Laguna II

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Post Reply
Raits
Uustulnuk
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 23 Jul 2018, 11:05

Laguna II

Post by Raits » 23 Jul 2018, 11:24

Plaan siis soetada Laguna . (II http://www.auto24.ee/used/2882119" onclick="window.open(this.href);return false;) Arvamused oleks teretulnud,kuidas masin ennast õigustab, mis head ja vead. Tänud.

User avatar
tipm
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Posts: 361
Joined: 24 Apr 2010, 10:38
Location: Tallinn/Lääne-Virumaa

Re: Laguna II

Post by tipm » 23 Jul 2018, 18:18

Väga hea plaan ;)
Oman täpselt samasugust autot üle poole aasta. Matnud olen sinna pea 2k (ja seda ainult varuosade näol kuna töö teen ise). Nüüd on täiesti korras, käib nagu Antsu viiul, ei kolise, ei kilise, elekter, kliima jne, kõik toimib. Elas isegi Varssavi otsa üle. Kuigi nüüd midagi sillas annab kergelt märku..
Head asjad (minu arust) on näiteks välimus, päris kena auto, face lift tegi ta koledamaks ja teine asi on mugavus, sõidad nagu ema süles. Kere on ka hea, korrosioonikaitse on viimasepeal, minu oma on aastast 2002 ja ei ühtegi roostelaiku, kes ei usu, ärgu uskugu aga nii on. Sel masinal on põhi, tagatiivad ja katus terasplekist, ülejäänu on kõik muust materjalist.
Halb on siiski kvaliteet, tahab pidevalt näppimist, meie teedel sõites saab sillas pidevalt midagi vahetada, soovitan kasutada kvaliteetvaruosi ( O.E või Lemförder) ülejäänu odav sodi seal ei kesta. Ja kahjuks ka kõik muu tahab ikka näppimist. Kui eelmine omanik on olnud auto suhtes ükskõikne, siis palju õnne. Aga kui ükskord ringi peale saad, läheb lihtsamaks ja saad autost rõõmu ka tunda :cool:
Jõudu
Renault VelSatis G9T
Renault Espace V4Y
Renault Laguna F4P

Post Reply