Laguna II pööramisel kolksud

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
underberg
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Okt 2012, 16:19
Minu Renault: Laguna

Laguna II pööramisel kolksud

Postitus Postitas underberg » 04 Okt 2012, 16:58

Tere!

Auto on siis 2007 Laguna Grandtour. Probleem selles, et aeglasemal pööramisel käivad esisillas rataste juures kolksud. Mis seda põhjustada võib? Küsiks ka veel sillapukside kohta, kuna olen üsna võhik sellel teemal. Palju neid kokku ees ja taga on ning mis nende vahetus koos kõigega maksta võiks näiteks Tartus. Aitäh!

Kasutaja avatar
Edgar
Renault Klubi auliige
Renault Klubi auliige
Postitusi: 466
Liitunud: 14 Veebr 2010, 01:04
Minu Renault: Rapid, R19
Asukoht: Tallinn

Re: Laguna II pööramisel kolksud

Postitus Postitas Edgar » 05 Okt 2012, 21:50

Kolksu põhjuseid on mitmeid. Kui ise autodega sinapeal ei ole siis on targem spetsialisti poole pöörduda.

[ Postitatud mobiililt ]
Renault Rapid 1.1 R4 45ps

kmo
Huviline
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 04 Juul 2011, 00:57
Minu Renault: Laguna 2.2 dCi 2002
Asukoht: Harjumaa

Re: Laguna II pööramisel kolksud

Postitus Postitas kmo » 08 Okt 2012, 01:16

underberg kirjutas:Probleem selles, et aeglasemal pööramisel käivad esisillas rataste juures kolksud. Mis seda põhjustada võib?
Lase auto spetsialistil üle vaadata, palju see ülevaatus (isegi Tartu CityMotorsis, näiteks) ikka maksab. Saad hinnapakkumise kaasa.
Minu 2002 a. Lagunal oli sama mure - aeglasemal pööramisel (tavaliselt kodumaja ette jõudmisel või väljasõidul) esisild kolksus. Mureks oli üks (parempoolne) kulunud rooliots ja kulunud stabilisaatori puksid. B-varuosad + abivahendid + sillatöö läks ühes Tallinna remonditöökojas kokku ~115 EUR (no mul oli seal töid rohkem, kogu arve oli 145,50, vt alt kütusekulu lingilt, mul seal remonditööd ka välja toodud (10.02 Repair)).
Pilt
Laguna 2002, 2,2 dCi

Vasta