupule vajutades,ei sulge
nupule vajutades ja puudub kolmas(täisautom)funktsioon.
kõik muu toimib,ka punane tuluke kaardil süttib kui vajutada.
andke mõtteid.
Soovitaks samuti esinduse poole pöörduda.
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas MavaCX » 11 Mär 2011, 15:24

Hei,
kui proovid uste sulgemise nupu vajutamise järel seda nuppu uuest alla vajutada ja hoida, siis jälgi samas, kas auto suunatuled peale kesklukku veel korraks põlema süttivad või ei? Kui sedasi märkad suunatulede süttimist, siis on auto aju vastavaks programmeeritud, kui tuled ei sütti mainitud juheni järgselt, siis pead esindusse minema ja vastavalt programmi muutma.
olev kirjutas:tere spetsid,
ostsin naisele 2002 Laguna millel ka kolme nupuga pult.
ei toimi see kolmenupulise kaardi süsteem mis
autost eemaldusdes uksed sulgeb ja lähenedes avab.
sama pult vaid avab uksed nupule vajutades,ei sulge
nupule vajutades ja puudub kolmas(täisautom)funktsioon.
kõik muu toimib,ka punane tuluke kaardil süttib kui vajutada.
andke mõtteid.
Pilt
V6 RENAULT

dublate-killa
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 16 Mai 2011, 15:44

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas dublate-killa » 25 Mai 2011, 11:49

Keegi oskab öelda kus asub keskluku mootor renault laguina 1995 aasta omal ? Asi nimelt selles, et autos see on keskluku nupp olemas, kui see ei funka, pole ka ukse võtit juhipoolset ja kõrvalistuaj lukk käib niisama tühja, kuid siiski oleks minul vaja teada kus on keskluku mootor (pump)

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas tipm » 25 Mai 2011, 20:14

dublate-killa kirjutas:Keegi oskab öelda kus asub keskluku mootor renault laguina 1995 aasta omal ? Asi nimelt selles, et autos see on keskluku nupp olemas, kui see ei funka, pole ka ukse võtit juhipoolset ja kõrvalistuaj lukk käib niisama tühja, kuid siiski oleks minul vaja teada kus on keskluku mootor (pump)
Tal ei ole mingit pumpa...
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

9gtl
Renault kodanik
Renault kodanik
Postitusi: 100
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:19
Minu Renault: Laguna 1.9dci 88kw 2003a.

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas 9gtl » 25 Mai 2011, 23:11

Igal uksel ja luugil on oma elektrimootor.
Prantsuse tehnika küüsis 1998 aastast

dublate-killa
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 16 Mai 2011, 15:44

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas dublate-killa » 26 Mai 2011, 07:03

Tal ei olegi siis keskluku vaakumpumpa ?

Kasutaja avatar
tipm
Renault friik
Renault friik
Postitusi: 411
Liitunud: 24 Apr 2010, 10:38
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas tipm » 26 Mai 2011, 20:54

Ei ole VW Group, on Renault Group...
VelSatis V4Y G9T P9X Espace V4Y Laguna F4P Megane K4M Clio Van D7F Trafic F9Q

laguna97
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 16
Liitunud: 17 Okt 2010, 20:42

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas laguna97 » 05 Okt 2011, 20:19

Laguna 2002 kaardil olev uksi lukustav nupp lakkas töötamast, kurvaks tõsiasjaks,mõlemad puldid tuksis sama veaga.
Lugesin, et võimalus on, kas paigaldada puldiga eraldi kesklukk või uus kaart esindusest. Samas on need viimased postitused juba päris vanad. Võibolla on selle aja jooksul keegi leidnud kuskilt spetsialisti,kes neid siiski taastab või remondib.
Oleksin siiralt tänulik mingigi info eest, isend ise asub Tartus.

Vahepeal on asjad niikaugel,et leidsin inimese, kes neid kaarte remondib, kuid igal asjal on ka teine pool.
Kuna tehasest väljastades on need kaardid mõeldud n.ö ühekordseks kasutamiseks, kui on katki, siis on katki ja kogu teema, muretse uus. See tähendab seda,et nad on kokku liimitud ja lahtivõttes, heal juhul säilib ta kaubanduslik välimus halvemal juhul, juhtub see kõige halvem. Ning siin olekski vaja kasutuna seisvat vana katkist kaarti mille saaks näidiseks avada,ning siis parandamist vajavad kaardid juba mõistlikult ja teadlikult taaskord töötama panna.

