Renault Laguna I immo bypass (?)

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
tahtall
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Veebr 2017, 16:50

Renault Laguna I immo bypass (?)

Postitus Postitas tahtall » 04 Veebr 2017, 17:04

Tere

Et oma tobedat olukorda veidikene täpsemalt seletada alustan algusest.
Ostsin mõni kuu tagas automüügiplatsil Renault Laguna Grand Touri (1999 aasta). Kaasa sain vaid ühe tõbise võtme, millel nupust avatav-suletav kesklukustuse lüliti oli välja roogitud. Nüüd külmade ilmadega suutsin selle ainsa tõbise võtme juhipoolse ukseluku sisse keerata, proovsin nii ussi kui püssirohuga kuid luku seest vana võtid välja ei saanud ning kokkuvõtes võis selle juhipoolse ukseluku lihtsalt maha kanda.

Hakkasin otsima alternatiive, kas tellida esindusest uus võti ja uus ukse lukk või püüaks romulast leida uue ukse ja süüteluku. Kuna esinduses oleks uus ukselukk ja uus võti maksma läinud ca 200€ siis pragmaatilistel põhjustel (auto ostsin 600€ eest) jäi liistule romula variant sest sealt ma sain uue ukse ja süüteluku 40€ eest.

Vahetasin süüteluku ära, kuid nüüd on immo peal ning autot käima ei saa. Internetist otsides võiks teoreetliselt leida immo bypass koodi kuid kuna mul on uus võti ja süütelukk siis see variant on ka välistatud.

Kas keegi teab mõnda alternatiivset lahendust, kuidas masin tööle saada. Tegemist on "A to B" liikuriga ja kõik vähegi toimivad talupojalikud lahendused oleks väga oodatud. Ideaalis sooviks esindusi vältida :)

Ette tänades!

yeekim
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 242
Liitunud: 10 Juun 2015, 15:56

Re: Renault Laguna I immo bypass (?)

Postitus Postitas yeekim » 04 Veebr 2017, 17:15

Hoi!

Alusta lihtsamast!

Saada esindusse pilt oma dokumendist ja auto tehnilisest passist(see osa, kus VIN ja see, et SINA oled omanik) ning esindus saadab Sulle neljakohalise koodi.

Puuri ka seda, kuidas edasi:
http://www.matrasport.dk/Cars/Espace/va ... EMENTO.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

edu

tahtall
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Veebr 2017, 16:50

Re: Renault Laguna I immo bypass (?)

Postitus Postitas tahtall » 04 Veebr 2017, 17:37

yeekim kirjutas:Hoi!

Alusta lihtsamast!

Saada esindusse pilt oma dokumendist ja auto tehnilisest passist(see osa, kus VIN ja see, et SINA oled omanik) ning esindus saadab Sulle neljakohalise koodi.

Puuri ka seda, kuidas edasi:
http://www.matrasport.dk/Cars/Espace/va ... EMENTO.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

edu
Tere

Tänan sisendi eest! Kas mul selle neljakohalise koodiga on üldse midagi teha, kui mul on teise auto võti ja pult?

yeekim
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 242
Liitunud: 10 Juun 2015, 15:56

Re: Renault Laguna I immo bypass (?)

Postitus Postitas yeekim » 04 Veebr 2017, 18:56

Hoi!

Tee endale selgeks, milline süsteem Sul on!
Selle neljakohalise koodi toksid kas keskluku või trip reset'iga sisse, s*****l juhul diagnostikaga.
Edasi juba tutvustad võtit autole, kuidas, oleneb jälle süsteemist,
Mul üks kaasmaalane sõidab juba mitusetu aastat ainult selle koodiga-lihtsalt käivitamine võtab rohkem aega. :D

Muidu mul on üks Renault immo emulator üle aga see eeldab samuti alguses seda koodi, peale seda peaks emulaator oma tööd tegema.

edu

Vasta