Diagnostika seadmed Renaultile

Üldised probleemid ning näpunäited
Vasta
k-m-i-y-c
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 27 Dets 2010, 20:59

Diagnostika seadmed Renaultile

Postitus Postitas k-m-i-y-c » 08 Veebr 2011, 14:41

On kellelgi aimu kust saab osta renault`dele diagnostika kaableid ja muid seadmeid. Otsisin ise netist aga ei leia kohti kus müüdaks selliseid asju.

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Diagnostika seadmed Renaultile

Postitus Postitas siimp » 08 Veebr 2011, 14:59

Oleneb ikka mudelist. OBD-II liidesega lihtsamaid diagnostikaseadmeid saab juba päris odavalt kätte. Plaanis üks Klubile lähiajal osta, mida Klubiliikmed ühiselt kasutada saaksid. Odavamatest kiidetakse ELM327 mudelit (DealExtremis on päris odavalt saadaval, olen ka ise just seda vaadanud). Samuti on seal saadaval igasugused kaablid erinevate liidestega ja näiteks bluetooth ühilduvusega jne. Asisemad diagnostikaseadmed on aga tavakasutajale liigagi kallid.

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Diagnostika seadmed Renaultile

Postitus Postitas MavaCX » 09 Veebr 2011, 16:15

Selliseid masinaid, mida kasutab esindus, ehk tehase poolt loodud saab osta vaid "kõrvalt". Ega keegi ametlikult seda ei müü. Need teised, mida pakutakse neti avarustes, neid on saada ja need pole päris "asendajad". Kuigi töö teevad mõlemad ära.
Pilt
V6 RENAULT

kmo
Huviline
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 04 Juul 2011, 00:57
Minu Renault: Laguna 2.2 dCi 2002
Asukoht: Harjumaa

Re: Diagnostika seadmed Renaultile

Postitus Postitas kmo » 29 Veebr 2012, 17:42

siimp kirjutas:Plaanis üks Klubile lähiajal osta, mida Klubiliikmed ühiselt kasutada saaksid. Odavamatest kiidetakse ELM327 mudelit (DealExtremis on päris odavalt saadaval, olen ka ise just seda vaadanud).
Kas tohib uurida, mis sellest plaanist saanud on? On see ostetud? Kui jah, milline kogemus sellega siiani on olnud?
Pilt
Laguna 2002, 2,2 dCi

Kasutaja avatar
Space
Renault fänn
Renault fänn
Postitusi: 172
Liitunud: 22 Jaan 2022, 15:54
Minu Renault: Renault

Re: Diagnostika seadmed Renaultile

Postitus Postitas Space » 30 Jaan 2022, 18:27

On keegi normaalselt tõõtava seadme leidnud ?
Espace IV 2,2dci

Vasta