Siit minu üleskutse,juhul kui kellegi mingi ime läbi kuskil vedeleb kasutu kaart, mis sobiks Renault Laguna 2002 aastas. Oleksin nõus maksma ka mingi sümboolse summa.

laguna97
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 16
Liitunud: 17 Okt 2010, 20:42

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas laguna97 » 09 Nov 2011, 22:52

Njahh, palju vett on merre voolanud ajast, kui ma alustasin oma ristiretke võtmekaartide remondi ja kõige toredaga, mis sinna juurde kuulub. Niisiis leidsin võtmetooriku ja ka remondikoha, kus muide päris edukalt saadi kaardi taastamisega hakkama,muidugi ma ei oska kõikide probleemide kohta öelda,kuid minu omad said lahendatud. Kaart toimid ja uksed avanevad kui võluväel jah kuigi eluaegset garantiid ei antud,kuid parem ikka kui esindusest uus tellida (umbes 260 EUR kaart pluss kodeerimine)
Abi sain siis lõpuks
Dialab OÜ
Tähe 110
51013, Tartu
Gsm: +372 508 9942
Tel: +372 731 0010
Olid täitsa asjalikud vennad,aga eks uurige ise,kui mure.

nipitiri
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Jaan 2012, 21:18
Asukoht: Pärnumaa

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas nipitiri » 26 Jaan 2012, 21:56

Tere! Naisterahvas on hädas.Olen lugenud selle konkreetse teema postitused 2 korda läbi. Ikkagi võtan julguse ja kirjutan oma vana abimehe probleemist. Tema on siis Renault Megane Scenic 2,0 1997a. Probleem tekkis ootamatult juba okt.kuus, kui ühel päeval auto enam kedagi sisse ei lasknud.Tol hetkel toimis küll teine võti.Siiani on käinud see vägikaikavedu.On vahetatud patareid võtmetel.Uste avamine ja sulgemine käib raskendatult,tuleb kõndida pisut auto kõrval, seni kuni võtmest tulev kiireke otsustab uksed sulgeda. Mõnikord õnnestub üsna ruttu.Sama asi on salongis, kui on tarvis immobilaiserit maha võtta.Nüüd otsustas mu vanake väljast mitte enam uksi sulgeda.Seal ta siis seisis,uksed avatud.Sõitu alustades nägin kurja vaeva võtme plõksimisega, et immo maha saada ning siis ei ole käivitamisega mingit vaeva.Lasin kellassepal võtmed üle vaadata,täna võtsime korraks akul juhtmed maha.Ei midagi.Nägin hirmsat vaeva ja tõlkisin autoraamatust ära saksakeelse juhendi, kuidas koodi sisestada.Selle saan(kui saan) vist esindusest. Tegelikult sooviksin hoopis loobuda sellest immost. Esialgu tuleks õue pealt liikuma saada. Aitäh lugemast, mulle lihtsalt meeldib kirjutada. :)

Unustasin lisada et tean küll kuhu võti suunata.Mitte taevasse ega põõsasse. Ja aku on uus.

divex
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 42
Liitunud: 08 Juun 2010, 18:31

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas divex » 27 Jaan 2012, 01:48

Küsin üle, kas kesklukk ja immo olid juba tehasest peal või siin pandud. Pole asjatundja, aga oli miski sarnane juhus hästi ammu ühe Golfiga- probleemiks oli siis see, et kesklukul, immol ja alarmil olid jupid nii USA kui ka Euroopa toodang segiläbi ja mingil ajal need enam ei tahtnud kokku sobida.

nipitiri
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Jaan 2012, 21:18
Asukoht: Pärnumaa

Re: Immobilaiseri, keskluku ja võtmete/pultide probleemid

Postitus Postitas nipitiri » 27 Jaan 2012, 07:59

Meie ei ole midagi peale pannud.Auto on käes 5 a.Enne seda ei tea. Veel tuli meelde see, et kui autos olin,siis alarm küll huilgas.(kui rabelesin võtmega lae kohal teist võtmeplõksu üritades)

Vasta