Clio I salongi ventilaatori vilin

Spetsiifilisemad probleemid ning nõuanded
Vasta
siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Clio I salongi ventilaatori vilin

Postitus Postitas siimp » 16 Aug 2010, 10:45

Probleem peaks siis arvatavasti elektriline olema - nimelt kui sättida salongis ventilaatori kiirus 1-3 peale, siis mingi hetk hakkab ventilaator (või miski seal süsteemi sees) vilistama. Mõnikord saab sõita terve päeva nii, et ei vilista. Äkki on kellelgi veel vanema Renault`iga selline probleem ette tulnud ja ehk teab keegi lahendust? Ei taha kohe pea ees lammutama hakata kui täpselt ei tea kus kohast viga otsida...

Autoks Clio I aastast 1991.

Rain
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 301
Liitunud: 14 Jaan 2010, 00:18
Minu Renault: Grand Scenic 2010
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Clio I salongi ventilaatori vilin

Postitus Postitas Rain » 16 Aug 2010, 12:56

Minu Clio II'l sama mure :) Kui kiirus 1, 2 vöi 3 siis vaikselt viliseb mis pikapeale väga närvidele käima hakkab!
Lahendus oleks teretulnud!
CLUB RENAULT - Eesti Renault Klubi
http://club-renault.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

MavaCX
Renault Klubi liige
Renault Klubi liige
Postitusi: 239
Liitunud: 12 Veebr 2010, 23:31

Re: Clio I salongi ventilaatori vilin

Postitus Postitas MavaCX » 16 Aug 2010, 14:10

Hei, see peaks vast kuuluma kategooria kuiv õhk alla... Kui veel Scenicuga sõitsin, siis sellel oli ka harjumus vaiksetel pööretel salogipuhuri kriginat tegema. Esinduses määriti (pritsiti välispidiselt) võll värskelt õliga ja heli kadus. Kui soov põhjalikumalt asi ette võtta, siis peaks puhuri mootor (või see kogu krempel) välja võtma ja koralikult ära määrima. Halvimal juhul on vajalik vahetus....Sest see krigin võib ka talvel ette tulla
Pilt
V6 RENAULT

trevi
Huviline
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 05 Sept 2010, 09:52

Re: Clio I salongi ventilaatori vilin

Postitus Postitas trevi » 10 Sept 2010, 09:57

Kuna endal ka aegajalt viliseb, siis küsiks kas esmane postitaja proovis määrida ja kas aitas? Ning kustpoolt salongiventikale üldse läheneda?

siimp
Renault klubi administraator
Renault klubi administraator
Postitusi: 816
Liitunud: 20 Apr 2010, 13:12
Minu Renault: puudub
Asukoht: Tartu

Re: Clio I salongi ventilaatori vilin

Postitus Postitas siimp » 10 Sept 2010, 12:20

trevi kirjutas:Kuna endal ka aegajalt viliseb, siis küsiks kas esmane postitaja proovis määrida ja kas aitas? Ning kustpoolt salongiventikale üldse läheneda?
Kahjuks ei ole hetkel veel jõudnud sellega tegeleda, kuna võistlushooaeg täies hoos ja teine auto vajas vahepeal remonti. Igatahes esimesel võimalusel proovin ära vaadata. Läheneda on sinna üpriski lihtne. Armaturi pealne ära (5 tähikotsaga kruvi on seal - 3 peal ja 2 külgedel) ja sealt alt on juba kenasti kõike näha. ;) (Korra oli see mul ka lahti aga siis ei tulnud selle peale, et ära õlitada).

Vasta