Võtme kaart .

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
7theory
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Dets 2017, 16:43

Võtme kaart .

Postitus Postitas 7theory » 27 Dets 2017, 17:58

Tervist .

Pesin siis dressi pluuset kogemata ja unustasin võtme kaardi taskusse. Kuivatasin enamvähem võttme ära ja läksin proovima kas töötab v mitte. Sain uksed ilusti lahti ja kinni auto aga ei k2ivitunud. otsustasin siis et panen ööseks kuivama radiaatori peale . Läksin siis järgmine hommik uuesti proovima siis ei saanud enam uksigi lahti . Otsustasin siis uue patarei osta ja nii kui vahetatud , sain ilusti uksed lahti ja kinni ning auto käivitus ka ilusti . Õhtul hiljem välja minnes oli jälle uste avamisega ja pärast sulgemisega probleeme läks tükk aega ennam kui sain uksed lahti ja p2rast kinni. Otsustasin siis veel üheks ööks kuivama jätta . Järgmine hommik proovides töötas kõik suurepäraselt . Sõber soovitas minna kuskile kus neid parandatakse ja hooldatakse igaks juhuks et nad teeks selle lahti ja puhastaks korralikult seest ära . Ütles et muidu need asjad seal sees oksüdeeruvad kuu aja pärast ja siis on võtmega kõik. Läksin siis luku töökotta seal öeldi et kui töötab siis pole mõtet seda lahti teha sest seda ei saa nii avada ,et korpus terveks jääks ja et uus korpus maksab 50€ . Öeldi ka veel seda ,et kui nad üritavad seda avada siis võib juhtuda et nad l6huvad ise seal seest midagi ära ja siis peab üldse uue võtme ostma . Ja et ei ole seda siis mõtet näppima hakata kui töötab . Et tahtsingi teada kas kellegi on sama moodi juhtunud ,et kuidas käitusite või tegusesite . Et kui oskate anda mingit informatsiooni või soovitusi siis olen väga tänulik .

Aitäh!

Kasutaja avatar
risto00
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 283
Liitunud: 13 Aug 2010, 21:59
Minu Renault: Trafic '17, Safrane '97
Asukoht: Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Kontakt:

Re: Võtme kaart .

Postitus Postitas risto00 » 28 Dets 2017, 02:12

Kuna lahti võtta ilma lõhkumata ei saa siis ilmselt tõesti pole mõtet jamama hakata.
Oksüdeerumiseks on niiskust vaja aga kui korralikult on ära kuivatatud siis ei tohiks midagi edasi juhtuda.
When a young man stares into space, they call it thinking
When an old man stares into space, they call him senile

yeekim
Renault sõltlane
Renault sõltlane
Postitusi: 242
Liitunud: 10 Juun 2015, 15:56

Re: Võtme kaart .

Postitus Postitas yeekim » 28 Dets 2017, 09:05

Kui veel pole siis mõtleksin kiiresti varukaardi peale!
Teemasid siin on, nii, et....

edu

EDIT1: uus korpus maksab 3-4€, kus KRT Sa oma muresid kurdad?

7theory
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Dets 2017, 16:43

Re: Võtme kaart .

Postitus Postitas 7theory » 28 Dets 2017, 23:07

yeekim kirjutas:Kui veel pole siis mõtleksin kiiresti varukaardi peale!
Teemasid siin on, nii, et....

edu

Varukaart on olemas .

EDIT1: uus korpus maksab 3-4€, kus KRT Sa oma muresid kurdad?
Ma käisin lukuabi24 see meister kes seal oli ütles küll et 50€ . Äkki ma sain valesti aru ja ta mõttles et uus võti on sellise hinnaga . Kuigi uue võtme eest tundub nagu liiga vähe olema.

7theory
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Dets 2017, 16:43

Re: Võtme kaart .

Postitus Postitas 7theory » 28 Dets 2017, 23:11

risto00 kirjutas:Kuna lahti võtta ilma lõhkumata ei saa siis ilmselt tõesti pole mõtet jamama hakata.
Oksüdeerumiseks on niiskust vaja aga kui korralikult on ära kuivatatud siis ei tohiks midagi edasi juhtuda.
No selge tänud info eest! Olen juba päris mitu päeva seda radiaatori peal kuivatanud. Loodan et töötab ikka samamoodi edasi nagu praegu.

Vasta